E34 tagumine uks kinni

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
tanel_r
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 20.04.2004 16:30 13
Asukoht: Tallinn, Eesti

E34 tagumine uks kinni

Postitus Postitas tanel_r »

Kas keegi oskaks aidata, kas teoreetiliselt või praktiliselt järgmise probleemiga- E34 '92 tagumine uks kinni- lukus. Ei seest ega väljast linki tõmmates lahti ei tule. Seest uksepolstrit ära ei saa, vähemalt ühes tükis ja "kaubanduslikku" välimust säilitades... Uurisin, et see kang mida väline link tõmbab on väljatõmmatult kinni ja kui uksel väline liist klaasi juurest ära võtta, saab teda pika oraga tagasi lükata aga see nipp nagu ei töötanud... Niiet jama. Äkki kellelgi on kogemust või tarkust selle teema kohta jagada või äkki keegi või kellegi tuttav võtaks selle asja ette?

Tanel
5271484
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Mul oli selline jama.
Ostsin auto ja eelmine omanik ütles, et juhipoolne päramine uks lahti ei käi :shock:
Mis ma siis tegin:
Keerasin akna alla ja tõmbasin korraga nii välimist kui ka sisemist hooba :)
Ennäe imet avanes nigunaksti :roll:
Selgus tõsisasi uksepolstri eemaldamisel, et kesklukku vidin seal ukseküljes oli kuskilt omale roostevett osanud sisse imeda...
Aga see kuradima vaakumsüsteem ei olnud enam vaakumsüsteem, kuna kuskilt oli vesi sisse saanud ja vaakum välja läinud :oops:
Nüüd on mul 4/3 ustest puldinupuga ja 1/4 käsinäpuga lukustussüsteem ;)
Äkki sul aitab sama süsteem, tiri aga tõmba ja korraga :idea:

Mul arenes sellest uus probleem jälle, nimelt läheb see titeluku nippel koguaeg LOCK-i peale
Nii kui naisukesed auto taha pingile ronivad ei saa nad enam välja :oops:
Ja siis ava neile ust koguaeg(sry, et lõpp OTE-ks läks)
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
tanel_r
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 20.04.2004 16:30 13
Asukoht: Tallinn, Eesti

Postitus Postitas tanel_r »

Ei aita miski. Ka seda juba proovisin. Vahepeal ennem hakkas lambist jälle ise lahti käima ja siis jälle kooles. Kesklukk töötab ilusti. Ahjaa, väline käepide käib lopa-lopa, tal pole seda hooba enam taga... Saaks kuidagi uksegi lahti :D. Pagan.
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

mure täitsa tuttav mul kiilus kesklukku mootor kinni. Taga iste välja ukse tihendid tõmbad maha ja siis palju rahulikku närvi ja saad polstri täiesti tervelt kätte.
Edu ja pikka kannatust. :lol: :lol:
Kasutaja avatar
ristot
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 14.10.2003 14:18 48

Postitus Postitas ristot »

Mul on sama teema,aga ainult siis kui keeran võtmest uksed lukku ja keeran võtme täitsa lõppu.Nii peaks minema topelt lukk või miskit sellist pääle ja maha tuleb ta vastu pidi,aga ei pruugi esimesel korral õnnestuda. Mul kui peale läheb ei taha enam eriti maha tulla
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Mida sellest arvata,et kui päike paistab peale siis ei taha juhipoolne uks lahti tulla ja see on ainult päikselise ilmaga :?:
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Cadol täitsa õigus...ise tegin eile just sama tööd E39-l,iste välja,uksetihendid ära ja siis tõmmad(mina tõmmasin julmalt,et savi läeb katki või mitte aga ennäe kõik jäi tervex) siis kesklukumootoril pistik lahti ja saadki oma ukse lahti.
Tavaliselt annab kesklukumootor otsad ja jätab ukse lukku,nii et võid ka kohe uut otsima hakata.(muidugi ennem proovi kas tuleb lahti,seal võib üks variant veel olla aga see vähe tõonäoline)
Anna siis teada mis tegid ja mis aitas.
tanel_r
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 20.04.2004 16:30 13
Asukoht: Tallinn, Eesti

Postitus Postitas tanel_r »

Mul kesklukk töötab korralikult. Selle koha pealt sai selgemaks, et polstri saab seestpoolt kätte, aga ma kardan, et ust ma ikka lahti ei saa... Võtsin teise, töötava poole, lahti ja uurisin kuskohast saaks seda hooba lükata, mis luku "keele" lahti päästab ja ei leidnud :cry: See kõik seal luku korpuse sees.
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

ryan kirjutas:Mida sellest arvata,et kui päike paistab peale siis ei taha juhipoolne uks lahti tulla ja see on ainult päikselise ilmaga :?:
:) enda autol täpselt sama probleem, esineb ainult väga palavate ilmadega, aitab see, kui tagumise ukse kaudu seest juhiukse nuppu üles tõsta :)
Iseenesest probleem nähtavasti selles, et väga kuumaga uksepolster niipalju "paisub", et ei lase nupul korralikult üles tulla. Kuna lukud avanevad puldist, siis ei oskagi öelda (pole proovinud), kas võtmega keerates tuleks korralikult lahti.
Kuna see probleem aga väga harv - palju meil neid väga kuumasid ilmasid ikka on :) siis pole viitsind ka polstrit sellepärast lahti kiskuma hakata.
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

suht keeruline siin seletada aga vaata hoolega lahti saab kindlalt.
akna juht renn vist tuli eest ära võtta ,et pääseks paremini ligi.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

õnneks seestpoolt saab lahti ukse :D jah palju neid kuumasid ilmasid siinpool ikka on aga võtmega võiks küll proovida
Vasta