Teemal: AUTO müügihind ja kuulutuse lisainformatsioon!

Osta, müü ja vaheta liikumisega seotud vahendeid
Vasta
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3547
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Teemal: AUTO müügihind ja kuulutuse lisainformatsioon!

Postitus Postitas Marko S »

Nagu korduvalt on müügiteemades tulnud ette,et hakatakse karjuma,et miks sa nii kallilt autot müüd jne.Mina leian,et selle tramburai võiks ära lõpetada :!:.
Igal inimesel on õigus oma auto eest küsida sellist hinda nagu ta soovib ja kes ei suuda maksta,siis pole mõtet hakata virisema teemas a'la : Vaata milline ront,vaata mis hind jne!

Teeks nüüd nii,et lõpetaks selle vaidlemise ära ja igaüks müüks autot sellise hinnaga millisega tahab :!:

Ma ei hakka selle jaoks uut teemat tegema, vaid lisan selle siia juurde.Mis mind veel hirmsasti häirib on see, et inimesed ei tea, mida nad müüvad! Ennem vöiks veidikene eeltööd teha selle osas.Näiteks igasugu TDI mootorid on audide pärusmaa.V6 mootorit pole bmw'l olemas ja rääkimata esivedustest jne.Et vöiks üle kontrollida ennem oma kuulutuse, kui seda kuskile foorumitesse postitama hakkate.
Veel üks korduvalt mainitud teema "pakkuge ise midagi" on ka ilmselgelt väga vale lähenemine automüügile.Kui Sa tahad autot müüa, siis Sa tead, mis on selle väärtus või mis Sa selle auto eest saada soovid.

Kas Sa tahad müüa autot või Sa tahad müüa autot ?!?!


Tänan tähelepanu eest!

PS: Kellel midagi öelda,siis võib korrigeerida seda juttu.
Viimati muutis Marko S, 09.11.2012 10:34 11, muudetud 1 kord kokku.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Veel lollimad müügiteemad on need,kus on hinna asemel "hinda pakkuge ise" ja siis hakkab jahumine pihta :S
Müügikuulutus olgu ikka konkreetne, kauba kirjeldus,pildid ja hind !
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Lisan veel vaid seda, et a´la ront või parsa võiksid öelda tõesti veidi teises sõnastuses need inimesed kes on isendit uurimas käinud ja piisavalt pädevalt suudavad ära põhjendada miks selline arvamus...minu silmis on päris mitu kasutajat oma "hülge mölaga" suht omapäratu mulje jätnud...ja ma arvan et ma pole ainuke. Info on vajalik asi ja abiks alati kui keegi on juba jõudnud käia autot vaatamas...aga niisama ilkuda pole mõtet

Ajame äri viisakalt
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Tõnis525
Huviline
Postitusi: 2358
Liitunud: 15.06.2007 21:53 50
Telefon: 56231835
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Tõnis525 »

See ilkumine on juba nii tavaliseks saand, et endal ka vahest närv üleval :)
Bmw 525tdsa
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

kuigi aeg-ajalt on see ilkumine õigustatud, sest hinnad liiga absurdsed. üldiselt ei kannata isegi seda.
jaaHah
Er!k
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 09.05.2006 22:40 34
Asukoht: Tallinn/Lasnamägi

Postitus Postitas Er!k »

SpikeBMW kirjutas:kuigi aeg-ajalt on see ilkumine õigustatud, sest hinnad liiga absurdsed. üldiselt ei kannata isegi seda.
No aga sellepärast pole sul vaja kohe sõna võtta.
Las inimene müüb siis "liiga kalli" hinnaga sinujaoks.
Vb keegi ikka ostab,ja kui ei osta siis ei osta.
Ma olen märgand et sul paljudes teemades seda ütlemist olnd hinna koha pealt,milleks?

