el aknad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Maarja
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05.02.2004 20:33 22

el aknad

Postitus Postitas Maarja »

Mul sellised küsimused tekkind , miks ei käi mu autol tagaklaasid alla pole nuppe , ega vänta (esiaknad elektrilised ,töötavad ilusti )
ja mis funktsioon on kella küljes oleval nupul MEMO, ei ole suutnud välja mõelda
Auto on E 34
Tänud
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

tagaakendel vända kohad on? kui ei siis tuleks juba vaadata,mis seal aretatud on, äkki on paigaldatud keskele vale lüliti, 4 el akna puhul lülitil mis asub keskkonsoolis neli aknanuppu, 2el akna puhul kaks loomulikult. memo nupp peaks aktiveerides andma iga täistund heliga märguande
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Kas ma saan õieti aru, et tagauste küljes pole ka nuppe?

Kõige loogilisem oleks see, et vändad maha kistud ja el. akendega isendi polster pandud, kus vändakohti ei ole.

Või siis on vända kohad mingite kapslitega kinni kaetud ja seejärel el. akende install pooleli jäetud?

Ilmselt abiks uksepolstri lahtivõtmine.
Maarja
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05.02.2004 20:33 22

Postitus Postitas Maarja »

Vaatasin järgi vändakohti pole , ju on siis mingit keemiat tehtud !
Huvitav miks.
Ei vedand mul selle autoga vist.
England
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 29.11.2003 12:10 20
Asukoht: Jevropa

Postitus Postitas England »

vändad võetakse selle pärast ära et tagaistmel istuvad blondiinid aknaid üles-alla kerides toonkilet ära ei rikuks.

kui see postitus kedagi solvas, teadku et minu autol ei ole toonklaase.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
England kirjutas:vändad võetakse selle pärast ära et tagaistmel istuvad blondiinid aknaid üles-alla kerides toonkilet ära ei rikuks.
OT, aga selleks on käigukangi kõrval nupp, mis tagumised el aknad välja lülitab. Mina isiklikult nimetaks seda lapselukuks, mitte blondiinilukuks.

Esialgsele postitajale: Ilmselt oleks tarvis siiski ukse polstrid maha võtta ja vaadata mis seal all on. Kui see töö tundub natuke hirmuäratav, siis pane tähele, et Sulle esimesena vastanud inimene teeb autode elektritöid ning ta on ka oma telefoninumbri lisanud. :)

jJanno
PS: Thnx Patrik. Ise olen ka mõelnud, et mida see "MEMO" teeb :)
exTouring
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

jjanno kirjutas: PS: Thnx Patrik. Ise olen ka mõelnud, et mida see "MEMO" teeb :)
Kusjuures lisan täpsustuseks, et see signaal ei tule mitte täpselt täistunnil, vaid 15 seksi enne, et jõuaksid oma raadio ikka uudiste kanalile keerata.
Saksa loogika.
Digikell/termomeeter piiksub lihtsalt kolm korda, aga suur pardakompuuter näitab sisselülitatud MEMO-funktsiooni korral sellele lisaks hetkeks armatuuris kellaaega.

Priit
'92 530i
Maarja
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05.02.2004 20:33 22

Postitus Postitas Maarja »

Aga kas see võimalus , et ta juba tehasest sellisena (ilma tagaklaasi tõstukiteta) välja veeres on täiesti välistatud?
Asi nimelt selles , et lasin selle auto endale saksast tuua ja ei usu at seal keegi toonkilede pärast ukselinke ära hakkab võtma.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

mis seal ikka heietada, mine lase kuskil ära kontrollida
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Maarja kirjutas:Aga kas see võimalus , et ta juba tehasest sellisena (ilma tagaklaasi tõstukiteta) välja veeres on täiesti välistatud?.
Saksa täpsuse juures tähendaks see ilmselt seda, et mingi teine samalt konveierilt tulnud sõiduk saaabus omaniku üllatunud pilgu ette nii väntade kui aknanuppudega :)
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Maarja kirjutas:Aga kas see võimalus , et ta juba tehasest sellisena (ilma tagaklaasi tõstukiteta) välja veeres on täiesti välistatud?
Asi nimelt selles , et lasin selle auto endale saksast tuua ja ei usu at seal keegi toonkilede pärast ukselinke ära hakkab võtma.
on küll see võimalus, saksas politseiautd tulevad tehasest väga imeliku komplekteeringuga. kas sinu auto päris politsei töövahend on olnud....
toonkilede panemine ei ole saksas sedavõrd popp tegevus, et keegi sellist pederastiat tegema hakkaks, ise seejuures teisi blondiinideks sõimates.
kindlasti ei ole probleemis midagi ületamatut kui õige inimese poole pöördud asja lahendamiseks.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

ps on su auto valget värvi?
Maarja
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05.02.2004 20:33 22

Postitus Postitas Maarja »

Peaks jah laskma seda asja vaadata

Auto on hõbemetallik
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Kui teada saad, mis lahti on, siis kindlasti teavita ka meid. Mind täitsa huvitab see küsimus.
Maarja
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05.02.2004 20:33 22

Postitus Postitas Maarja »

Sai siis eile se uksepolster maha võetud ja selle alt tuli välja tühjus mitte mingeid süsteeme akna liikumapanekuks polnud. Aga see selleks , mul on juba uued küsimused.
1. Hammastega rihma vahetuseks pidi veel vaja olema vahetada mingeid rulle või rattaid mis need on ja palju neid vaja on?
2. Kui mootoris õli vahetada siis millist oleks kõige otstarbekam panna ?
3.Kõrgematel pööretel hakkab mootor vaikselt vilisema, kas see on normaalne, nagu reaktiivlennukis sõidaks.(mootor pidi M 21 olema turbodiisel )
Tänud kõigile , kas viitsivad vastata.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kui on diisel, siis kindlasti kuuri all poistel hammasrihma ära lase vahetada, selle pingutus tuleb täpselt paika panna, sellest sõltub diisli pumba ajastus. kui vahetad rihma, vahetad ka rulli, elementaarne, nagu tõmbad hommikul kaks värsket sokki jalga, mitte ei vaheta ainult mustema. sama kehtib amortide, vedrude, piduriklotside, ketaste, soovitatavalt ka rattalaagrite kohta. rulle on võimalik osta komplektina koos rihmaga hästivarustatud varuosapoodidest
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Maarja kirjutas: 3.Kõrgematel pööretel hakkab mootor vaikselt vilisema, kas see on normaalne, nagu reaktiivlennukis sõidaks.(mootor pidi M 21 olema turbodiisel )
Tänud kõigile , kas viitsivad vastata.
Vilistab turbo. Tähendab - töötab. Turbo pöörleb hirmus suure kiirusega, sellest vile. Kui ei vilistaks, siis oleks põhjust muretseda.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Vasta