E39 puterdab.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Viinanina
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 10.03.2017 17:21 33
Peamine sõiduk: BMW 528iAT
Telefon: 53742397

E39 puterdab.

Postitus Postitas Viinanina »

Tervist

Mure järgmine.
e39 528 bensiin automaat 97 aasta.
Käivitub halvasti, peab mitu korda süüdet sisse välja keerama. et üldse käima läheks. Tunne nagu ei saaks piisavalt kütet peale. Käima läheb siis kohapeal puterdab jubedalt, sõites ei saa nagu midagi aru et viga oleks, kui seisma ei jää... fooriall mitukorda välja surnud, paar korda eelsüüdet ja läheb kuidagimoodi jälle käima, kui mitu korda süüdet ei anna siis jääbki ketrama ja käima ei lähe.

Vahetatud bensufilter ja pump, probleem jätkuvalt sama.
Oskab keegi nõu anda milles asi võib olla ?
Ette tänades.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E39 puterdab.

Postitus Postitas patrik »

Küünlad vanad, kuna klapikambrikaane tihend lekib, süütepoolide otsad seetõttu pool sulanud, küünlaaugud õli täis. Nukaandur, vändaandur katki, karterituulutus katki, lekib, drenaazh umbes, lambdad katki, omavahel segamini aetud, kat umbes, sisselaskes õhulõdvikud katki, mootori küljest andurid lahti ühendatud, jne, jne
Vali ise millist tahad.
See on igapäev, mis ma näen, kui autod minu juurde jõuavad pärast " remondimehi"
Kütusefilter ja pump on viimased, mis selle auto juures saba annavad. Palju õnne, oled just raisanud pädeva diagnotika raha ja suure tõenäosusega ka auto remondisumma, ilma kütuserõhku manomeetriga mõõtmata.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: E39 puterdab.

Postitus Postitas Volum »

Ilus kokkuvõte. :)
Buumer Auto / 53302262
Vasta