E30 320i käigukasti õlitus punnid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

E30 320i käigukasti õlitus punnid

Postitus Postitas Lexuz »

Selline juhus, et üritasin käigukastis õli tsekata aga võta näpust - punni jaoks on olema suurepärane 6kant võti suuruses 17..millega ma külgmisel punnil (sisemine kant) nukad maha keerasin :oops: , alumist ei julgenud pärast mõningast proovimist enam kruttida. Lahti ei saanud kumbagi. Mis oleks lahendus?Esindusse?Või kuuma?Koputada meisliga? Igal juhul oleks uusi punne kohe vaja - kuskohast neid saada, peale lammutuste...või lasta uued treida - välise kandiga seekord?Oleks järgmine kord lihtsam.
...
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kle see asi on varuosana täitsa olemas, mõlemad ühesugused ja hind umbes 3EUR tükist. Need võiks küll UM.ist osta, saab jälle mitu korda keerata enne kui kandid maha tulevad. Magnetilised peavad nad ka olema!
Aga kui neid sealt keegi välja keeranud pole, siis on seal sees ka mingi kissell äkki?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

priitv8 kirjutas:Kle see asi on varuosana täitsa olemas, mõlemad ühesugused ja hind umbes 3EUR tükist. Need võiks küll UM.ist osta, saab jälle mitu korda keerata enne kui kandid maha tulevad. Magnetilised peavad nad ka olema!
Aga kui neid sealt keegi välja keeranud pole, siis on seal sees ka mingi kissell äkki?
No selles point ongi, et 5 teeb häält (vaata varasem postitus mu poolt). Kahtlustasin, et peale ostmist kohe tegi ja ple ju kasti sisse vaadand-äkki õli vähe-5 ju kõige kaugem käik.Nüüd kui hakkasin lahti kiskuma,tekkiski see,et ei saa lahti keerata.Aga kuidas siis ikkagi lahti saada? Meisliga togida?See peaks vast kõige tulemusrikkam olema...
...
serxx
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 04.06.2004 14:13 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas serxx »

Enne kui kuuskante keerama hakata, tuleks see alati seest hoolikalt ära puhastada ja võti kasvõi näiteks haamriga korralikult lõpuni sisse lüüa, siis üldiselt ei juhtu seda, et keerad pea ümmarguseks.
Samuti ei soovitaks kuuskantide keeramisel kasutada odavaid võtmed, mis pehmest materjalist, sellega rikud nii võtme, kui pea.

Kui tuled tassid minu kasti minema, siis sealt saad omale uued punnid ka.
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

serxx kirjutas:Enne kui kuuskante keerama hakata, tuleks see alati seest hoolikalt ära puhastada ja võti kasvõi näiteks haamriga korralikult lõpuni sisse lüüa, siis üldiselt ei juhtu seda, et keerad pea ümmarguseks.
Samuti ei soovitaks kuuskantide keeramisel kasutada odavaid võtmed, mis pehmest materjalist, sellega rikud nii võtme, kui pea.

Kui tuled tassid minu kasti minema, siis sealt saad omale uued punnid ka.
Võti on korralik (a 200.- eek) ja puhastasin ära ka korralikult..aga neetult kõvasti on kinni paakunud...vist ple kunagi lahti tehtud :?
...
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

Tänud serxx-ile kasti eest :D 6 toopi õlut minu poolt igal juhul, kui Pärnu satud.
...
Vasta