Ise arvan ka siis et selle hinna kohapealt võiks igaüks oma arvamuse endale jätta.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

Er!k kirjutas:
SpikeBMW kirjutas:kuigi aeg-ajalt on see ilkumine õigustatud, sest hinnad liiga absurdsed. üldiselt ei kannata isegi seda.
No aga sellepärast pole sul vaja kohe sõna võtta.
Las inimene müüb siis "liiga kalli" hinnaga sinujaoks.
Vb keegi ikka ostab,ja kui ei osta siis ei osta.
Ma olen märgand et sul paljudes teemades seda ütlemist olnd hinna koha pealt,milleks?

Ise arvan ka siis et selle hinna kohapealt võiks igaüks oma arvamuse endale jätta.


ei vaidle vastu selle viimase koha pealt.
paljudes teemades??? ma ei usu, et väga paljudes.
kui sa oled mõtleva organiga inimene, siis peaksid aru saama, et kusagil on piir. hinna piir.
jaaHah
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Huvitav arutelu :) Siiski on paljud autod siin foorumis juba vanemad ja mõned ka kenasti korda tehtud ning neisse on maetud müstilisi 5 nulliga lõppevaid rahasummasid. Seega poleks ju patt nende eest ka sellist hinda küsida? Kes on ehitanud, teab, kuidas süda tilgub verd sellist autot müües. Lisaksin, et siin on ka kindlasti inimesi, kes on nõus sellist müstilist summat kulutama üldjuhul madalama turuhinnaga auto peale, sest see mees teab, et bemari hooldamine ja tegemine ei ole mitte odav lõbu ja kui ta hea auto saab, siis on ta lõppkokkuvõttes omadega plussis.
Pigem julgeksin arvata, et inimesed, keda hind häirib, ei oska auto väärtust objektiivelt hinnata või siis ei ole oma kätega sellist vaeva näinud ning raha kulutanud et autost midagi kena teha. Ehk ka mõni jääb jänni "hea" auto valimisega, sest ei tunne autode hingeelu ja loodab kohe pisut krõbedama hinna välja käimist hea auto saada ning pärast süüdistab logu saamises teisi ja kõrgeid hindu.

Mulle isiklikult väga meeldib BTCF foorum, kus on müügiteema ning kui on küsimusi või erilisi lahkarvamisi, siis jutt toimub PSis. Mõistlikud postid püsivad teemas ja mingeid mulle pole - ei tea kas on foorumi haldajatel kibekiired näpud või õhku täis inimesi vähem ;)

Seega iga mees on oma õnne sepp ja teeb oma raha mida tahab. Teise mehe rahakotis pole ilus sorida, selle kohta öeldakse, et tee ise ja paremini ;)

Edu ostus-müügis-vahetuses ning eraelus ka!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

See on tõesti üsna tihti silma hakanud, et mingi auto kohta keegi ütleb, et ''sa oled loll vä, et nii kallilt müüd?''
Ma kujutan ette, et kui ma oma autot peaks müüma hakkama peale paari asja korrigeerimist, paneks ka vbl 80K oma 93. aasta 530 eest ette, kas siis hakkaks sama teema või?
Kui aega müüa on ja ise tead, palju sinna alla on maetud, siis miks mitte proovida- mitte ''lolli otsida'', vaid just oodata seda õiget ostjat, kes tunnetab asja väärtust.
Nagu Marko esimeses postis ütles- auto müügihind on müüja enda asi ja kõrvalistel isikutel peale (potentsiaalse) ostja ei tohiks selle kohta midagi öelda olla.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

jah... kahjuks ei oska potentsiaalne ostja näha seda, millist vaeva, aega ja raha on auto alla maetud.
olen enda masinasse sisse lahminud praeguseks juba üle 2 kordse auto hinna, kuid müüma hakates ei saa ma sellest tagasi tegelikult midagi, sest mõned teised autoomanikud lasevad samade andmetega autosid(loe: ronte) müües hinna liiga alla.
keegi ei viitsi isegi vaatama/proovima tulla masinat, sest "hind on kõrge" või "teises teemas on odavam". kedagi ei huvita masina reaalne olukord, vaid see, et võimalikult odavalt auto kätte saada. või saada sama raha eest suurema kubatuuriga masin.
Samuti ei taheta osta ka autosid, sest "miks hind nii madal", kuigi tegu võib olla väga korraliku isendiga ja omanikul kiire.

