Angel eyes paigaldamine )

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

:roll: Ostsin siis angel eyes endale paar kuud tagasi,aga aega paigaldama ei olnud,ja nüüd tuli see aeg,kuna saan sellega tegelema,ainult kardan ise näpida ja sisse panna,kuna ei ole kindel mis ja kuidas käib.
Kas on inimene,kes saaks aidata,keda ma toetaks töö lõpuni õllega ja hea jutuga? :D
Tegu siis LED Angel Eyes'iga(no ballast),mille puhul ei ole vaja invertoreid ja muid asju,ainult ühendad ja paned tulede sisse(on nii,või ei ole,ei tea,seega tahaks et oleks inimene,kes saaks ka sellest rääkida kohapeal). Kavatsen tegelema kas homme (2.06.11 või siis 3.06.11) Kirjutage palun PMi kes saaks aidata :)

Auto siis e36
Viimati muutis coSik, 02.06.2011 11:18 35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Jaanus_V »

Kahjuks ei tuleks, kui sa märgiks oma auto margi ka ära. Edu!
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

Äkki keegi oskab siis seletada,kuidas neid paigaldatakse üldse? Seal ei ole invertoreid ega midagi,peale juhtmeid,mis tulevad rõngastest. ja otsik neil on samasugune nagu pirnil,mis läheb lähituledesse.
Kasutaja avatar
Edson520
Huviline
Postitusi: 4664
Liitunud: 17.09.2008 07:28 12
Peamine sõiduk: 535d
Kontakt:

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Edson520 »

sellega koos peab juhend olema, ja samuti seles foorumis keegi juba pani õpetuse
+372 5 100 607
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas enn1 »

Auto mudel on endiselt saladus... Milleks selliseid teemasid üldse teha :?
Kasutaja avatar
Edson520
Huviline
Postitusi: 4664
Liitunud: 17.09.2008 07:28 12
Peamine sõiduk: 535d
Kontakt:

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Edson520 »

enn1 kirjutas:Auto mudel on endiselt saladus... Milleks selliseid teemasid üldse teha :?
juba ammu kirjutatud
+372 5 100 607
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas enn1 »

Edson520 kirjutas:
enn1 kirjutas:Auto mudel on endiselt saladus... Milleks selliseid teemasid üldse teha :?
juba ammu kirjutatud
minu viga :oops:
Kasutaja avatar
Torch
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 28.04.2007 16:44 32
Peamine sõiduk: E36 325i

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Torch »

coSik kirjutas:Äkki keegi oskab siis seletada,kuidas neid paigaldatakse üldse? Seal ei ole invertoreid ega midagi,peale juhtmeid,mis tulevad rõngastest. ja otsik neil on samasugune nagu pirnil,mis läheb lähituledesse.
Sellest otsikust tahaks küll pilti näha , mina ühendasin parktulede juhtmete külge enda omad.
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

Asi paigas,ainult vaja tagasi tuled panna ja juhtmed kokku. Õhtul või homme panen mõni pic ka )
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

Pilt
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

Niimodi ta nüüd näeb välja :)
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas VeikoA »

Mul üks tuttav olevat trahvi saanud rõngaste pärast. Ma ei tea, kas soomes või eestis, ta ei öelnud.
Kas see on reaalne eestis või ei ole?

Olen igale oma bemmile mis ma omanud olen, rõngad sisse ajanud (kui pole juba sees olnud) ja pole kordagi saanud.
Isegi rõngad+udukad sõitnud ja on kinni peetud, ainult puhumiseks. Midagi pole öeldud tulede kohta.


Kuidas soomes on, teab keegi?


Sorry OT pärast, aga et väga OT poleks, siis ütlen, et väga viis tulemus CoSik.
Mulle meeldib.
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Inc »

Eile linnavahel sõites pidas politsei kinni, puhus ja kontrollis dokumente,Nende tulede kohta ei öelnud mitte midagi.Aga kuna juttu jätkus nendega pikemalt, siis ise huvipärast küsisin, et kuidas nad nendesse tuledesse suhtuvad, siis uuriti, et kas tulepesurid on.Mina muidugi tunnistasin, et ei ole.Selle peale vastati, et siis nagu ei tohiks olla ja arvati, et äkki ülevaatusel võib jama tulla.Peale seda sooviti head teed....
Ülevaatus ootab juulis, eks siis näis, mis seal öeldakse.....
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

