E34`d kogunevad Kauksi 14-16 juuli !!!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ma pidasin silmas, et see saaga ikka edasi ka jätkub :) Olen randose aadressil juba varem selle ürituse korraldamise eest kiidusõnu loopinud ja endiselt sama meelt, et poiss on asjalik ja aktiivne :) Randos, lase samas vaimus edasi :)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Mõningad pildid mis õnnestus teha on nüüd www.viltsikas.pri.ee
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

nüüd olmas veel üks pisika ja kehva video pulkadest, millel minu ja teistearust olid patakad tühjad :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Viljar kirjutas:nüüd olmas veel üks pisika ja kehva video pulkadest, millel minu ja teistearust olid patakad tühjad :lol:
Randos see sulle võta patakad järgmine kord kaasa kui sa ei soovi siis ei pea ;) :lol:
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Näedsiis ,ma ei jõudnudki vaatama teid. Kuid olin ise ka seal kalapäevadel kuni kaheni öösel. Ikka ei näinud :D
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Aimar kirjutas:Näedsiis ,ma ei jõudnudki vaatama teid. Kuid olin ise ka seal kalapäevadel kuni kaheni öösel. Ikka ei näinud :D
Osad meist käisid kalalaadal, aga seda siis päeval, võis olla vast 1-3 vahel.
Mercedes EQS 450+ 2022
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Viljar kirjutas:Kuda nüüd öeldagi ;)

Ega kui te ei taha, siis te ei pea mind mõnitama (oli kudagi nii vist).

Kõik jutud viivad taarani.

Taara-taara-taara.

Kes oli kohal, need juba teavad millest jutt :lol:
Nii jah, et Viljar, kui sa ei taha, siis sa ei pea mind mõnitama! :P
Ja kui sa ei taha, siis sa ei pea ka nii ütlema :D :D :D

Igatahes väga meeldiv kuulda, et see tagasihoidlik üritus teile peale läks ja loodan samuti, et asi kogub veel tuure ja sellised kooskäimised toovad edaspidi endaga kaasa tohutud raffamassid :D (Kauksis käis minu lugemist mööda läbi 13 autot)
Elame näeme!
Seniks aga pingsat suvepäevade ootust ja suured tänud osalejatele!
Viimati muutis randos, 17.07.2006 19:39 04, muudetud 1 kord kokku.
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Ober kirjutas:
Viljar kirjutas:nüüd olmas veel üks pisika ja kehva video pulkadest, millel minu ja teistearust olid patakad tühjad :lol:
Randos see sulle võta patakad järgmine kord kaasa kui sa ei soovi siis ei pea ;) :lol:
Pulgad suvepäevadel ka kindlasti kaasa ja paar komplekti ehk veel, et kui juhtub, et patareide vahetamisest ei piisa või mõni arvab ikkagi, et see mänguasi katki on...püsib maas paremini kui käes :D:D:D
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Postitus Postitas Tarmo_N »

oli tõesti väga lahe.loodan et suvepäevad tulevad sama lahedad.omalt poolt teen kõik selle jaoks.edu kõigile kes viitsisid end kohale vedada ja andsid oma panuse et asi korda läheks.ja asi läks täkkesse.ka minupoolt kiidusõnad randosele :P :D :) :lol:
powered by bmw e39 530d touring ja e34 525tds touring.
minu bmwde ajalugu e12>e21>e28>e30>e34>e39.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Tänud minugi poolt Randosele ja teistele kes aitasid selle ürituse meeldivaks teha :!: Nüüd ootame veel pingsalt suvepäevasid ja vol 3-e ;)
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

pildid.

Postitus Postitas Janek »

Nüüd minu kõik klõpsitud pildid ka üleval
www.album.ee/janek31
Tel:56659473
Kasutaja avatar
ints11
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 15.10.2002 14:41 24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ints11 »

randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Sellega pole meil midagi pistmist...:D
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Vaevalt,et nemad :shock: :lol:

Edit:randos juba jõudis ette.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Meie kõrval olid sellise aga ma ei tea kas jutt on nenedest aga ühed inimesed kutsusid meid endi kõrvale et me peidavat vaiksed olema(kui järgmisel päeval teine telkimis plats tühjaks jäi! Vaikselt olime ja ei teinud lõket ka!
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Ober kirjutas:
Meie kõrval olid sellise aga ma ei tea kas jutt on nenedest aga ühed inimesed kutsusid meid endi kõrvale et me peidavat vaiksed olema(kui järgmisel päeval teine telkimis plats tühjaks jäi!) Vaikselt olime ja ei teinud lõket ka!
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Postitus Postitas Marukoer »

Jutt on äkki sellest salapärasest muusikast mis pidi kostma prügikastitagant metsast... :roll:
SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ei usu ka mina, et see randose üritusega seotud on- kahtlane, et nad viina järel autoga oleks käinud jne. Antud artikli puhul häiris see, et korduvalt kasutati tegelaskujusid iseloomustades sõna ''rullnokk'', hea seegi, et otseselt bemmi ei mainitud... Sõida siis niimoodi rallit... Kuigi, kui ma nüüd mõtlema hakkan suvepäevade peale- kas me peame seal nüüd siis teejoomisõhtu tegema või- isegi laulda ja tantsida ei saa? :roll:
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

AARE530 kirjutas:
Ei usu ka mina, et see randose üritusega seotud on- kahtlane, et nad viina järel autoga oleks käinud jne. Antud artikli puhul häiris see, et korduvalt kasutati tegelaskujusid iseloomustades sõna ''rullnokk'', hea seegi, et otseselt bemmi ei mainitud... Sõida siis niimoodi rallit... Kuigi, kui ma nüüd mõtlema hakkan suvepäevade peale- kas me peame seal nüüd siis teejoomisõhtu tegema või- isegi laulda ja tantsida ei saa? :roll:
Kell 23 öörahu. Vähemalt tuleb mitu tooni alla keerata ja vaiksemalt juttu edasi vesta ;)
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Ain kirjutas:
AARE530 kirjutas:
Ei usu ka mina, et see randose üritusega seotud on- kahtlane, et nad viina järel autoga oleks käinud jne. Antud artikli puhul häiris see, et korduvalt kasutati tegelaskujusid iseloomustades sõna ''rullnokk'', hea seegi, et otseselt bemmi ei mainitud... Sõida siis niimoodi rallit... Kuigi, kui ma nüüd mõtlema hakkan suvepäevade peale- kas me peame seal nüüd siis teejoomisõhtu tegema või- isegi laulda ja tantsida ei saa? :roll:
Kell 23 öörahu. Vähemalt tuleb mitu tooni alla keerata ja vaiksemalt juttu edasi vesta ;)
meil polnudki midagi vaiksemaks keerata kuna olime vaikselt seda ütlesin meile ka naabrid
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Nii ta oli tõesti, meie muusikariistaks oli seekord minu auto millest erilist tümmi nüüd küll välja ei võlu ja naabrid (üks meeldiv perekond) olid ka meiega rahul.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ain kirjutas:
AARE530 kirjutas:
Ei usu ka mina, et see randose üritusega seotud on- kahtlane, et nad viina järel autoga oleks käinud jne. Antud artikli puhul häiris see, et korduvalt kasutati tegelaskujusid iseloomustades sõna ''rullnokk'', hea seegi, et otseselt bemmi ei mainitud... Sõida siis niimoodi rallit... Kuigi, kui ma nüüd mõtlema hakkan suvepäevade peale- kas me peame seal nüüd siis teejoomisõhtu tegema või- isegi laulda ja tantsida ei saa? :roll:
Kell 23 öörahu. Vähemalt tuleb mitu tooni alla keerata ja vaiksemalt juttu edasi vesta ;)
Saab ka sellega hakkama kui vaja, ma niisama nokkisin :)
raud
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 06.05.2006 23:09 57

Postitus Postitas raud »

kahju et ise mäleta kui lärmakas meil seal oli:)

Lugesin neid delfi kommentaare ja oli märgata viha Meie Mehe vastu, mida meie platsil ka kuulda oli, vist:)
Ja siiski oli kommentaarides sõna "bemm"kah sees kahjuks:(
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Postitus Postitas Marukoer »

Minu mälu järgi oli 1 valge volvo palju lärmakam... ;)
SR - Paide / e34club
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Ma ei saa aru, miks seostatakse alati "rullnokka" BMW`ga. Sellise elustiiliga noori-vanu frukte jagub iga margi esiistmele liikluskultuuri ruineerima .
Antud artiklis ei ole seda auto marki kordagi mainitud, kuigi jah, terve metsaalune oli neid täis (suht levinud mark siiski Eestis ju), peale meie seltskonna (meil olid autod parklas rivis :P ). Üldiselt ei saa ma üldse aru, miks seda väljendit on artiklis kasutatud.
Rannaäärne telkimisala on seal ligi kilomeeter pikk (meie olime ühed viimased) ja ulatub sadu meetreid veel metsagi, nii et see läbu võis toimuda kus iganes. Ja usun, et nendest sadadest puhkust veetvatest inimestest ei olnud meie ainukesed, kes olid suutnud "Meie Mehe" CD endaga kaasa võtta. Kui õieti nüüd mäletan, siis see plaat mängis ainult esimesel õhtul...aga lärmi ja lällamist selle ümber kindlasti ei toimunud. Pigem vaatasime kõik pingsalt, kuidas loojuv päike suudab Viljari grillil liha paremini küpsetada, kui seal all, veel hõõguma hakkamist ootavad söed teha suudavad :D:D:D! Hommiku kella 7-ni ei toimunud meil samuti midagi, mõlemal päeval oli saavutatud TÄIELIK vaikus juba kuskil kella 3 ajal. Muusika selleks ajaks oli juba ammu kinni keeratud, kuna Viljar, jälle, (õhtu staar) sulges oma "telgi" raudukse ja uinus põlevate park?tulede saatel kõrgete mändide alla ilma, et mõni urisev koer või tige naaber teda segama oleks tulnud :P!
Ka poes viinavooris öösel ei käidud, piisas täiesti kaasavõetud kraamist, et mitte tõusvat päikest näha :D Kui selleks (poes käiguks) oleks olnud ka mingi vajadus, siis purjus juhti rooli poleks kindlasti pandud, kuna mina olin täiesti kaine kõik need päevad.
Julgen täie kindlusega väita, et selle artikli kirjutamiseks saadud inspiratsioon on ammutatud hetke pingete ajel, suurest vihast värisedes üksiku männi all istudes, kus kaela langevad käbid masendust veelgi suurendasid. Kindlasti ei ole siin silmas peetud meie seltskonda!!!
Ootan juba huviga lähenevaid Klubi Suvepäevi ja soovitaksin siinkohal ka inimestele puhkamiseks õige koht valida :D
Vasta