K: K-1 Grand Prix 2006 ja 2007 kas on huvilisi?

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

K: K-1 Grand Prix 2006 ja 2007 kas on huvilisi?

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Tere.

Kui palju on siin foorumis neid keda huvitavab võitlussport ja K-1.
Nimelt alles mõni päev tagasi avastasin, et 04.11.06 toimub selline üritus Lätis ja endal tuli kange soov sinna vaatama sõita. Jama on selles, et pole kellegiga minna ja üksi esimest korda võõras linnas ka väga seigelda ei tahaks, pealegi läheks sõit palju kulukamaks. Ekh leibub siin foorumis veel kedagi peale minu, kes selle ürituse vastu huvi tunneb, muidu peab kahjuks üksi minema :(

Kui mõnel tekkis küsimusi et mis see K-1 on siis vastuse saab siit. Toimumis koht on Arena Riga ja pileteid müüb Piletilevi.
Homme kui saab, siis broneerin mõned piletid ka igaks juhuks.

Kontakti saab minuga foorumi kaudu või tel: 53 405 725

Tervitades
Mihkel(Kops)
Viimati muutis Mihkel(Kops), 10.10.2007 21:16 00, muudetud 1 kord kokku.
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

uuri välja kas mõni tõeline "staar" ka ikka tuleb...mingeid suva vendasid ei viitsi küll raha eest vaatama minna :!:
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Marko_J kirjutas:uuri välja kas mõni tõeline "staar" ka ikka tuleb...mingeid suva vendasid ei viitsi küll raha eest vaatama minna :!:
Just mõni hetk tagasi helistasin Riga Arena'sse ja peaks ütlema, et on keda vaadata :D
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Tere.

Vaatan, et mul siin üks vana teema üleval, mis vajaks lõpetamist.

Käisin Riias üksinda ära, kusjuures see oli minu esimene Riias käimine ja veel autoga. Riia leidsin küll ilusti üles, kuid linnas läks veidi keeruliseks, kuna kaart ei olnud just kõige täpsem (Selverist ostetud tilluke voldik). Kaardile olid kantud vaid suuremate tänavate nimed. Seetõttu olin sunnitud mõned korrad peatuma ja teed küsima. Kummalisel kombel ükski kohalik minuga vane keeles ei soovinud eriti rääkida. Mina küsisin vene keeles, nemad vuristasid läti keeles vastu. Ei aidanud mind ka see, et selga panin spetsiaalselt eesti keelse särgi (Eesti BMW Klubi ;) ). Isegi eesti keelne auto number ei päästnud mind läti keelest. Tuli vaid öelda, et ma pole kohalik ja siis saadi ilusti vene keelega hakkama. Kõige parem lugu juhtus siis kui Arena's garderoobist oma jopet tahtsin kätte saada. Neiu otsis tükk aega enne kui õige jope üles leidis ja kui lõpuks mulle üle andis ütles midagi kohalikus keeles ja hakkas naerma. Mina loomulikult ei saanud muffigi aru, võtsin jope, naeratasin vastu ja läksin minema.

K-1 võistlus oli ikka kogu raha väärt. Suurem osa matšidest lõppesid enneaegselt nokaudiga. Turniiri võitja Zabit Samedov (22a) valgevenest valdas suurepärast tehnikat ja oli võitu väärt. Mina hoidsin samuti talle pöialt. Riia turniiri võiduga lunastas ta endale pääsu Jaapani turniirile, kus võistleb kaheksateist parimat sportlast.
Järgmine aasta pidi K-1 uuesti Riias toimuma ning ka siis on mul kindel plaan sinna vaatama minna. Kuid selleni on veel piisavalt aega.
Üritust kanti hiljuti üle ka vene kanalilt Pervõi Baltiskij Kanal.

Tagasisõit Eestisse nii lihtsalt ei läinud. Kõigepealt eksisin ma mitu korda Riias ära. Vaatasin et üks Eesti numbritega auto sõidab ees ja võtsin kohe sappa. Lootsin, et ehk ta ikka Eestisse sõidab. Lootused purunesid kildudeks kui ühel hetkel avastasin end tont teab kust. Tuli hakata mälu järgi tagasi sõitma alguspunkti.
Tänavate nimetusi oli võimatu lugeda, sest need olid trükidud liiga võikese fontiga. Selleks et enda asukoht tuvastada, tuli autost välja risti üle tänava joosta. Paremal juhul oli tänava nimetus ka minuga ühel pool teed. Autos tuli end kaardilt üles leida. Nagu alguses mainisin ei olnud kaart kah suurem asi, seega enne kui autost välja ronisin pidin veenduma, et teed ikka piisavalt laiad oleksid, ainult sellesel juhul oli lootus kaart reaalse maailmaga kokku viia. Maantee tähistus A1 oli ka vaid mõnes üksikus kohas, ning selle järgi sõites võis veel rohkem eksida. Lõpuks tuli appi sisetunne, kes mu maanteele välja juhatas.
Kuid ega's sellega minu kannatused veel lõppenud. Kella vaadates tundus nagu oleks aeg vahepeal kiiremini edasi liikunud. Natuke veel ja aeg oleks olnud sealmaal, kus mul tavaliselt uneaeg hakkab....kuid mitte sel korral. Ees oli ootamas mitu tundi ja mitusada kilomeetrit monotoonset maantesõitu. Algul oli kõik tip-top, kuid mingi aja pärast tahtis unemati külla tulla. Ei jäänud muud üle kui väike ringutus peatus teha....ja siis veel üks....ja veel üks ja nii umbes kokku kümme korda. Korra sai unemati peletatud kui ühele Porschele tuulde võtsin. Üleliia kiiresti ta õnneks ei sõitnud. Kuid mingil hetkel keeras ta teelt maha ja jälle pidin sõitu jätkama koos unematiga. Vahepeal mõtlesin, et vaatan kuskil külalistemajas ööbimiskohta, kuid kõigis kolmes kohas kus vaatamas käisin olid kõik tuled kustus ja pererahvas magas ilmselt sügavat und. Ei tekkinud erilist tahtmist ukse taga prõmmima hakata. seda enam, et kõik need kohad asusid suurest teest eemal metsatuka sees. Lõpuks sai siiski ka oma koju.
Ega jah, üksi sellist pikka sõitu eriti ei naudi.

Neile kes kogu minu juttu lugeda viitsisid või ei viitsinud (millegi pärast arvan, et viimaseid on siis enamus) on ka mõnen fotod Riiast ja spioonfotod K-1'st. Spioonfotod selle pärast, et ametlikult seal pildistada ei lubatud. Kuigi alguses kui Eestist sinna helistasin, siis öeldi et võib. Mul vedas, et üldse aparaadiga läbi lasti. Turvamees kutsus mind kõrvale ja siis oli vaja talle seletama hakata, miks ma fotoka kaasa võtsin. Õnneks oli tegu mõistva mehega.

FOTOD K-1
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

Järgmine kord pane ämbritäis musta kohvi k6rvalistmele kui roolis unemati hakkab kimbutama sisi alumiinium kopsikuga aga kyhvelda ;)
525tdsa touring
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

amino kirjutas:Järgmine kord pane ämbritäis musta kohvi k6rvalistmele kui roolis unemati hakkab kimbutama sisi alumiinium kopsikuga aga kyhvelda ;)
Ma ei joo kohvi :(
Selle asemel sõin teepeal ühe šokolaadi ära, korraks aitas.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Mihkel(Kops) kirjutas:Ma ei joo kohvi :(
Selle asemel sõin teepeal ühe šokolaadi ära, korraks aitas.
Igasugused endergiajoogid või teine juht on vägagi abiks.
Ehk ütled, palju selline tripp umbkaudselt maksma läks?
Kasutaja avatar
Arux
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 05.11.2005 13:01 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arux »

Ma lugesin kogu jutu läbi :). Endalgi Riias ekslemise kogemused - liiklusviitadega on seal väga kitsas ja abi leida pole ka lihtne.

Nagu ma Wikipediast K-1 kohta lugesin, siis ida-maa võitluskunstide kuningala, n.ö. F-1 :). Isiklikult kuulsin esimest korda sellest :P.

Aga miks sellisel üritusel pildistada ei lubata? Liiga julm...
"The sun shines and the iglu melts"
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Kristjan_K kirjutas:Igasugused endergiajoogid või teine juht on vägagi abiks.
No kahjuks ei tahtnud keegi kaasa tulla. Siin foorumis ei tundnud üldse keegi huvi. BMW House's oli küll mõnel huvi olemas, kuid lõpuks ei olnud enam ühtegi huvilist. Mõni inimene sealt vist ikkagi käis vaatamas, kuid need olid ka oma seltskonnaga. Ning tööl saatsin kõigile meili laiali ja kõik tuttavad helistasin läbi. Nii ei jäänudki muud üle kui üksi minna.
Tegelt selle peale ei tulnudki alguses, et energiajooki võtta.
Kristjan_K kirjutas:Ehk ütled, palju selline tripp umbkaudselt maksma läks?
Pilet 370eek, kütus ~700-800eek, kohapeal käisin Lidos söömas 105eek+parkimine ~4eek. Töökaaslane ütles enne reisi, et kindlasti peab Lidosse sööma minema. Parkimine Riga Arena parklas 1latt. See oli muidugi eriti haige, et sellises kohas parkimistasu nõutakse. Esiteks tekkisid seal korralikud ummikud ja teiseks, kas keegi teist kujutaks ette kui Saku Suurhalli ees parkimistasu korjataks :mad:. Arena'st ostetud kava 1latt. Ka see oli tobe, et sellise asja eest raha küsitakse. Meil jagatakse selliseid asju tasuta või nö. sentide eest.
Niiet laias laastus 1200-1300eek ma arvan.
Arux kirjutas:Nagu ma Wikipediast K-1 kohta lugesin, siis ida-maa võitluskunstide kuningala, n.ö. F-1 :). Isiklikult kuulsin esimest korda sellest :P.
Ka mulle oli see algul üllatus, et selline ala on Jaapanis kõige vaadatum. Kuid tegelikult on K-1 üsna tükk aega juba jaapanlaste lemmik olnud. Kes vähegi mingisuguse võitlusspordi vastu huvi tunneb ja korra K-1'te vaatab, saab ise aru miks see nii on. Loomulikult on ka seal, nagu ka igas teises spordialas, matše mis ei ole kõige huvipakkuvamad, kuid õnneks on neid vähe.
Ise arvasin ennem, et sumo maadlus on seal nr.1 kuna tegu ikkagi Jaapani rahvusspordiga.
Arux kirjutas:Aga miks sellisel üritusel pildistada ei lubata? Liiga julm...
Julmuses asi kindlasti ei ole. On palju julmemaid alasid, kui K-1'te üldse julmaks võib nimetada. Põhjus on ilmselt sama, mis meil näiteks suurematel kontserditel, kuid kindlat põhjust keegi ei öelnud. Õnn oli, et mind läbi lasti ja kogu kupatusega minema ei saadetud. Samas ei saa öelda, et ma ainuke olin kes pildistas, kuid erinevalt suuremast osast ei kasutanud ma välku.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Mihkel(Kops) kirjutas:
Kristjan_K kirjutas:Ehk ütled, palju selline tripp umbkaudselt maksma läks?
Pilet 370eek, kütus ~700-800eek, kohapeal käisin Lidos söömas 105eek+parkimine ~4eek. Töökaaslane ütles enne reisi, et kindlasti peab Lidosse sööma minema. Parkimine Riga Arena parklas 1latt. See oli muidugi eriti haige, et sellises kohas parkimistasu nõutakse. Esiteks tekkisid seal korralikud ummikud ja teiseks, kas keegi teist kujutaks ette kui Saku Suurhalli ees parkimistasu korjataks :mad:. Arena'st ostetud kava 1latt. Ka see oli tobe, et sellise asja eest raha küsitakse. Meil jagatakse selliseid asju tasuta või nö. sentide eest.
Niiet laias laastus 1200-1300eek ma arvan.
Mina oleks juba see aasta kaasa trüginud sinuga, aga eks ta enamasti raha taha jäigi. Järgmine kord, kui minek on, anna ikka siiapoole ka teada, sest kui rahakott võimaldab, siis tahan ka vaadata, kuidas suured mehed teineteist lõhki peksavad. Minuga ei ole seda hirmu ka, et autoroolis magama jään :D
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

järgminekord anna teada, äkki tuleks ka.
525tdsa touring
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

:( Millegipärast on see teema mul kahe silma vahele jäänud. Oleks kindlasti kaasa tulnud. Eks tuleb siis järgmist oodata.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

No nii. K-1 tuuakse 14.04.2007 lausa koju kätte, ehk siis täpsemalt Saku Suurhalli. Täna ostsin endale pileti ära. Hinnad on palju odavamad kui Riias toimunud üritusel ja vabu häid istekohti on praegu veel piisavalt. Kõik kellel on ürituse vastu huvi savad infot siit
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

No kas see aasta olen jälle ainus kes siit foorumist Riiga K-1 turniiri vaatama läheb?
Muide, eile käisin piletilevis uurimas piletite saadavust ja kellel huvi on võib ka praegu pileti osta.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Vahepeal sai siis Riias ära käidud, õnneks mitte üksi nagu eelmine aasta, vaid Eesti Garandi klubiga. Tuleb tunnistada, et lätlaste tase selle ürituse korraldamisel on suurepärane. Nii väikesesse riiki selliseid maaima kuulsaid sportlasi kokku ajada....ma ei kujuta ette, kuidas nad sinna saadakse. Igaljuhul läheb üritus iga aastaga aina paremaks. Ja rahaliselt ei nööritud ka sel aastal nii hullusti. Parkimise eest küsiti küll raha (mina sain seekord tasuta), aga võistluste kava eest maksma ei pidanud.

Siin ka mõned pildid üritusest. Ahjaa, ka fotokaga lasti rahulikult läbi, kuigi koti sisu tuli ikkagi ette näidata. Teisalt aga lasti valjukatest teksti, kus paluti telefonid välja lülitada ja fotoaparaatidega mitte pildistada. Nagu eelmine aasta nii ka sel aastal sai enne üritust Riga Arena'sse helistatud ja päritud fotoaparaadi legaalsuse kohta antud üritusel. Ning jälle sain ma positiivse vastuse. Juu on neil lindil ainult üks tekst nagu ka meie piletitel on tagakülgedel alati üks ja sama pilt, kus muude keelatud esemete hulgas ka fotoaparaat figureerib. Ometi on palju ka selliseid üritusi kus tegelikult tohib pildistada.

Igatahes jään järgmise aasta üritust ootama.
Kasutaja avatar
Priit_R
Huviline
Postitusi: 997
Liitunud: 05.05.2007 20:29 38
Asukoht: DNA

Postitus Postitas Priit_R »

:D Lugesin su esimest riias käiku - kusjuures päris hea kild on see riias ekslemine. Ma suutsin kunagi enne riiat rehvi tükkideks saada - teel oli mingi raudkolakas. Järgmine päev riias rehvitöökoda otsides sõitsin terve riia läbi ja mitte üks teenindus polnud seda nõus parandama ega uusi rehve ka müüma (haige riik) aga naerma ajas su textis see kui sa mingile eestlasele sappa võtsid. Ma vist tegin tookord 3 või 4 ringi riiale linnas risti põiki peale kui keegi eestlane oleks kogu aeg järgi sõitnud khm oleks saanud korralikult naerda :D Selle riia matsi nägin ära Eurospordi pealt ja täitsa arvestatav laksimine oli. Muidugi jah siin lähedal maades vist Peter Aertsi või Remy Bonjaskyt ei näe kunagi :roll:
Take Me To The Hospital / Invaders Must Die
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Suspect kirjutas:...Selle riia matsi nägin ära Eurospordi pealt ja täitsa arvestatav laksimine oli. Muidugi jah siin lähedal maades vist Peter Aertsi või Remy Bonjaskyt ei näe kunagi :roll:
Millist matsi sa Eurospordist nägid, kas selle või eelmise aasta oma? Eelmise aasta matsi näitas pärast vene telekanal PBK (Pervõj Baltiskij Kanal), mis sai ka linti võetud. Selle aasta oma ei ole ma ühegi telekanali pealt näinud. Kui seda tõesti kusagilt näidati ja kui kellelgi juhtub see ka lindistatud olema, siis oleksin sellest väga huvitatud.

Kui lätlaste korraldamise tase samal kõrgel tasemel püsib nagu praegu, siis ma üldse ei imestaks kui mõnel aastal Peter või Remi "külalisesinejana" läbi astuks, sest ega Mighty Mo või Garry Goodridge ka vähem tuntud nimed ei ole.
Kasutaja avatar
Priit_R
Huviline
Postitusi: 997
Liitunud: 05.05.2007 20:29 38
Asukoht: DNA

Postitus Postitas Priit_R »

Aertsiga muidugi vist vist vist nüüd küll kõik kui ta sellest põlve jamast välja tuleb siis noh eks see väike ime oleks a eks seda juba siis vist üle järgmine aasta näeb - järgmine liiga vara.
Take Me To The Hospital / Invaders Must Die
Vasta