E34 tuurid kõiguvad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

E34 tuurid kõiguvad

Postitus Postitas draggo »

Mure siis selline, et E34 1990 tuurid kõiguvad paar-kolm korda vahemikus 500-1000 rpm peale gaasi lahti laskmist.
Peale ostmist käisin ka UMis testis kus öeldi, et temperatuuri andur ei saanud aru, et mootor on veel külm. Äkki selles samas asjas jama?
Kasutaja avatar
Lexuz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 01.12.2004 00:10 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lexuz »

Mul sama jama. A see aeg ajalt...mingi paar päeva oli nüüd täitsa norm olnud. a samas ujus üks kord pidevalt...ikka nii et 400-1200 rpm vahemikus...tahtis tühikäigul lausa ära surra......lepin praegu truumuga diagnostika aega :roll: eks näis...
...
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Eks anna siis mulle ka teada milles viga oli. :)
Rain J
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 09.02.2005 12:11 27
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Rain J »

hmm oli just sama asi endal sai õnneks lihtsalt läbi lihtsalt uus õhulõdvik vahele ja asi toimib :) (vanas olid ikka mega praod sees kui lähemalt sai asja uuritud ja minuteada ei tohiks sealtkaudu mingit lisaõhku minna vaakumvärk vms.)
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Kas see mis siit eest läheb?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pil ... &id=106532
See oli endal katki küll aga sai ära paigatud. Siis tuleb vist ikka uus osta. :)
Rain J
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 09.02.2005 12:11 27
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Rain J »

vot see samane suur volask siin:
http://pilt.ee/i/p/4/5/06213054567f09.jpg
kuna ei tahtnud sinna mingit pruugitud asja panna tellisin um uue aega läks 8päeva ja rahakott jäi tühjemaks 480 krooni võrra[/url]
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

:cool: Mul oli sarnane probleem! Kui esines ainult tühikäigul ehk siis kohapealseistes ja külmast peast! Ja Truumujuures selgus et tühikäiguregulaatori klapp kinni jäänud! Igatahes Sauel 400.- pidi saama! Truumu mul õlitas ja puhastas asja ja ta hakkas küll tööle kui vahetevahel annab ikka tunda! Peakski ära vahetama! :lol: Aga jah pärast Truumujuures käimist töötas normilt mingiaja! Kuid Truumu ka hoiatas et varsti võib jamama hakata!
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Sama teema siin! Truumu juures samuti käidud. Puhastas mul õhulugejat ja asi toimib nagu kellavärk! Tundub ,et selles oli viga suure tõenäosusega kuid vahel harva annab külma mootoriga tunda ,kuid õnneks see ei häiri;)
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
werks
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 30.09.2004 18:07 43
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas werks »

kes se Truumu on ning kus ta asub ja palju maksis ????
mul muidu sama jama
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Nende kõikumistega on siis nüüd täpselt nii nagu eelpool kõnelejad on rääkinud - vahest on ja vahest ei ole... :(
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Re: E34 tuurid kõiguvad

Postitus Postitas Janar_H »

draggo kirjutas:Mure siis selline, et E34 1990 tuurid kõiguvad paar-kolm korda vahemikus 500-1000 rpm peale gaasi lahti laskmist.
Peale ostmist käisin ka UMis testis kus öeldi, et temperatuuri andur ei saanud aru, et mootor on veel külm. Äkki selles samas asjas jama?
mul naise autol Audi A4) sama jama ja pole siiani abi saanud
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Juhtusid siis tuurid jälle kõikuma. Tulin Tallinnast ja Tartusse jõudes nigu gaasi lahti lasin kukkusid kütma. :evil:
Aitas see ku korra gaasi andsin kohapeal. Paari risti pärast tegi jälle sama nalja.
:evil: :evil: :evil:
truumu

Postitus Postitas truumu »

werks kirjutas:kes se Truumu on ning kus ta asub ja palju maksis ????
mul muidu sama jama
otsing abiks :lol:
kogu infi saad kodulehelt, mis Mephi poolt valmis tehtud:
http://auto-diagnostika.ee
Viimati muutis truumu, 17.08.2005 07:23 18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Nüüd siis tükk aega rahulik olnud aga eile visakas taas paar korda tühikäigul tuurid kõikuma. Tuleb vist ikka Truumu juurde Tallinnasse sõita, et asjas sotti saada. :?
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Minul näiteks aitas summutaja parandamine :D

Mure esialgu eriti ei häirinudki, kuna see suhteliselt arva toimus. Kui nädal tagasi ülevaatusele läksin, anti teada, et CO'd liiga vähe. tuleb summutaja üle vaadata. Sõitsin remondimehe juurde, kes vaatas alla ja ütles, et pükste otsast vaja keevitada - teeme ära. Keevitas ära, plärin vähenes ja kõik tundus OK olema. Ülevaatusel anti teada aga, et lambda tohib olla tühikäigul sooja mootoriga 1,03, minul aga kippus sinna 1,1 kanti see jääma. Et ikka tuleb kuskilt õhku summutajasse juurde, kust ei peaks tulema. Tagasi keevitama kuni kõik praod üles leiti, kinni pandi ning ülevaatusele meeldima hakkas :) Ning ühtlasi paranes ka tuuritamine valgusfooride taga ära.
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Minul on tagumine pütt veidi väsinud ja teeb WRC häält. :)
Eks siis tuleb ka see 2500.- väljaminek teha enne kui pabistama hakkan.
truumu

Postitus Postitas truumu »

kodanikul "rzz" oli leke nähtavasti enne lambdat(tüüpiline viga M50 mootoril), mis ajas lambda segadusse.
Seega segu vale ja ka pöörded vastavalt avariirezhiimile
Vasta