Aknapesu müstika

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Aknapesu müstika

Postitus Postitas Aaro »

On see normaalne, et kui pritsin akendele vett - iseenesest kõik OK, laseb kõigist pihustitest aga müstika just selles, et autol on kaks aknapesu paaki üks suur 6L ja väike 0,8L ja peale iga aknapesu lööb selle pisikese paagi täis ja veel ka üleääre. Aru ei saa kas siis pihustid ei jõua akna peale nii palju pritsida ikkagi või mis, et teise paaki sellise survega lööb tagasi. :shock: Autoks siis E36 325i aastast 91.
Ehk mõni targem aitab müstikat lahendada.
jan1
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 14.04.2004 13:02 53
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan1 »

Vaata kas voolikud on ikka õieti jooksmas,pagist elektimootorisse ja siis pritsi.Äkkist on keegi tark seal mõne vooliku valesti pannud ja nüüd jookseb vesi mitte pritsi vaid teise paaki,otse mootorist.
Vaata internetist infot pesurisüsteemi kohta ja saad ise korda ka!
Edu vea leidmisel!
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

Väike paak on tulepesurite jaoks, vähemalt e34 on nii
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ailer kirjutas:Väike paak on tulepesurite jaoks, vähemalt e34 on nii
Ma nagu lugesin E34 manualist välja, et väike paak on intensiivpesu jaoks ... et kui kojamehe hooba siisepoole (roolisamba poole) otsast suruda siis laseb väiksest paagist ja kui enda poole tõmmata siis laseb suurest ... võimalus kasutada ühes (väiksemas) pesuainet ja teises (suuremas) tavalist vett.
Võibolla ma ka sain valesti aru.
Tulepesurid reeglina on suured veeröövlid ja 0,8L paak oleks paar törtsu tuledele ja tühi.
Indrek
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

selline uvitav käsimus siin paakide teemas.
MIs paak on E34'l kaassõitja poolses tahumises rattakoopas? :? kui võtta ära see sisemine plastikkate, siis on seda paaki näha, ükspäev lammutasin & imestasin.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8281
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Miki-Hiir kirjutas:Ma nagu lugesin E34 manualist välja, et väike paak on intensiivpesu jaoks ... et kui kojamehe hooba siisepoole (roolisamba poole) otsast suruda siis laseb väiksest paagist ja kui enda poole tõmmata siis laseb suurest ... võimalus kasutada ühes (väiksemas) pesuainet ja teises (suuremas) tavalist vett.
Võibolla ma ka sain valesti aru.
Täitsa õigesti said aru. Ilmselt on keegi ikka midagi valesti ühendanud, sest intensiivpesu on täiesti eraldi süsteem oma paagi, pumba ja torustikuga (kuni pihustiteni).
Miki-Hiir kirjutas:Tulepesurid reeglina on suured veeröövlid ja 0,8L paak oleks paar törtsu tuledele ja tühi.
Nii ta on, sellepärast ongi tal ka 6l pesupaak. Ilma tulepesuta on see ainult 2.5 liitrine.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Miki-Hiirega täitsa nõus see väike paak intensiiv pesu jaoks, see seal korgilgi kirjas ja intensiivpesu ka toimib. Tulepesu mul kahjuks ei ole, aga paak on jah tulepesu oma sest kaks pumpa on küljes. Ja voolikud on autol õieti vähemalt kuni pihustajateni, sealt alt ei näinud enam hästi sest nad asuvad kapoti raami sees :cry: . Intensiiv pesu paaki ei jookse ka rohkem voolikuid kui ainult see mis pihustajateni on.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8281
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Siis on ilmselt tagasilöögiklapis viga. Vanematel olid nad eraldi toru peal näha, uuematel on juba pihusti sees. Soovitan vaadata kasvõi pilte selles saksakeelses juhendis.
Vahetasin ka endal alles neid pihusteid kuna küte enam ei töötanud. Uued ostsin UMist ja praegu ongi saada ainult ühte tüüpi universaalpihustit, millel kaks toru küljes. Kuna mul intensiivi pole, siis ongi need üleliigsed otsad niisama lahti ja sealt vett tagasi ei tule!
Proovi nii et tõmba intensiivpesu voolikud küljest maha ja lase vett, kui sealt ka jookseb, siis on asi selge ja uusi pihusteid ostma!
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta