Roolikarbis loks sees?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Roolikarbis loks sees?

Postitus Postitas Kristo_P »

Sai siis sillakontrollis käidud.. kuna paremal pool esisillas on mingi kolks.. kuid seda ei suutnudki tuvastada.. töömees ka nõutu.. kõik sillajupid vahetatud... kuid roolikarbis avastas väikse kolksu.. ehk siis see roolikarbi puks on väsinud.. kuid nemad selle vahetusega ei tegele.. On kellelgi aimu palju selle puksi vahetus minna võib ja kas seda üldse vahetatakse eraldi või millegagi koos...
Kas see loks võibki tekitada kolinat paremal pool esisillas?? Kuigi puks ise asub vasakul.... kahtlane..
e34 <
Lancer EVOLUTION 9
Bemarillo
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04.05.2004 20:16 37

Minu autol ka

Postitus Postitas Bemarillo »

Kui sul on sama süsteem (roolikarp jne, nagu E28 vanal bmw-l) siis mul sarnane viga oli. Loksus vasemalt poolt päris tuntavalt (katsusin nii, et et haarasin rattast kahe käega külgedelt ja loksutasin horisontaalsuunas, tõmmates enda poole kord ühte kord teist kätt). Üles-alla loksutades ei loksunud. Samamoodi oli tunda ka paremalt poolt. Vahetasin täna välja siis vasaku ülemise õõca (alumise olin juba varem vahetanud). Siis vahetasin veel kõik neli rooliotsa koos nende lüheldaste varrastega, siis veel selle kõveriku varda mis sidurikojast üle läheb. Pärast seda veel esisilda käisinn reguleerimas töökojas. Noh, ma ütleks et pärast kõigi nende värkide välja vahetamist kadus loks peaaegu ära. Siiski jäi õige väike loks alles ja see peaks olema siis roolikarbi loks. Kas keegi oskab seda "peale keerata" et see ära kaoks? Kuulsin et nii tehtavat, ise ei oska kuskilt keerata.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

No mul ongi see väike loks! Kuid üles alla liigutades... ja õõtsad/puksid ja kõik muu vahetatud! Oleks isegi huvitatud kuidas seda likvideerida! :o
Lancer EVOLUTION 9
Anti_E34
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 07.02.2004 19:53 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti_E34 »

http://www.bmwe34.net/e34main/maintenan ... ng_box.htm Väike õpetus "peale keeramiseks" ;)
Kasutaja avatar
M-Tech
Huviline
Postitusi: 376
Liitunud: 20.04.2003 21:01 26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas M-Tech »

Mul oli ka rooliloks ja lasin roolikarbist peale keerata.
Nüüd on asi palju parem.
Väga palju ei tohtivat keerata, muidu ei tule rool ise keerates tagasi ja läheb raskeks.
Teha lasin seda Citrolis ja maksis 50 eeku :P
Vasta