Inc,anna siis teada,kuidas läks )) Muidu ütlen ise seda,et kui seda müüakse igas kohas,siis miks seda ei või panna )) Angel eyes on tehtud just BMW'dele ))
Viimati muutis coSik, 15.06.2011 02:01 28, muudetud 1 kord kokku.
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

VeikoA : Tänan postituse eest,püüan ka paremat pilte teha )),kuna see tehtud mobiiltelefoniga ja viie sekundiga )) saaks ka parem olla )) aga tänud!
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Inc »

Saabusin just ülevaatuselt ja ei mainitud tulede kohta midagi, samas sõber käis ja temal olid lihtsalt sinakad pirnid parktulede asemel, siis temale mainiti see küll ära.Igatahes sain ülevaatuselt ühegi veata läbi :mrgreen:
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas tanel25 »

Inc kirjutas:Eile linnavahel sõites pidas politsei kinni, puhus ja kontrollis dokumente,Nende tulede kohta ei öelnud mitte midagi.Aga kuna juttu jätkus nendega pikemalt, siis ise huvipärast küsisin, et kuidas nad nendesse tuledesse suhtuvad, siis uuriti, et kas tulepesurid on.Mina muidugi tunnistasin, et ei ole.Selle peale vastati, et siis nagu ei tohiks olla ja arvati, et äkki ülevaatusel võib jama tulla.Peale seda sooviti head teed....
Ülevaatus ootab juulis, eks siis näis, mis seal öeldakse.....

Tulepesurid ja automaatne regull on kohustuslikud ainult xenon tuledele. Angel eyesd-e kohapealt, kui mölisema hakkavad, siis võid keskmist sõrme näidata.(kui punased rõngad pole)
4x6=1x nädalas
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Lazyguy »

tanel25 kirjutas:
Inc kirjutas:Eile linnavahel sõites pidas politsei kinni, puhus ja kontrollis dokumente,Nende tulede kohta ei öelnud mitte midagi.Aga kuna juttu jätkus nendega pikemalt, siis ise huvipärast küsisin, et kuidas nad nendesse tuledesse suhtuvad, siis uuriti, et kas tulepesurid on.Mina muidugi tunnistasin, et ei ole.Selle peale vastati, et siis nagu ei tohiks olla ja arvati, et äkki ülevaatusel võib jama tulla.Peale seda sooviti head teed....
Ülevaatus ootab juulis, eks siis näis, mis seal öeldakse.....

Tulepesurid ja automaatne regull on kohustuslikud ainult xenon tuledele. Angel eyesd-e kohapealt, kui mölisema hakkavad, siis võid keskmist sõrme näidata.(kui punased rõngad pole)
Väike OT siia kohta aga kas keegi teab ega juhuslikult Xenon Effect pirnide kohta ÜV'l mulisema ei hakata ?
Jutt siis nendest
Pilt
Kasutaja avatar
alari83
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 22.08.2012 18:58 44
Peamine sõiduk: BMW 530d
Telefon: 56484762
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas alari83 »

tanel25 kirjutas:
Inc kirjutas:Eile linnavahel sõites pidas politsei kinni, puhus ja kontrollis dokumente,Nende tulede kohta ei öelnud mitte midagi.Aga kuna juttu jätkus nendega pikemalt, siis ise huvipärast küsisin, et kuidas nad nendesse tuledesse suhtuvad, siis uuriti, et kas tulepesurid on.Mina muidugi tunnistasin, et ei ole.Selle peale vastati, et siis nagu ei tohiks olla ja arvati, et äkki ülevaatusel võib jama tulla.Peale seda sooviti head teed....
Ülevaatus ootab juulis, eks siis näis, mis seal öeldakse.....

Tulepesurid ja automaatne regull on kohustuslikud ainult xenon tuledele. Angel eyesd-e kohapealt, kui mölisema hakkavad, siis võid keskmist sõrme näidata.(kui punased rõngad pole)
Võid ju keskmist sõrme näidata küll,aga kui nüüd seaduses näpuga järge ajada,siis tulede omavoliline ümberehitamine on keelatud ja ise sinna nende rõngaste installimine seda nagu ju justkui oleks?! Ehks seaduse järgi võivad ülevaatajad ja mundrimehed ka näppudega vehkida ;)
Viimati muutis alari83, 01.10.2012 18:53 28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
alari83
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 22.08.2012 18:58 44
Peamine sõiduk: BMW 530d
Telefon: 56484762
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas alari83 »

