Suitsuklaasiga tuled

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
juuser
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 18.05.2004 14:20 12
Asukoht: Tallinn

Suitsuklaasiga tuled

Postitus Postitas juuser »

Tere!

Olen märganud mõnedel E34 ja E36 bemmidel, et lähi ja valged suunatuled on õrna musta tooniga. Kas sellist asja on võimalik ka koduste vahenditega teha? :?: Must tule lakk vist sinna ei sobi :idea:

Või äkki tuled suitsuahju ja pärast läbipaistev lakk peale :| :)
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Kui suunatulesi tahad selliseid siis arvan et odavam on osta need kellegi käest või poest .
Minu teada ei maksnud need liiga palju ja kindlasti on lihtsam osta kui ise aretada .
öeldakse küll et ise tehtus hästi tehtud kuid mõne kohapealt see ütlus end ei õigusta.
minu autol olid ostes näiteks tagumised suunad roosa lakiga punakaks tehtud ja samas olid ka tagurpidi tuled roosaks värvitud ;)
tuli ise tehtud töö nats ümber teha.
Puhas sõidurõõm
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

suunatuled ongi olemas valged ja suitsuklaasiga vaata börsist seal müüakse mõlemaid ja hinnad on midagi 160 eeku tk.
aga lähituled on olemas tumedad ja ka kaugtuled.nimelt HELLA tumedad tuled on just sellised et kui ei põle siis oleks just kui mustad.ilusad muidugi aga kallid .lähitulesid saab ka ise väga lihtsalt tumedaks teha aga kaugtuledega on nati probleemsem sinna käib originaalis sisse mustast materjalist rist mille ka asjalikumad tegijad ise järele teevad.
nii et saab kui tahta
Vasta