Kus ei tasu rehve vahetada

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
eldorado
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 19.01.2006 11:04 47
Kontakt:

Kus ei tasu rehve vahetada

Postitus Postitas eldorado »

pit-stop , mis asub punase tänaval.

Miks?

Tõin nendele offroad rehvid+originaal valuveljed, et need kokku panna(balanseerida, montaaz jne).
Mul need on enamasti riiulis, kuna sõidan tavarehvidega(teine komplekt olemas)
Tehtud, ladustasin riiulis. Nädala pärast, võtan komplekti panen auto alla, ja ilmub üks rehv on tühi. OK, läksin statoili, sain korda, hommikul sama värk. Sõidan tagasi nende inimeste juurde, küsin milles jama, et nädal tagasi tehtud ja laseb läbi (nõus olen kinni maksta kui oleks kas või mingi kruuvi või mis iganes sees). Aga ilmus et laseb ikkagi rehvi ja velje vahel, ehk ei ole tehtud kvaliteetsed montaaz. Kuid paluti kinni maksta paranduse eest.

Küsimus: Et kas ikka pean maksta toppelt teie tegemata või valesti tehtud töö eest?
Vastus: See mis olen meile toonud seda ja oleme pandud, oled oma veljed ja rehvid prügilast otsinud jne jne

Viskasin sittapeadele 5 eurod. Aga üldiselt väga halb tuju, kulutatud palju aega(peaaegu 1,5 t ootamas) lisaks piixu kes keeldub nõustama praak töödega ja vabandama, räägimatta et nõutab raha

Kui käed on valest kohast ja ei oska oma töö konkretselt teha, või vähemalt garantii olukorrast kiirelt parandada, milleks üldse ärid pidada?
Vasta