Rattad Kivised

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Rattad Kivised

Postitus Postitas Relk »

Mida tähendab mõiste rattad kivised? Sõbra E39'le pandi selline diagnoos.
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Julgeks pakkuda,et muda ja kivikribu mis koguneb ajaga velje siseäärde ja viib balansist välja.Aga pole sellist väljendit küll kuulnud.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

See see siiski ei ole sest veljed olid tal täiesti puhtad ja balantsis. Kas mingid pisikesed kivid kogunevad kuhugi piduriketta ja mingi pleki vahele???
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

Relk kirjutas: Kas mingid pisikesed kivid kogunevad kuhugi piduriketta ja mingi pleki vahele???
Seda see tähendabki... mul kolises ja ragises mitu päeva pärast seda kui ma kose poolt tallinna sõitsin ja seal parasjagu peenkillustik maha oli pandud... :roll:
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

kuidas sellest lahti saab?
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

ei tea mul läks ise ära ... aga kui ma nüüd mõtlema hakkan siis suurem ragin kadus jah paari päevaga ära aga väiksemaid krõginnaid mis aegajalt rooli keerates kostusid tuli veel mitu päeva... aga lõpuks jah kadus ise ära... Üks variant on võibolla veel ka see kui ratta alt ära keerad aga ei ole kindel kas sinna siis pääseb ligi... :oops:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

osta pigieemaldajat ja pese puhtaks.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

Cardo kirjutas:osta pigieemaldajat ja pese puhtaks.
arvad siis et see krigin võis tulla pigist? Ei julge vaidlema ka hakata kuna ei kiskunud ratast alt ära aga mulle tundus see ragin tulevat pigem mingitest kivikestest mis kusagile vahele jäänud olid :roll:
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Re: Rattad Kivised

Postitus Postitas Cado »

Relk kirjutas:Mida tähendab mõiste rattad kivised? Sõbra E39'le pandi selline diagnoos.
Huvitav kui sõber asjast aru ei saanud siis miks ometi ta ei küsinud selle
diagnoosi paneja käest??? :shock:
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

marxxx kirjutas:
Cardo kirjutas:osta pigieemaldajat ja pese puhtaks.
arvad siis et see krigin võis tulla pigist? Ei julge vaidlema ka hakata kuna ei kiskunud ratast alt ära aga mulle tundus see ragin tulevat pigem mingitest kivikestest mis kusagile vahele jäänud olid :roll:
Vb pigiga kivid kinni jäänud sinna kuhugi, ega nad vist niisama seal ei püsiks? :roll:
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Krt mida te siin jahute....see põhiviga E39-l ja diagnoosi nimetus on kivid ketastes.
Lahendud:ketas maha,suruõhuga ketta sisemus puhtax,pid.klotside kaitseplekki vahele tasux ka lasta ja küll sa siis näed et üks kivirahe sealt hakkab.
P.S vaata et see kaitseplekk oleks terve(s.t. et ei oleks neetidest lahti tulnud,see võib ka seal häält tegema hakata,samuti E39 põhiviga)
Ja pigieemaldaja raha jääb järgi ja mure murtud.
Vasta