E34 ABS jamab!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Muhv1
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 01.04.2004 14:45 36
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kontakt:

E34 ABS jamab!

Postitus Postitas Muhv1 »

Autoks on E34 520 1994.a. Mure selles, et alati pidurdades hakkab ABS tööle (kui olen hoo pidurdand umbes 40km/h juurde) ja mingi kolksumine kaasneb ka selle pidurdamisega. Suvalisel hetkel sõites lülitub ABS välja (tuli läheb armatuuris põlema) ja pidurdab ilma ABS'ita ja ilma mingi kolksumiseta. Äkki keegi oskab selgitada milles viga!
Ette tänades!
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

Mul ka ABS´ga tekkis probleem täna.
Käivitan mootori siis ABS tuli koos teistega süttib ja kustub aga nii kui sõitma hakkan ja kiirus veidi tõuseb siis ABS tuli läheb põlema ja jääbki.
325 ix
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 27.06.2004 20:01 40

Postitus Postitas 325 ix »

Täna vihmane ilm ,ilmselt mingi veeprobleem.
Bmw remont Tartus. 50-97478.
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

ABS pumbad kolisevadgi kui pumpama hakkavad (vahemalt koik ABSiga autod on seda teinud mille roolis ma olen istunud).
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

Mul ABS teeb sellist lahetat asja ,et kui sõidad edaspidi siis armatuuris tuli põleb ja asi ei tööta kui sõidad tagurpidi tuli kustub ja asi töötab ilusti.
:lol:
truumu

Postitus Postitas truumu »

Cado kirjutas:Mul ABS teeb sellist lahetat asja ,et kui sõidad edaspidi siis armatuuris tuli põleb ja asi ei tööta kui sõidad tagurpidi tuli kustub ja asi töötab ilusti.
:lol:
mingi rattalaager nahkas :roll:
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

mul ka samamoodi ju.
Panen masina käima, tagurdan kõik ok panen esimese sisse annan kergelt gaasi ja põleb.

Ma küll ei mõista kuidas see ABS laagriga seotud on aga panin eile tähele küll, et kiirusel üle 80 hakkas kuskil vilistama nagu. Peale seda see jama tekkis kah.

Mis moodi kontrollida milline vaja vahetada (kui viga laagris)
(pole juhust olnud ühelgi oma autol seda teha siiani)
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

enamus sellistest vigadest peitub siiski katkises anduri juhtmes. Iga juhe on ca 1m pikk ja siis on kontaktikoht. Võtad sealt lahti ja mõõdad takistust see peab BMW-l olema ca 1000 oomi. Ja pump ei unda midagi. Minu oma on jumala vait!
Vasta