Kyss, Kyynalde ja plokikaane asjus

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kyss, Kyynalde ja plokikaane asjus

Postitus Postitas Eerik_K »

Juhtus mõnna asi :) nimelt 3 silindri kyynla lahtikeeramisel murdus kyynla keere ja jäi sisse aga keskelektrood tuli välja...

Kysimus siis selline kas on võimalik seda keeret kätte saada? Või kindlapeale pea maha võtmine? Urgitseda seal on ikka ysna raske vaevalt seda välja keerata või puurida saab...

Krt mul kohe veab... Selliste elementaar asjadega nagu kyynla vahetus ja nimodi pange minna :mad::o:mad::o:mad::o

;)Asjal ka hea kylg ehk saab nukkvõlli lõppue lõpux vahetatud...
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Sügav kaastunne siit minupoolt :( . Aga egas geoloogia mootori kallal paha ka tee :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

maha vast ikka kui ylevalt udjama akata kukub mingit metall sitta sisse ja siis veel ullem ju. võtan meeleldi su autol pea maha igavus krt tapab.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas Eerik_K[/i]
Juhtus mõnna asi :) nimelt 3 silindri kyynla lahtikeeramisel murdus kyynla keere ja jäi sisse aga keskelektrood tuli välja...

Kysimus siis selline kas on võimalik seda keeret kätte saada? Või kindlapeale pea maha võtmine? Urgitseda seal on ikka ysna raske vaevalt seda välja keerata või puurida saab...

Krt mul kohe veab... Selliste elementaar asjadega nagu kyynla vahetus ja nimodi pange minna :mad::o:mad::o:mad::o

;)Asjal ka hea kylg ehk saab nukkvõlli lõppue lõpux vahetatud... [/quote]

heh, ja alles sa kirjutasid sellest venemehest, kes terve tööristakomplekti omale bensupaaki suutis istutada:D

ok, sry 4 OT.
530d
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

IRW Raivo :D

Hehe sarnane olukord õnnex pole midagi ise veel sisse lasknud
:) Tra pole võimalik!

Mul hysteeriline naer :D
Rohkem kunagi kyynlaid ise lahti ei keera :P
Kasutaja avatar
Black
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 10.01.2003 17:28 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Black »

On ju tegelikult olemas sellised murdunud (tikk)poltide välja keeramiseks mõeldud rakised. Sellised kergelt koonilised vasakpoolse keermega pulgad, mis topitakse sinna poldisse puuritud avasse (sinu puhul siis see küünla keskava) ja keeratakse poldi väljumise normaalsuunas.
Loodan, et polnud väga segane jutt :D
Samas, kuna see seina paksus on seal suht väike, võib ta selle jublaka sul seal laiemaks pressida... Igatahes enne tegema hakkamist leota keeret ohtra mingi MoS2 vedelikuga.
E30 324d '87 > E34 524td '90 > E39 530d '99
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Jah kuulsin see on võimalik, kuid nagu yteldi vist naguinii tuleb uus keere teha puks panna vms ise õieti aru eriti ei saanud. OK helistasin Westland autosse seal yteldi et 50/50 sõltub kuidas sinna ligi saab ja kuda see kyynal murdus jne
Ytsin et tegu 3 silindriga hakkati ohkima, ei osatud öelda kas saab sinna ligi või mitte aga kui mina seal seda kyynalt nokkisin siis ruumi oli ikka päris vähe seal. Anyway ootame igasugused remonttööde pakkumised ära ja vaatame
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas Eerik_K[/i]
Jah kuulsin see on võimalik, kuid nagu yteldi vist naguinii tuleb uus keere teha puks panna vms ise õieti aru eriti ei saanud. OK helistasin Westland autosse seal yteldi et 50/50 sõltub kuidas sinna ligi saab ja kuda see kyynal murdus jne
Ytsin et tegu 3 silindriga hakkati ohkima, ei osatud öelda kas saab sinna ligi või mitte aga kui mina seal seda kyynalt nokkisin siis ruumi oli ikka päris vähe seal. Anyway ootame igasugused remonttööde pakkumised ära ja vaatame [/quote]

ohkisid? millest õnnesti või:D
et saab tööd teha??
Kasutaja avatar
Indrek1
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 22.03.2003 10:41 15
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek1 »

Sügav kaastunne ka minu poolt. Endal juhtus mõni päev tagasi sama asi, nii et nüüd auto remondis. Otsustasin ühtlasi vahetada ka plokikaanetihendi, kuna niikuinii tuleb kaas maha võtta. Ja eks paistab, mis veel vahetamist vajaks. Nende murdunud poltide väljakeeramise rakistega mul igatahes väljakeeramine ei õnnestunud.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Nu niisiis:
Keerati mul keere välja ja jäin 800EEK'u vaesemaks. Aga sellega kaasnes järgmine asi et 4 pytt (seesama kus keere oli sees) surve läinud!:mad:
Manomeeter ei näitant midagi, praktiliselt midagi, surve OLEMATU.
Ok lasti siis surve silindrisse ja sisselaske klappist susises hoolega. Yldiselt lugu selline. Mootor lahti!
Ja yhes siis vahetan ka nuka ära, ex paras väljaminek tulemas. SAAB MIS SAAB :(
Ex kui kaas lahti saab räägin ka mis seal siis oli või ON
Vasta