edu kõigile oma autode müümisel.
jaaHah
alpinist
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 30.05.2007 10:55 58

Postitus Postitas alpinist »

Minuarvates on naljakas lugeda, kui keegi müüb ühes teemas oma autot turuhinnast kallimalt a´la "müün tõelisele entusiastile" "autot hoitud nagu oma last" ja teises teemas kukub koguaeg autolt midagi küljest ära.
Müügiteema solkimist ma muidugi ei poolda, aga ma ei usu ka, et halvad kommentaarid automüüki pärsivad.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Ka hästi hoitud vanal autol võib mõni detail töölepingu lõpetada, mis siis selles halba on kui kõik sellised vead on kajastatud? See ju näitab seda, et omanik pöörab neile tähelepanu, tõenäoliselt ka kõrvaldab need vead, mitte ei ürita kuidagi ära varjata.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Tegelikult on asi sedasi et on kaks täiesti erinevat asja. Üks on kuulutuses märgitud hind ja teine on hind millega auto omanikku vahetab. Need võivad olla ühed ja samad oma suuruse poolest aga reeglina on see raha mille eest auto omanikku vahetab mõnevõrra väiksem kuulutuses märgitud hinnast. Seda viimast nimetataksegi müügihinnaks.

Müügihind ei saa olla kunagi vale sest see tähistab tehingu toimumist. Kui tehing toimus ja osapooled on sellega rahul siis oli hind õige.

Kui tehingut ei toimu siis järelikult ei ole kauba vastu piisavalt huvi või ei ole huvilistel vabu vahendeid kauba ostmiseks (sa võid tutikat bemmi ka müüa tuhande krooniga aga kui ikka kellelgi seda 1000 krooni ei ole siis sa seda autot ka müüdud ei saa).

Sellistel puhkudel on "jäme ots" müüja käes. Kui on ikka väga vaja müüa siis müüja alandab kuulutuses olevat hinda ostjates huvi tekitamiseks. Kui ei ole vaja nii hädasti müüa siis ei ole põhjust ka hinda alandada. Samas on alati ka ostjal võimalik oma hinda pakkuda, isegi kui see erineb oluliselt kuulutuses olevast hinnast ei tohiks müüja selle peale solvuda.

Kommentaare müügikuulutusse kirjutada ei ole sobiv ja eriti kui ei ole ise autot vaatamas käinud! Kui teed omapoolse pakkumise siis saada see privaatsõnumiga, see jätab võimaluse jääda kõikidel osapooltel viisakaks oma suhtlemises.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Ergo750 kirjutas:Veel lollimad müügiteemad on need,kus on hinna asemel "hinda pakkuge ise" ja siis hakkab jahumine pihta :S
Müügikuulutus olgu ikka konkreetne, kauba kirjeldus,pildid ja hind !
Teen ettepaneku, et auto müümisel olgu konkreetne hind.
"Pakkuge hinda" teemad ajavad juba närvi :? . Kui tõesti tahate, et auto väärtuse otsustavad teised, siis pange masin enampakkumisele, mille võiksite tuua kuulutuses eraldi välja!
Arvan, et selline korraldus aitaks tublisti vältida läbu kuulutuste teemades.

Kõike paremat, Lauri.
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Postitus Postitas vaikeboa »

AARE530 kirjutas:See on tõesti üsna tihti silma hakanud, et mingi auto kohta keegi ütleb, et ''sa oled loll vä, et nii kallilt müüd?''
Ma kujutan ette, et kui ma oma autot peaks müüma hakkama peale paari asja korrigeerimist, paneks ka vbl 80K oma 93. aasta 530 eest ette, kas siis hakkaks sama teema või?
Kui aega müüa on ja ise tead, palju sinna alla on maetud, siis miks mitte proovida- mitte ''lolli otsida'', vaid just oodata seda õiget ostjat, kes tunnetab asja väärtust.
Nagu Marko esimeses postis ütles- auto müügihind on müüja enda asi ja kõrvalistel isikutel peale (potentsiaalse) ostja ei tohiks selle kohta midagi öelda olla.
Olen eelpool kirjutajatega täitsa nõus kuid natuke närvi ajavad need kuulutused a-la "ilma stereota teine hind";"ilma stereota -10 tonni" jne.
Sõber tahtis osta hilja-aegu üht Volvo´t,"ilma stereota".Kaup praktiliselt koos kästi paari päeva pärast tagasi tulla,peremees pidi stereo maha monteerima.Läksime siis rahapakkidega kohale ja mis me nägime!Jubedad augud ustes,tagaakna peal,pagassis jne.Hind oli muidugi mussi võrra odavam.Aga kes peaks taastama auto väljanägemise?Proovisime siis natuke veel hinda siluda kuid siis hakkas tulema,et kui palju ta vaeva näinud ja palju raha sinna pannud ja palju maha võtmine maksma läks jne.Üldiselt hakkas asi sinna kanti jõudma,et nende aukudega auto hind veel kallim kui selle "stereoga".
Kaup jäi muidugi katki.Kuigi sõbral tõesti autost kahju kuna tehnika oli korralik ja hästi hooldatud,seda kinnitas ka servis.
Minu arvamus sellest "stereo" asjast oleks siis selline,et see ei tohiks olla määrav auto müügil.Kui mina (kindlasti ka paljud teised) tahan omale mingit autot osta,siis tahan ma autot osta mitte muusikakeskust.Spoilade ja valukate vastu pole mul midagi kui need kaunistavad auto väljanägemist.Kuid sellest ma ei taipa milleks pean juurde maksma mingite võimude ja suppakate eest?Ma ei ole kodutu!Kui vaja kuulan kodus head muusikat.

Vabandage kui nüüd sellega kellegi hinge kriipisin ja ärge võtke seda isiklikult.See on minu isiklik arvamus.

Kõigile automüüjatele EDU müügil!!!
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
audcedes
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 10.04.2007 13:01 00
Peamine sõiduk: e39 530d M-tech
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas audcedes »

aga kui ei meeldi aukudega auto siis ju ei pea seda ostma. :roll:
Kasutaja avatar
OnYks
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 03.02.2008 17:46 54
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas OnYks »

Samas, kui ei taha auke siis osta koos stereoga :roll:
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

OnYks kirjutas:Samas, kui ei taha auke siis osta koos stereoga :roll:
Point oli vast selles, et kui oma autot müüd,siis ikka koos asjadega,mis sinna kuuluvad :idea:

Ei ole ju mõeldav,et võtan küljest kõik lisad ja pakun siis soodsamalt :?
Kui stereo on kallis ja ei raatsi seda anda,siis pane mingi "juust" asemele,mitte ära müü tühjasid auke!
Kasutaja avatar
OnYks
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 03.02.2008 17:46 54
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas OnYks »

Ergo750 kirjutas:
OnYks kirjutas:Samas, kui ei taha auke siis osta koos stereoga :roll:
Point oli vast selles, et kui oma autot müüd,siis ikka koos asjadega,mis sinna kuuluvad :idea:

