mis annab järele kui 90km/h 1käik rauda lükata

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
saiko
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 29.07.2004 10:30 44
Asukoht: Tallinn

mis annab järele kui 90km/h 1käik rauda lükata

Postitus Postitas saiko »

ühesõnaga olen mina nüüd see mees, kes sellise asjaga hakkama on saanud!!! mingit raginat kui sellist ei olnud...lihtsalt masin ei liigu kohalt enam...kas mingid hambad käimakastis?või sidur?muidugi esimesena peaks mootor minema, kuid see on tibens tobens....keegi oskab aidata ehk???
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

mõned head aastad tagasi sai zigulliga ka sama trikk tehtud...siis lendas siduri ketas juppideks...
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

Suht kindel ,et siduriketta katted maas.
Odavalt pääsed. :lol:
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

OT. :shock:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ma juba loen mitmendat korda seda teemat, aga noh sõnu nagu ikka pole :shock:
Aga igaljuhul anna teada mis selle tagajärg oli.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
saiko
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 29.07.2004 10:30 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas saiko »

ma loodan ise ka, et pääsesin odavalt ;) aga ühed räägivad, et sidur...teised jällegi, et käimakast....et äkki mingid hambad käimakas??auto kuskil 3km peale juhtunut liikus 5km/h umbes....sidurit vajutades on kõik nagu tavaliselt....praegu on nii, et lasen siduri lahti ei muutu pöörete suhtes ka midagi(pöörded ei lange)....eks ma hoian kursis mis toimub :oops:
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

ega siin ei ole midagi, nigunii pead käima maha võtma ja siis näed lkohe ära kas sidur ok, kui sidur ok siis asi käimas
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Muidugi mis autoga üldse tegu ?
Mul ka muidugi tuttav kes võiks seda nokitseda :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo ei tea kas tasub kohe kurjustada :roll: ma usun, et sellist asja võib kõigil juhtuda.
Minuarust hea, et keegi seda ka siin tunnistab ja informeerib sellest mis on sellise asja tagajärjed. Selline asi paneb ikka rohkem jälgima mis käigu sa ikka sisse paned
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

No tegelt mind pani mõtlema, et kuidas 90kmh pealt üldse esimese käigu sisse annab panna... mul tõsiseid probleeme teise pealt esimesele vahetamisegagi... ehk siis 90kmh pealt ei taha see käik ka väga suure jõuga sisse minna ;)
Kasutaja avatar
saiko
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 29.07.2004 10:30 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas saiko »

auto on mul 323i aastast 83 :lol: mul ei olnud sugugi raskusi esimese käigu sisse lükkamisega :lol: vaadake käigukangi loks oli ikka väga väga suur....nipsuga lükkasin vasakult otsast paremale otsa :? arvatavasti tal mingi vedru puudu mis peaks seda asja paigas hoidma....aga see selleks...asjade käigust niipalju,et selliste ilmadega pole ma viitsinud asja uurima hakata, endal mul garaazhi ei ole ja pori sees pole just kõige mugavam asjaga tegeleda....ja tööd mul ka hetkel pole :| ok asi kisub mölaks ära...aga kui peaks lähitulevikus midagi selguma siis teatan teilegi.....

tänud kõigile, kes viitsisid oma kogemusi jagada selle probleemi suhtes...

PS!mõnele mehele ütlen niipalju,et kui midagi asjalikku öelda pole võiksid mõne lause ütlemata jätta!!!!arvan, et minu foorumi nimega pole juhtunul mitte mingit seost...olen tänaval VÄGA eeskujulik liikleja, ning antud situatsioon juhtus ringrajal kiirustades!!!!!!! :evil:
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

tegelikult peaksid siiski kõik käigud sisse minema olenemata kiirusest, selle eest peaksid hoolitsema sünkronisaatori rõngad. minul ei ole mingit probleemi sellise kiiruse pealt sisse lülitada 2 või koguni 1 käiku. enne e30 käigukasti, siduri ja mootori vahetust tegime katsetusi asfaldiplatsil ning proovisime lihtsalt sportlikust huvist mis juhtub. 70 km tunnis käitub auto nagu tõmmaks käsipidurit, ja 90 oli sama lugu 110 pealt lendas nii käigukast kui ka sidur ning 525i e34 tõmmas saaled ringi ja siduri pilbasteks. sellest moraal, ega ta ikka hästi ei mõju. :lol:
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

