Õlitule nullimine ei õnnestu ja Õlisurve anduriga...: KORRAS

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Õlitule nullimine ei õnnestu ja Õlisurve anduriga...: KORRAS

Postitus Postitas Eerik_K »

Mul mõistus otsas, ma ei suuda nullitud oma õlituld
Olen ennem ka proovinud kui löönud käega aga nüüd tahaks juba ikkagi tööle asja saada.
Olen kontaktid kokku pannud 7, 19 syyde sisse ja ootanud ei muhvigi ja olen 7 ja massi pannud sama lugu :(

Teine mure see et õlisurve tuli ei põle üldse, nimelt kui syyte sisse panen ei sütti see õlikann ja vastavalt siis ka käivitades ei mingit syttimist, nagu oleks pirn läbi kuid pirnid on vahetatud. Kahtlus et peale mootori kokku panekut suvel ei pandud anduri kylge juhet vms. Kus asub see andur M30 mootoril oleks väga tänulik info eest.
Viimati muutis Eerik_K, 25.02.2004 13:34 27, muudetud 1 kord kokku.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Mul oli kunagi sama probleem ja kui ma õieti nägin siis asub ta jahutusvedeliku paagi all mootori küljes esimene pistik salongi poolt,kui
tegu m30 3,5 mootoriga.Vähemalt minul oli see pistik lahti
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: Õlitule nullimine ei õnnestu ja Õlisurve anduriga proble

Postitus Postitas priitv8 »

Eerik_K kirjutas:Olen kontaktid kokku pannud 7, 19 syyde sisse ja ootanud ei muhvigi ja olen 7 ja massi pannud sama lugu :(
Ta tahab kindlasti massi saada, mitte plussi. Ja loetud sekundid, reset toimub massi lahtiühendamise hetkel. Sekundite täpse arvu leiad kindlasti google abiga netist.
Ja mälu järgi oli nii, et kui õigel ajal lahti ei ühenda vaid edasi massi annad, siis toimub Inspection reset.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Niisiis sai asi lahendatud:
Õlisurve tule anduri leidsin ilusti ylesse ja kõik nüüd töötab ja õnneks surve ka OK

Õlituled sain ka nullitud, räägin siis kuidas asi käis:
Lihtsalt traadijupiga oli lootusetu, nii ja naa ei saa kuidagitpidi.
Sai hoopis läbi testri, ehk siis sätid testri takistust mõõtma ja yhendad kontaktid 19,7 kokku ja ootad 12sek nullib inspection sevise tule koos õlitulega ära. Kui inspection tuli põleb õlituld ei nulli.

Minu puhul nullida saab kas testriga või läbi 5W pirni, kuna vajalik mingi takistus alles siis laseb nullida.

Teema võib kinni panna
Tänud veel vastajatele!
Suletud