Ei ole ju mõeldav,et võtan küljest kõik lisad ja pakun siis soodsamalt :?
Kui stereo on kallis ja ei raatsi seda anda,siis pane mingi "juust" asemele,mitte ära müü tühjasid auke!
Samas, kui ostja on sellega nõus, et nii odavamalt saaks, miks mitte?
see on ju juba müüja ja ostja omavaheline kokkulepe.
Kasutaja avatar
mart551
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 16.06.2004 09:31 32
Asukoht: Viljandi - Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas mart551 »

nagu iga asi siin maailmas peale korrutustabeli,on ka see kahe otsaga..iseenesest tõesti närvi ajab,kui vanad kakuvad kõikvõimalikke jubinaid,alates tagaaknal olevast pioneeri kleepekast kuni "äsja vahetatud" mootoriõlini välja, maha/ära.. kuid tõepoolest - üldjuhul näitab selline teguviis müüja intelligentsust ja kui ta hakkab oma massaasiistmekatete pärast ulguma,siis parem üldse mitte osta - järelikult on ka koonerdanud õlide-filtrite-igast muude juppide pealt..peale selle ei vaheta normaalne inimene iga kuu autosid..ja kui pill tõesti nii hea on,siis miks seda üldse müüa? monetti ja kohtutäitur koputab õlale? siis oleks viimane aeg peeglisse vaadata ja natuke enda üle kohut mõista...
e39 540i + zaz 968M
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Teemal: AUTO müügihind!

Postitus Postitas Kivissaar »

marqz23 kirjutas:Mis hinnaga 325 E36-ed maksavad... ma mõtlen millega müüakse? On keegi lähiajal müünud mõnda?

korralikku manuaal kastiga isendit pole mõtet alla 30 k müüa. see liiga odav selllise masina jaoks. automaat kast kuni 30 k. sellised manuaalid on väga hinnas.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
tmac
Huviline
Postitusi: 719
Liitunud: 24.02.2006 14:37 16
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Mäkkcity

Re: Teemal: AUTO müügihind!

Postitus Postitas tmac »

Ma olen automüügiga tegelenud enamus oma täiskasvanud elust. Kuskile foorumis arvamuse avaldamist ei soovita kellelgi isegi mitte tähele panna võtke seda kui bumpi tühise tilganäppija suust kes seda autot enivei ei osta. Mina olen oma autod alati müüki pannud tunde järgi hinnaga. oli tuunitud civic jah küsisin 20k kallimat hinda ,aga see oli selle auto hind minu jaoks see mis hind tema näol mulle lõpuks rahakoti mätsis on hoopis teine deela. Fakt on see ,et kui NÄITEKS: silver paneb oma überstrokeri 150k eest müüki saadavad 70% inimkonnast teda kuu peale, aga inimesed unustavad ära ,et jah see on kallis ,aga sa saad selle raha eest ka midagi. Kui auto on saast ja roostes ,siis võib ka seda õigustatult müüjale öelda. Muidugi käib siuke turumuti ideoloogia ,et ala ma kuulsin kellegi käest ,et see auto on kohvi väga närvidele. Me elame majanduslikult raskel ajal ja uskuge mind enamus töökodasid pole vastu sümboolse raha eest asjad läbi loksutama. Jah paja sisse ei näe ja mootori tiksude pealt ennustada on sama tänamatu kui kohvipaksu pealt. Diagnostika on selle asja nimi, mis annab vähe selgema pildi.

Vähem möla pigem samm
Audimehe kohta suht normaalne BMW huviline: E30 323I `88, E46 320D `01, E46 330XD, E36 320 ´93, E46 320 `03 E91 330XD '09
fatcontroller
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 01.01.2012 11:31 48

Re: Teemal: AUTO müügihind!

Postitus Postitas fatcontroller »

Mind pigem rohkem häirivad müüjad , kes panevad kuulutusse "VÄGA HEAS KORRAS" ja omanikuks on 85a pensionäär aga lõppkokkuvõttes spidomeeter nagu jõulukuusk jne.

