E36-e juhitavus???

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
raiz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 28.12.2003 11:01 52

E36-e juhitavus???

Postitus Postitas raiz »

Olen lugenud siit ja mujalt foorumitest et e36 rool ongi kõige jäigem võrreldes e34 ja e30-ga.Paljud on öelnud et see ongi hea sest ei tõmba aukliku ja väga "muhulise" tee peal rooli käest!!!
Mulle tundub et just selle auto rool rebib täiega igasugustest muhkudest üle sõites ja aukudes ka(kiirusel u100 km/h)!!!???Kas te ei ole sellist probleemi täheldanud või on siis minu autol midagi pees??Kuigi kõik puksid on korras aga ainult latis on mingi loks sees-kas võib see sellest tulla??? Andke nõu.
Ah jaa, võrdluseks veel nii palju et sõitsin siis sõbra e34-ga ja asi hoopis parem :rool käib väga kergelt ja ei tõmba kuskile poole mitte üks gramm!
cas
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 28.06.2003 20:34 53

Postitus Postitas cas »

Hmm raske öleda, endal mul on olnud e30, calibra, civic ja e36 http://www.hot.ee/wmbwmb/. E36 juhitavusest peale calibra teisel kohal. Veljega 16 ja 205 kummiga otsib hirmsasti teed, muidigi siis mul ei olnud sild eriti hästi regulitud ka, aga praegu 15" ja kõrge talvekumm pole sellist probleemi tähendanud et korjab auke üles või midagi. Eks kõige õigem on laena sõbra autot (e36) päevaks või kaheks siis saad aru mis vahe on või mis vajab tegemist.
kiire1
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 18.02.2004 13:18 24
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kiire1 »

endal ka e36 ja sama mure et tunne selline nagu auto loex iga auku tee pealt, loodan ka peale mõndade puxide vahetamist ja silla reguleerimist et olukord paremax läheb, ennem oli e30 see tundus ka sipa mugavam kui e36 võibolla kui suurem mootor peal oleks siis lähex sujuvamalt ja ei oleks nagu kits teel
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Üldiselt kui on laiad rehvid ning suured veljed - siis kipub hakkama teed otsima.
Endal e36' suvel 225/45 ja r17 ning järvevana teel peab roolist hoolega kinni hoidma.

Üldiselt on siin analoogseid teemasid olnud, seega otsing abiks.
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Rehvid, rehvid, rehvid....
cas
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 28.06.2003 20:34 53

Postitus Postitas cas »

võid kontrollida ka õõtshoova tagumisi pukse, kui ned on omadega õhtal (nad ei pruugi katki olla agalihtsalt liiga pehmed) siis hakkab ratas edasi tagasi käima ja seega teed meeletult otsima, kõige lihtsam on löö jalaga otse vastu esikummi ja vaata kas ratas liigub liiga pehmelt tahapoole, mul endal oli sama jama, panin uued ja nüüd kõik ok
Ingvar
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 06.03.2003 20:12 46
Peamine sõiduk: G31 530d Xdrive,
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Ingvar »

Mul on hetkel kolmas E36 ja ühelgi neist pole aukudes rool kiskuma hakanud, kuigi 225 kummiga ikka pisut sikutab rööbastes. Küll aga autot ostes sattusin sellise isendi peale, mis ikka julmalt iga konaruse peale tahtis rooli keerata, sellel olid esimesed amordid õhtal.
raiz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 28.12.2003 11:01 52

Postitus Postitas raiz »

õõtspuksid on mul uued aga ikkagi tunduvad need nii pehmed.Eriti siis kui tõstad auto tungiga üles,siis ratast liigutades on kohe väga hästi tunda kuda see puks järgi annab ja latist tuleb ka mingi kolks!!!Plaanin lati vahetust ja loodan sellest abi saada või mida arvate???Kas selline viga võib sealt tulla?Sest enamus puksid olen ära vahetanud ja milleski muus ei saa viga olla
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Oli analoogne jama e30-ga(suhteliselt sarnane sild), olid uued tagaotsa puksid, aga ikka kiskus ja laamendas rooliga, asi oli lihtsalt selles, et olid "head odavad" puksid, kui sai õiged puksid, asi korras. Lihtsalt üks kogemus sel teemal, aga kui sul kõik OK siis ??
Bundy
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.02.2004 03:02 36

Postitus Postitas Bundy »

Kui amordid vanad võiksid ka amordi stendist läbi käia. Mul kadus peale amortide vahetust rooli kiskumine täielikult ära.
kiire1
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 18.02.2004 13:18 24
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kiire1 »

2 kuud tagasi vahetasin stabika varda otsad ära, oi kus läks kohe mugavaks ja ei kiskunud ega ka otsinud auke teelt. nüüd olen 2 kuud sõitnud ja ikka tunne selline et midagi mäda. käisin siis täna ühes töö kojas ja tõsteti auto üles ja uuriti pukse ainukesed mis läbi olid , olid samad puksid mis sai 2 kuud tagasi vahetatud (nägin oma silmaga). järeldus sellest et ei ole mõtet mingi lambi pukse kusagilt tellida parem osta UM -ist ja puksid peavad kaua kaua ikka vastu mitte nagu mingi lambikad kõigest ainult 2 kuud
Vasta