temp. näidik

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

temp. näidik

Postitus Postitas rajko »

elab see seier seal oma elu. Töötab ilusti mõned nädalad, siis üks hommik lihtsalt ei tõuse enam. Paar päeva kuni nädal ei näita ja siis mingi päev hakkab jälle ilusti näitama. Juhtmetes ei tohiks viga olla, sest kui töötab siis korralikult ja kui juhtmeid näppida ei kuku ära seier. Hetkel jälle ei näita midagi. Ei aita ka kontaktide puhastamine ja juhtmete liigutamine.
autoks e28, 535i
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: temp. näidik

Postitus Postitas jjanno »

Tere
rajko kirjutas:elab see seier seal oma elu. Töötab ilusti mõned nädalad, siis üks hommik lihtsalt ei tõuse enam. Paar päeva kuni nädal ei näita ja siis mingi päev hakkab jälle ilusti näitama. Juhtmetes ei tohiks viga olla, sest kui töötab siis korralikult ja kui juhtmeid näppida ei kuku ära seier. Hetkel jälle ei näita midagi. Ei aita ka kontaktide puhastamine ja juhtmete liigutamine.
autoks e28, 535i
Mälestus minu vanast 316'st. Näidikuploki alumised kinnituskruvid olid ära vahetatud. Üks neist oli liiga pikk. Kui see põhjani keerata, siis temperatuuri näidik ei töötanud. Ei viitsinud täpsemalt uurida, kus tekkis lühis või milles asi. Panin lühema kruvi :)

Ehk on abi...

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
garlos
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 26.01.2004 13:17 54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas garlos »

mul on ka sama jama.
piisab väikesest koputusest armatuurile(temp. näiduki kohale)
ja näiduk töötab nagu muiste
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

sama siin nii kui külmaks läks hakkas näidik midagi muud kui temperatuuri näitama.... aga kui salong soe siis jälle kõik korras...:P
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

ei aita armatuuri koputamine ega soe salong.
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

mul omal sama jama, koputamine aitab aga see selleks.
kaitsmekarbi juures on mootorist tulev pistik, vaata üle kas seal klemmid korras!
junks
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 10.03.2004 19:42 10
Asukoht: Tartu peamiselt

Postitus Postitas junks »

niih, probleem oli sama, kõike sai uuritud, puhastatud, näpitud, vahetatud ja viga oligi lõpuks selles pistikus, mis kaitsmebloki juures asub. ilmselt oksydatsioon oma töö teind ..
ikkagi 323i :D
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Mul elab bensa näidik oma elu. Pole lahendust leidnud aga ilmselt lahendus sarnane. Peab seda pistikut uurima.
Vasta