On olemas ka "ostjad" helistavad , küsivad, tulevad vaatama.Tavaline turuhind. Ühtegi viga pole autol leidnud, väga meeldis ja sellega ost lõppeb?!
jeff
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 14.07.2011 08:43 50

Re: Teemal: AUTO müügihind!

Postitus Postitas jeff »

Mis mind häirib ostjana on see, kui müüja hakkab seletama, et vahetas piduri klotsid, õli, paar sharniiri ja veel seda ja toda....no saage aru inimesed, auto hinda see ei tõsta kui sa miski utiili alla korraga palju raha paned. Auto pidamine ongi kallis kuid seda tuleb teha jooksvalt....nii kui miskit koliseb või katki läheb tuleb see korda teha.
Ostjana uurin alati telefoni teel või foorumis kere seisukorda.....küsin konkreetselt mis detailid on nähtavalt roostes või mõlkis ning vajavad tegemist et auto hea välja näeks kuid vastused on ikka kohutavalt ümmargused ja tõde varjavad...siis sõidan paarsada kilti maha ja pean pettuma. Käsipidi kallale minemist olen suutnud vältida kuid see, et seda ka järgmise lausvale korral suudan pole kindel....minu aeg on kahjuks suurem raha kui bensiin mida maha sõidan.

Müüjana olen üsna loll kuna räägin kõik vead ausalt ära ja kuna ma millegipärast ei seedi pikka auto müümist siis lasen suht palju ja kiiresti hinnas alla või panen kohe oluliselt odavamalt müüki et nädala kuni kahega lahti saaks.

Müüjana on raadio või cd mängija autos minu jaoks elementaarne ja olgugi, et see maksab mõnel juhul 10% auto hinnast ei kaku ma seda välja enne kui üritatakse ime odavalt kätte saadaja asi vaid selle taha jääb....samas kui ise ostsin auto ära ja viisin vana omaniku koju ja ta kakkus seal sõnagi lausumata maki maha mis kuulutuses kirjas oli.....leiudub ikka erilisi tille, sidugi juhtmetega kaela omale see makk
TrustMe
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 27.02.2012 16:34 09
Peamine sõiduk: C4 4.2
Telefon: 56837600
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teemal: AUTO müügihind ja kuulutuse lisainformatsioon!

Postitus Postitas TrustMe »

Tere, On jäänud kahe silmavahele 1 asi, Nimelt kui soov on oma kuulutust ülese tõsta ? Siis mis ajavahemikus seda tohib teostada ?


Vabandan kui olen küsimuse valekohapeale esitanud.

Ette tänades Aaron.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Teemal: AUTO müügihind ja kuulutuse lisainformatsioon!

Postitus Postitas Kivissaar »

7 päeva
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 3716
Liitunud: 02.07.2006 16:24 43

Re: Teemal: AUTO müügihind ja kuulutuse lisainformatsioon!

Postitus Postitas sigaelmar »

Ja siis see palve, et kui te olete pannud autole külge lammutusest või kusagilt ostetud kasutatud mootori või käigukasti (eriti käib see nende kohta, mil näiteks seesama vahetatud mootor või käigukast on nõrk koht), siis ärge pange kuulutusse, et mootor vahetatud või käigukast vahetatud! Mida annab mulle kui ostjale teadmine, et ühe vana asja asemele pandi teine vana asi, mis võib täpselt samamoodi kuu aja pärast laiali minna? Ostja jaoks on tegelikult ju auto samas seisus, mis ta oli enne katkiminemist. Kui on tutikas asi, siis on teine lugu - asi on vahetatud uue vastu ja sellega on tükiks ajaks mureta.
316ti E46; 325i E36; 325iA E36; 328iA E36; 520iA E34; 520iA E34; 525tdsA E39; 525dA E61; 528i E39; 530dA E60; 730d E65; 730iLA E38; 740iA e38; 750iLA E38; 750iLA E38; 750i E65; X5 4.4i E53
Vasta