Diislikeskuse remont

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Dima30
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 19.06.2006 20:08 24
Asukoht: HAAPSALU

Diislikeskuse remont

Postitus Postitas Dima30 »

Kas keegi on oma autoga Diislikeskuses remondis käinud(pihustid ja muu ...) ja kuidas tööga rahul olete. Kas nad annavad mingit garantiid ka...? Ja kui võrrelda UM-ga
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: 525 tds

Postitus Postitas Pirx »

Dima30 kirjutas:Kas keegi on oma autoga Diislikeskuses remondis käinud(pihustid ja muu ...) ja kuidas tööga rahul olete. Kas nad annavad mingit garantiid ka...? Ja kui võrrelda UM-ga
Näiteks mind saadetigi Pärnu UM-st Oisu-sest nemad ei tee midagi-panevad ainult uue jupi(ma mõtlen UM)
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Aga miks sa ei lähe Joe garaazi, niipalju kui mina tean, siis seal asjatundlikud mehed ja garantii ka olemas.
Mercedes EQS 450+ 2022
rixa
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.11.2005 10:35 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rixa »

Viljar kirjutas:Aga miks sa ei lähe Joe garaazi, niipalju kui mina tean, siis seal asjatundlikud mehed ja garantii ka olemas.
Ma viimati Joe's käisin, siis öeldi, et tule järgmine nädal. Ma küsisin, et kas siis saab remonti. Selle peale öeldi, et siis on mees kohal, kes kirja paneb, remonti alla kuu ei ole mõtet loota. UM'i kahenädalane järjekord ei tundunudki enam nii hull.
Dima30
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 19.06.2006 20:08 24
Asukoht: HAAPSALU

Postitus Postitas Dima30 »

aga kuidas hinnad on võrreldes UM-iga
senka
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 26.10.2006 01:51 19

Re: 525 tds

Postitus Postitas senka »

Pirx kirjutas:
Dima30 kirjutas:Kas keegi on oma autoga Diislikeskuses remondis käinud(pihustid ja muu ...) ja kuidas tööga rahul olete. Kas nad annavad mingit garantiid ka...? Ja kui võrrelda UM-ga
Näiteks mind saadetigi Pärnu UM-st Oisu-sest nemad ei tee midagi-panevad ainult uue jupi(ma mõtlen UM)
oisuga on selline lugu et kui sinna minek on siis tulex ikkegi väga kindel olla oma auto veas sest nad lasevad teid igal võimalusel yle.on olnud mitmeid juhtumeid kus bmw on kett välja veninud ja tänu sellele käivitus kehva kuna pumba nurk on liigahilisex läinud,nemad on aga öelnud et kõrgsurveosa on tarvis väljavahetad ja sinna meie raha lähebki
Vasta