e34 92. a helid rooli keerates

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
snitram
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27.06.2005 14:01 28

e34 92. a helid rooli keerates

Postitus Postitas snitram »

Mure selline, et vahel hakkab rooli keerates pihta mingi imelik kägin, kõrvaga täitsa kõvasti kuulda kohe ja eriti seda just aeglasel sõidul ja kohapeal rooli liigutades. Muidu on juhtimisega kõik ok, kuigi vahel nagu auklikul teel pidurdades käivad mingid kolksud ka esisillas või roolis. Milles võib olla probleem ning mida soovitaksite kontrollida?
Ise autodest veel palju ei tea, aga loodan, et keegi viitsib vastata.
pirnikas
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 27.10.2004 21:51 54
Peamine sõiduk: MB W221 320CDI 2009a
Telefon: 3725164888
Asukoht: Tartu

Re: e34 92. a helid rooli keerates

Postitus Postitas pirnikas »

snitram kirjutas:Mure selline, et vahel hakkab rooli keerates pihta mingi imelik kägin, kõrvaga täitsa kõvasti kuulda kohe ja eriti seda just aeglasel sõidul ja kohapeal rooli liigutades. Muidu on juhtimisega kõik ok, kuigi vahel nagu auklikul teel pidurdades käivad mingid kolksud ka esisillas või roolis. Milles võib olla probleem ning mida soovitaksite kontrollida?
Ise autodest veel palju ei tea, aga loodan, et keegi viitsib vastata.
Endal ka e34 ja sama jama rooli keerates oleks nagu midagi rooli vahel(mingi kägin käib). Kolks ka esillas,käisin mitmes kohas kontrollimas.3 kuud tagasi vahetatud stabikakondid jne.(carstop,ülevaatuse punkt + veel üks koht)Kõik ütlevad et esisild väga korras aga on ikka mingi kolks sees minu mõistus ka enam ei võta seda probleemi,olen loobund selle lahendamisest,kuna öeldi et kõik on ```korras``
Bmw 525d 2005a 130 kw
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Kui kohapeal rooli keerad, siis kas tundub see ka kuidagi raske võitu?
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

Soovitan kontrollida roolivõimendiõli taset, sillas võivad häält teha ka amordid.
Olts
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 28.06.2004 11:38 30
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Postitus Postitas Olts »

pirnikas kirjutas:Kõik ütlevad et esisild väga korras aga on ikka mingi kolks sees minu mõistus ka enam ei võta seda probleemi,olen loobund selle lahendamisest,kuna öeldi et kõik on ```korras``
See tundub jah nii olema omal leidsid ka paljud et sild on vägev all, ise nagu leidsin paar lõtkukest ikka. Kuna UM-s praegu üks tore kampaania käimas siis käisin seal kontrollimas ära ja tulemus oli :shock: $$$. Järgmine nädal saab siis remondi ära teha eks siis paistab kas tuleb suurem Freude am Fahren. Soovitan UM aeg kinni panna kontroll on ju tasuta.
E 34 M50B25
53 840 111
snitram
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27.06.2005 14:01 28

Postitus Postitas snitram »

Ain kirjutas:Kui kohapeal rooli keerad, siis kas tundub see ka kuidagi raske võitu?
Ei tundu nagu, et oleks raskem kui sõites vaikselt...
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

Minu omal teeb siis sellist tumedat undamise moodi häält korraks kui rool lõpupoole pöörata...ei sega eriti aga ervan jah, et kontrollida tasuks roolivõimu.
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

nokkel kirjutas:Minu omal teeb siis sellist tumedat undamise moodi häält korraks kui rool lõpupoole pöörata...
Kui rooli välja keerad, siis on täiesti normaalne, kui võimendi häält teeb!
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Minu autol aitas pendelhoovapuksi vahetus!
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Veaks ei tasu lugeda seda, kui rool lõpuni välja keerata ja siis mingi heli juurde lisandub, kuna avaneb hüdrosüsteemi ringvooluklapp ja õli hakkab ringlema, millega kaasneb susin. Kui aga kägin, on rihm lõdva või õli süsteemis vähe (pump jääb kuivale!).
Vasta