Küsimus õli ja sissesõidu kohta

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
juho
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 18.03.2003 13:08 45
Peamine sõiduk: E46 M3 kompressor
Asukoht: Tallinn

Küsimus õli ja sissesõidu kohta

Postitus Postitas juho »

Kuna mootor hakkab valmis saama sooviks teada arvamust mootori sissesõidu kohta. Vahetatud rõngad, vända kaelad lihvitud. Jutte on alates 500 km kuni 3500 km.
Õli kohta sooviks teada sellist asja. Räägitakse et sisse sõita on hea mineraaliga ja siis juba poolsünt või sünt. Kõik oleks hea aga M50 mootoril on hüdrotõukurid, milliseid saab vist ainult käsitsi tühjaks pumbata ja pesta ning kui sinna sisse jääb mineraal ja peale tuleb sünt siis ei ole see hea kui nad segunevad. Nii olen mina aru saanud :) Kas seda mootorit tuleks siis sisse sõita sellist tüüpi õliga mida on plaanis edaspidi kasutada? Ootaks arvamusi.
juho
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 18.03.2003 13:08 45
Peamine sõiduk: E46 M3 kompressor
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas juho »

Noh targad pead kus te olete. Mure rohkem selles et tahaks OMC'l sõita aga selleks ajaks saaks sisse sõita võibolla mingi 1000 - 1200 km. Kui ma siis paar korda sõidan 1 miili piiraja kandis, kas võib see miskit hullu teha või ei. Ei tahaks kohe mootorit ära lõhkuda. Loodan et saite aru ja keegi viitsib arvamustki avaldada.
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Üldiselt alla ca 3000 km läbimist ei ole soovitav peenestada. Ja sisse kalla imo ikka seda õli, mida kasutama hakkad.
Vasta