Signa puldi kasutamine autost eemal

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Signa puldi kasutamine autost eemal

Postitus Postitas leko »

Olen koguaeg peaaegu hädas olnud sellega, et signa saab peale ja maha võtta ainult auto läheduses. Leidsin E38 Clubist sellise info:

Signalisatsiooni pult

E38 pult toimib turvalisuse huvides ainult auto lähedal(vargad saavad signaali kinnipüüda kauemalt muidu), aga teinekord on vaja siiski kaugemalt auto uks lukustada. Selleks on väga lihtne abinõu, võtme metall osa suru näiteks vastu kaela ja kunagisest 2-3 meetirst saab 20-30 meetrit. Uskumatu aga proovige :)
Puldist veel niipalju, et United Motoris saab lasta programmeerida erinevaid võimalus nuppudele nt hoides all mõnda nuppudes jooksevad kõik aknad(mõni aken) kinni/lahti. Istudes autosse liiguvad istmed vastavalt võtmete valdaja(mees/naine) asenisse jpm tasub uurida.

On keegi proovinud seda kaela trikki:D?
Viimati muutis leko, 03.02.2012 21:19 46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Antik
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.03.2007 13:37 40
Asukoht: Tallinn/haapsalu

Re: E39 Võti

Postitus Postitas Antik »

Sellest oli ka Top Gearis juttu ja Clarkson testis ise... ta küll pani vastu pead, aga toimis.

Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Võti

Postitus Postitas leko »

Hämmastav :shock:
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Võti

Postitus Postitas leko »

Proovisin, mul funkab kui võti panna vastu lõuga:)
Kasutaja avatar
Frozen
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 17.01.2008 21:45 47
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: E39 Võti

Postitus Postitas Frozen »

tõesti endalgi hämmeldust pakkunud, et vahepeal ei taha pult üldse uksi avada jne ja võtmega ei saa ka kuna siis hakkab signa endast märku andma :D . Aga asetades võtme meelekoha lähedala siis suureneb tõesti vahemaa millelt pult hakkab toimima!
E39 520 00
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Võti

Postitus Postitas leko »

Ilmselt siis keha toimib kui antenn?
shaakal
Huviline
Postitusi: 88
Liitunud: 05.01.2009 23:07 22

Re: E39 Võti

Postitus Postitas shaakal »

Mul bmw e39 ei ole sigalisatsiooni on vaid kesklukk mis on puldist,kas on võimalik nii ka progameerida et kui panen kesklukku peale või maha et siis suunatuled vilguksid.?
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Võti

Postitus Postitas leko »

Ma usun, et peaks saama küll. Aga pead otsima ilmselt kellelgi targema siit foorumist kes sellise konkreetselt aidata saab.

Minu teada peaks saama signat peale pannes ka peeglid kokku klappima aga see on ilmselt mingi ajudega/süsteemidega mässamine, millest mul pole kahjuks õrnaaimugi.
Lauri_R

Re: E39 Võti

Postitus Postitas Lauri_R »

peeglid lähevad kokku siis kui on vastavad peeglid ehk millel on kokkuklapitav funktsioon. Tavalisel el peeglil liigub ju vaid klaas.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Võti

Postitus Postitas leko »

No mul on õnneks kokkuklapitavad peeglid, minuarust enamustel on? ei?
Aga kuidas neid panna signast kokku klappima:)? Kui see lihtne on siis võiks keegi teha "TSI" Aga kui see mingi eeldab Patriku teadmisi siis võib vast selle pulli vahele jätta:)
Vasta