Tahaks korralikke punaseid armatuuri tulesid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Tahaks korralikke punaseid armatuuri tulesid

Postitus Postitas ren »

Tere!

Küsimus järgmine. Olen Tartust, ja kust võiks leida punaseid või siniseid armatuuri tulesid? Ma mõtlen ikka korralikke, mis ka tooni annavad, mitte neid odavaid värvituid või siis katetega. Autoks siis 525 e28

tänud ette
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

Kas tõesti siis keegi ei oska mõnda head kohta soovitada? :(
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

pirnide asendamist dioodidega pole plaaninud? Vasara tnval asub Bellum. tegeleb alarmidega (gemini reklaamid üleval) seal värvilised dioodid olemas, mis sobivad armatuuri pirnide pesadesse. ei tea ainult, kuidas e28-l armatuuri valgustus toimib, e30-l pirnide toonist abi polnud ja dioodid ei valgustanud piisavalt :-(
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

Kui armatüuri põhimõte on sul sama mis e34 siis ei ole peaaegu vahet kas sul seal punased või sinised pirnid sees. Asi on selles et bemu armatuuri selle tumeda kattekleepsu (millel on kujutatud kellad) all on läbipaistev plastikplaat ja selle kattekleepsu ja plastikplaadi vahele on pandud värviline kile (bemul oranzikas punane). Nii et kui tuunida tahad või midagi sinnakanti siis pead armatuuri laiali lammutama, eemaldama kleepsu, mida ise ei soovita kuna pärast pole sellest enam asja, kiskuma maha selle kile ja panema siis kas uue punase kile või siis üldse jätma kile toppimise ära ja panema värvilised pirnid. :cool: Ühesõnaga suur jama ja õnnestumine pole täiesti kindel. Varuda tuleks kuskilt uus kleps nende seieritega, igaksjuhuks! :lol:

Ise olen lahti kiskunud selle armatuuri suure hurraaga kuid kilekiskumise juures jäi asi pooleli. Kuid on tutavaid kes on seda proovinud!
Viimati muutis Roger10, 05.05.2004 11:17 37, muudetud 1 kord kokku.
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

Ok, siis jääb ära. Suured tänud vastamast, jälle targem :D
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

sorry et teemat risustan aga ei hakka vist selleüärast uut teemat avama...
Aga teab keegi äkki kas on olemas ka mingeid eredamalt põlevaid pirne? Kui auto ostsin olid peale pandud valged kellad ja sealt alt paistab valgus nii vaevaliselt läbi et peab pimedas silmi kissitama... :roll:
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

võid panna 5vatised kuid need põletavad ajaga plastikut
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta