soojendus

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
leimar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 22.03.2003 23:16 17
Asukoht: tartu

soojendus

Postitus Postitas leimar »

asi selline et kytma hakkab maru hilja ja sooja õhku puhub ainult tuuleklaasi soojendus avadest teistest tuleb sama kylma jura kui alguses olge head andke nõu mis teha
hoia pikkivahet - pudeneb
Kasutaja avatar
M-Power
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 22.03.2003 20:47 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas M-Power »

Kas mootori temp. näidik liigub keskele? Kui on allpool, võib viga olla termostaadis. Ma enda autol vahetasin termostaadi vastu, mis avab hiljem ja nüüd on väga hea
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

sama lugu siin poolgi et hilja hakkab sooja tulema ja temp näidik on keskel ning keskelt tuleb ainult kylma aga noh olen juba harjunud ja nüüd ilMadis K soojaks lähevad et ple probleemi.
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Mul kah samamoodi et kEjepealt ainult sooja auto on e28 koos selle kliima hoidmis seadmega (see kus nupust keerad temperatuuri ja siis ta peaks seda hoidma) ma pakun et salongi andur piixus või peabgi keskelt ainult külma tulema :cool:
Kasutaja avatar
leimar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 22.03.2003 23:16 17
Asukoht: tartu

re:

Postitus Postitas leimar »

temperatuuri osuti näitab et koik on ok ja ex minagi olen selega harjund... ja ilMadis K lähevad ka soojax see tähendab seda et saab lammutama hakata(ei oma garaazi ja -20C ei ole minu lemmik temperatuur auto "all" olekux) aga tnan nõuannete eest nüüd tean kust kontrollima hakata:P
hoia pikkivahet - pudeneb
Vasta