alar kirjutas:tegelikult peaksid siiski kõik käigud sisse minema olenemata kiirusest, selle eest peaksid hoolitsema sünkronisaatori rõngad. minul ei ole mingit probleemi sellise kiiruse pealt sisse lülitada 2 või koguni 1 käiku. enne e30 käigukasti, siduri ja mootori vahetust tegime katsetusi asfaldiplatsil ning proovisime lihtsalt sportlikust huvist mis juhtub. 70 km tunnis käitub auto nagu tõmmaks käsipidurit, ja 90 oli sama lugu 110 pealt lendas nii käigukast kui ka sidur ning 525i e34 tõmmas saaled ringi ja siduri pilbasteks. sellest moraal, ega ta ikka hästi ei mõju. :lol:
Sellisele üritusele võiks ju isegi pileteid müüa. Lisaks võiks vaadata, kaua auto sõidab ilma õlita, kes püsib vihmaga kauem rajal ilma kojameesteta jne. :D
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

üritusi oleme iseendile palju korraldanud. näiteks. mis juhtub e28 kui sõita vastu betoonseina 50 km/h ja 100 km/h (käisin punaste silmadega 2 nädalat ringi, kuna veresooned silmas lõhkesid), õnneks sai turvapuuri kasutatud. samuti mis juhtub kui kruusateel või talvel kiilasjääga tõmmata 130 km/h käsipidurit ning romutanud oleme neid aastate jooksul mitmeid. sai proovitud viimati kahe ratta peal sõitmist keerasime auto 4 korda katusele enne kui trampliini kõrguse ja kiiruse õigeks saime ning siis veel oli tegemist et paar meetritki sõita. plaanis ka teha väike hüpe, kuid see nõuab auto raskuskeskme nihutamist ja korralikku turvavarustust. sõbral lammutus ning autodest (vrakkidest), mida niisama lõhkuda, puudust ei tule.
kunagi oleks päris lahe korraldada ka midagi suuremale vaatajaskonnale. ameerikas ju see autode lõhkumine lausa rahvussport. :lol:
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

alar kirjutas:üritusi oleme iseendile palju korraldanud. näiteks. mis juhtub e28 kui sõita vastu betoonseina 100 km/h (käisin punaste silmadega 2 nädalat ringi, kuna veresooned silmas lõhkesid), õnneks sai turvapuuri kasutatud.
:shock: :shock: :shock: :shock: Mis valemiga sellise kiirusega vastu seina kondid terveks jäävad :shock: Kui pileteid müüd siis mina järgminekord esimene :D :D kuigi jah foorumi rahvast võiks ju niisamagi kutsuda :lol:
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

kondid jäävad terveks kui kasutada vastavat turvavarustust. arvan, et sellised romutamise showd nagu ookeani taga jäävad meile igavesti kättesaamatuks. see meie romuralli ei moodusta 1 % sellest mis seal toimub. pürotehnika, palju hobujõude, palju puruks sõidetud metalli, kaelamurdvaid trikke nii autode kui ka mootoratastega ja tonnide kaupa alkohoolseid jooke ning teravamaitselist grillliha. deem, suu hakkas vett jooksma...

PS. teema läheb niimoodi läbuks ära. aitab kah.
Kasutaja avatar
Simsa525
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 05.09.2004 23:30 57
Asukoht: Tartu-Võru-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Simsa525 »

Broneeriks ka ühe pileti :lol:
E34, 535i, 155kw
E39, 525tds, 105kw
Nissan Primera 2.0d 55kw
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

alar kirjutas:näiteks. mis juhtub e28 kui sõita vastu betoonseina 50 km/h ja 100 km/h (käisin punaste silmadega 2 nädalat ringi, kuna veresooned silmas lõhkesid), õnneks sai turvapuuri kasutatud.
Kujutan ette et 100-ga vastu betoonseina sõitmisel on tõsisemad tagajärjed kui punased silmad peas. ;)
Hea kui üldse on koht kus silmadel olla. :|
Kasutaja avatar
saiko
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 29.07.2004 10:30 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas saiko »

niisiis...sai eile masin sakust westland autosse veetud....juhtus siis nii, et järele andis siduri ketas,mingi tükk oli katki ka kardaani otsast ja survelaager....kogu pull läks maksma mulle 3100.-(see oli veel odav, kuna ma ei lasknud vahetada tervet komplekti...raha lihtsalt polnud käepärast) :( selline lugu siis...aga sidur liigub mõnusalt nüüd...ja üldiselt olen rahul ;)
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

pisut OT, aga siiski:
kas sinuga võib ühendust võtta ka siis kui läheb kindlustuslaksu tegemiseks? alati olnud see probleem, et keegi ei julge ühegi žigulli rooli minna, missest, et kiivrid ja padjad kasutust leidnud :D
isegi mu ema sõidab BMWga
Vasta