Väike OT siia kohta aga kas keegi teab ega juhuslikult Xenon Effect pirnide kohta ÜV'l mulisema ei hakata ?
Jutt siis nendest
Pilt
Nendega on lihtne,kui pirni sokli peal on e tähis olemas,pole kellelgi midagi öelda;)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Riivo »

alari83 kirjutas:Võid ju keskmist sõrme näidata küll,aga kui nüüd seaduses näpuga järge ajada,siis tulede omavoliline ümberehitamine on keelatud ja ise sinna nende rõngaste installimine seda nagu ju justkui oleks?! Ehks seaduse järgi võivad ülevaatajad ja mundrimehed ka näppudega vehkida ;)
keegi käsib öelda et ise tegid?...auto osteti väljamaalt sellisena :P
´17 4Drive
Kasutaja avatar
alari83
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 22.08.2012 18:58 44
Peamine sõiduk: BMW 530d
Telefon: 56484762
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas alari83 »

Riivo kirjutas:
alari83 kirjutas:Võid ju keskmist sõrme näidata küll,aga kui nüüd seaduses näpuga järge ajada,siis tulede omavoliline ümberehitamine on keelatud ja ise sinna nende rõngaste installimine seda nagu ju justkui oleks?! Ehks seaduse järgi võivad ülevaatajad ja mundrimehed ka näppudega vehkida ;)
keegi käsib öelda et ise tegid?...auto osteti väljamaalt sellisena :P
Eks ta jah tegelt selline mitme otsaga asi ole.Müüakse ju ka selliseid tulesi,milles on need rõngad kohe sees ja tulel on e tähis korpuse või klaasipeal olemas,siis polegi rohkem midagi vaielda.Eks ta targem ole öelda,et ostsid sellised tuled,kus olid rõngad kohe sees ja ise pole midagi ümber tinutand,siis võiks muidugi inverterid ja asjad ilusti pandud ka olla,et ei oleks näha mingeid isoleerimata ühendusi ja ripakil juhtmeid;)
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Lazyguy »

alari83 kirjutas:
Väike OT siia kohta aga kas keegi teab ega juhuslikult Xenon Effect pirnide kohta ÜV'l mulisema ei hakata ?
Jutt siis nendest
Pilt
Nendega on lihtne,kui pirni sokli peal on e tähis olemas,pole kellelgi midagi öelda;)
Danke. :) seda mul teada vaja oligi. :)
raulran
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 12.07.2011 18:24 14

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas raulran »

Tervist.

Mul on selline küsimus, et kuidas ma saaksin rõngad valgeks, hetkel on tavalised. Kas lihtsalt tuleb osta led pirnid sinna või ka midagi muud teha ja kuidas nende pirnide vahetamine käib?
Tänud ette.
coSik
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 13.04.2010 17:37 21

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas coSik »

raulran kirjutas:Tervist.

Mul on selline küsimus, et kuidas ma saaksin rõngad valgeks, hetkel on tavalised. Kas lihtsalt tuleb osta led pirnid sinna või ka midagi muud teha ja kuidas nende pirnide vahetamine käib?
Tänud ette.
Tuleb osta valged angel eyes )) Kui tahad et oleks ilus,siis soovitan osta uued mitte CCFL aga SMD LED Angel Eyes..
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas seppa »

Milline auto.
raulran kirjutas:Tervist.

Mul on selline küsimus, et kuidas ma saaksin rõngad valgeks, hetkel on tavalised. Kas lihtsalt tuleb osta led pirnid sinna või ka midagi muud teha ja kuidas nende pirnide vahetamine käib?
Tänud ette.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
oliver8210
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 19.11.2007 19:33 10

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas oliver8210 »

Tere,kust saaks osta neid rõngaid eraldi,rohkem nii tartumaa ja lõuna eesti,autox E39 tuledex tavalised kollase suunaga patjopkad,aga samas võiks mingid rõngad sinna sisse vista,et siis palux infot,kust neid osta ja muretseda saaks????
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas Riivo »

´17 4Drive
Kasutaja avatar
fedja
Huviline
Postitusi: 3632
Liitunud: 06.06.2009 01:30 04
Peamine sõiduk: MB W447
Asukoht: räpina

Re: Angel eyes paigaldamine )

Postitus Postitas fedja »

oliver8210 kirjutas:Tere,kust saaks osta neid rõngaid eraldi,rohkem nii tartumaa ja lõuna eesti,autox E39 tuledex tavalised kollase suunaga patjopkad,aga samas võiks mingid rõngad sinna sisse vista,et siis palux infot,kust neid osta ja muretseda saaks????
http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php? ... #p14707212" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta