OÜ Stoltsen

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

OÜ Stoltsen

Postitus Postitas Muhv »

Lugupeetavad,

See samune, et mu naise parkivale 330XiTA-le sõitis miski '07a S430 otsa. Auto loomulikult põgenes sündmuskohalt, aga sest polnud lugu, kuna üks hakkaja vanadaam kutsus politsei ja kõik paberid sai korda aetud. Autol visuaalselt palju muud häda pole kui number on mõlkis ja numbrialus puru. Siiski on stange nurgad ca 5mm tagapool kui peaks ja armatuuris hakkas airbagi tuli ka põlema. Ingese kindlustus suunas auto sujuvalt Stoltsenisse. Uudishimust tegin väikse netiuuringu. See, mis vastu vaatas ajas sihukese hirmu peale, et ... Samas paistis, et nad on ka mitmeid siin tuntud BMWsid teinud.
Oleksin tänulik kui keegi kohta tundev kommenteeriks pisut.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Soovitan Sul otse Martin_R poole pöörduda!
PS ise käisin ka just tema julgustusel seal.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Nii ta on - koduleht on neil muidugi muljetavaldav :roll:
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Olen kuulnud, et võib minna küll Stoltsenisse.
Ise ka ei kõhkleks.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
valerka
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 29.12.2004 15:42 10
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas valerka »

tere. nii sattusin sellele huvitavale teemale. töötasin stoltsenis 3aastat kindlustus töödega on tavaliselt olnud niiviisi, et nurisenud on tavaliset vanemate autode omanikud kes mõtlevad et nende kotletist tehakse uus auto. asi ka selline ega keegi taha midagi oma taskust maksta nii ka kindlustus . nii tehaksegi võimalikult odavalt( see ei sõltu kohast).
tramtram
Huviline
Postitusi: 655
Liitunud: 15.09.2007 14:40 24

Postitus Postitas tramtram »

valerka kirjutas:tere. nii sattusin sellele huvitavale teemale. töötasin stoltsenis 3aastat kindlustus töödega on tavaliselt olnud niiviisi, et nurisenud on tavaliset vanemate autode omanikud kes mõtlevad et nende kotletist tehakse uus auto. asi ka selline ega keegi taha midagi oma taskust maksta nii ka kindlustus . nii tehaksegi võimalikult odavalt( see ei sõltu kohast).
Tüüpiline suhtumine kindlustuse ja teeninduse poolelt, kui auto on üle 5 aasta vana, siis võib teha lohakat tööd ja kogu inimese investeeringutele vilistada. Kui eelnevalt on auto hooldatud vaid A varuosadega ja õigeaegselt, siis sellest jutust saan aru, et sellistes kohtates hea kui teibitakse sinu varandus kokku ja värv peale, ning originaal varuosadest võid vaid unistada?
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Kui teha siis juba korralikult, mitte vaadata auto seisukorda. Ma toetan ka ju kindlustust meeletute summadega pidevalt. Selle eest tahan vajadusel väärilist tasu ka nende poolt! Ok teema kisub juba mööda. :lol:
E36 325i
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Originaal varuosadest võitegi unistada, kui auto vanus on kõrge ja arveid maksab kindlustus. Midagi polegi teha. Stoltsenis olen mina teinud juba ca 10 aastat kõik oma autode värvitööd. Olen teinud väiksemaid värviparandusi ja ka suuri tervenisti üle värvimisi. Stoltsenis värviti üle ka mu must valituse Mersu, mille kvaliteet on ikka väga hea. Ka mu töökoha (autorendi ettevõte) autopargi autod (100% garantiilised) vean väiksemate vigastustega sinna. Mina pole kunagi nurisenud. Kui midagi ongi, siis likvideeritakse vead ju tasuta.

Pigem nõustuksin selle eelkõnelejaga, kes ütles, et nurisevad need, kes loodavad kindlustuse rahadega oma vanast pannist uut autot saada. Kui muidu on tegu korraliku autoga (uuemad autod), siis tehakse ka ülejäänud töö hästi. Kui ülejäänud auto on paras kaun, siis ei pingutada ka värvitöödega. Samuti võib pettumusi ette tulla, kui auto vajab juba pleki sirutamist jms. Nende tööde kvaliteeti ei oska ma hinnata (pole kogemusi). Samuti ei pruugi ju B-osa stanged ja muud tükid hästi külge istuda ja see rikub üldpilti.

Minu jaoks on oluline see, et olen saavutanud hea kontakti sealse värvijaga (Andrus), kellega suhtlen alati otse (jättes kontori vahele) ja lepin tööde hinnad vahetult kokku. Kui klient koonerdab ja pigistab hinda, siis ei tasu ka liiga head tulemust loota. Andrus teab, et mina tahan alati saada maksimaalset tulemust ja olen nõus selle eest maksma. Nii meie koostöö sujubki.
E32 750i (1994)
Maile
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 05.11.2007 15:25 31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Maile »

Martin_R ile lisaks, et pole põhjust kontorit ka karta :D Igal juhul suunatakse kõik kes midagi värvida soovivad otse Andruse juurde!

Inimesed ei saa aru, et pärast avariid ei ole auto enam kunagi endine ja ta väärtus turul kahaneb igal juhul. Kui paned oma 1987 a BMWle mingid tuunitud Hella tuled ette ja mingi idioot sõidab need puruks siis kindlustus ei maksa neid välja. Kui minna kindlustus firmasse skandaali tegema... vb...
Väga tüüpiline on ka, et mingeid vanu sillakolkse ja lokse hakatakse olnud avarii pähe määrima.

Igal firmal on rahulolevaid ja rahulolematuid kliente. ;) Samamoodi nagu kõik ei ole rahul Selveri klienditeenindusega . :P

Kõike paremat
Stoltseni kontor :cool:
rasmus23
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 16.06.2006 14:47 47
Peamine sõiduk: Volvo FH12/ODIN
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas rasmus23 »

aga kas ei peaks mitte nii olema, et kindlustus matsu puhul tuleb taastada avariieelne auto seisukord, ja sinna kuuluvad ka nn. hella tuled, mis omanik sinna ette on pannud (kui ta suudab seda muidugi kuidagi tõestada)
Maile
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 05.11.2007 15:25 31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Maile »

Võibolla peaks aga praktika näitab vastupidist :?
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

rasmus23 kirjutas:aga kas ei peaks mitte nii olema, et kindlustus matsu puhul tuleb taastada avariieelne auto seisukord, ja sinna kuuluvad ka nn. hella tuled, mis omanik sinna ette on pannud (kui ta suudab seda muidugi kuidagi tõestada)
Selle tarvis küsibki kindlustus vanad ja katkised tuled omale tagasi...sealt pealt ju näha, mis tuled jne...
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Vasta