Verd andma Pärnus! Lukku, veri antud!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Verd andma Pärnus! Lukku, veri antud!

Postitus Postitas Aaro »

Teeme siis sellise ürituse Pärnus, et Tallinna klubilised ei saaks ainult rusikaga vastu rinda taguda ja õelda, vat meie hoolime aga teie!? Ka Pärnu haiged ja haavatud vajavad verd, ära ole kade ja jaga seda teistega, kes seda tõeliselt vajab.
Ootan osalejaid ja paneme klubi nimel siis mingi ajakese kinni.
Viimati muutis Aaro, 28.02.2007 18:02 20, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Eks peab plaani võtma- saab ka lõpuks oma veregrupi teada, pole seni verd andnud veel... :oops:
Kuigi jah, alles ma taastusin mõningasest verekaotusest ise, kuid nüüd peaks juba ''tehas'' asja tagasi olema tootnud :P
Igatahes, kui kuupäevad ja asjad sobivad, siis olen olemas :)
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Väga hea, julgemalt julgemalt. Sama teema ka chrysler club foorumis, teeks siis euroopa ja usa autode fännidega ühise verise külastuse! :)
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Nii, kutse on super positiivne ja soovitan kõigil osa võtta. Ise olen seda regulaarselt teinud, sest vere grupp on neile vajalik ja miks mitte seda teha, kui mõne jaoks on see vb elu ja surma küsimus. Kahjuks seekord pean eemale hoidma, sest käisin seal paar päeva tagasi ja ei saa ennast päris tühjaks kah lasta pumbata :P

Soovitan kõigile soojalt, sest keegi on selle eest äraütlemata tänulik.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

Olen kah endine (sõjaväe)doonor :) Kui siin, siis tulija :D
All good things come to those who wait.
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Hea meelega osaleks aga minu vedelik on tunnistatud analüüside tulemusel mittesobivaks. Pidavat kõlbama vaid sel juhul kui mitte kuskilt mujalt tilka võtta pole. Kahju omalgi :-(
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

ega vist hullu ei ole,kui tallinna hundid tulevad pärnakatele verd jagama :lol:
tegelikult see,et ei tea ma oma veregruppi :oops: ja polegi kunagi verd andmas käinud :roll:
oleneb kuupäevadest,võtaks ka osa ja saaks lõpuks äkki oma klubi taotluse ära anda :cool:
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Nali seegi et ma teadlikult ei ole ka verd andnud niimoodi, prooviks ära ja Tallinna hundid on alati oodatud. Saaks juttu puhuda seal taastumise pingi peal, saugasse rallima peale paari liitri äraandmist vist nagu eriti ei kisu.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Aaro kirjutas:Nali seegi et ma teadlikult ei ole ka verd andnud niimoodi, prooviks ära ja Tallinna hundid on alati oodatud. Saaks juttu puhuda seal taastumise pingi peal, saugasse rallima peale paari liitri äraandmist vist nagu eriti ei kisu.

See oleneb sellest,palju ära annad ja palju pärast jõuad enne saugat peale valada :lol:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

SwitC kirjutas:
Aaro kirjutas:Nali seegi et ma teadlikult ei ole ka verd andnud niimoodi, prooviks ära ja Tallinna hundid on alati oodatud. Saaks juttu puhuda seal taastumise pingi peal, saugasse rallima peale paari liitri äraandmist vist nagu eriti ei kisu.

See oleneb sellest,palju ära annad ja palju pärast jõuad enne saugat peale valada :lol:
eks ta kehakalust oleneb ka... kui mingil 130gk mehemürakal liiter verd vällja imetakse ei ole nagu midagi.... aga kui mingil 50kg nääpsukesel naisukesel se liiter verd välja imetakse, siis võib päris mustaks silme eest võtta

EDIT: aga teemasse rääkides, siis kahjuks enda plaanidesse ei mahu pärnu sõit kuidagi... rahaga tallinnasgi palju tarka peale hakata... aga mõnele tallinna yritusele tuleks küll.. kuigi ma ei tea oma veregruppi ega ka seda mitte kas on ta millekski yldse sobiv või mitte
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Aaro kirjutas:Nali seegi et ma teadlikult ei ole ka verd andnud niimoodi, prooviks ära ja Tallinna hundid on alati oodatud. Saaks juttu puhuda seal taastumise pingi peal, saugasse rallima peale paari liitri äraandmist vist nagu eriti ei kisu.
Ära muretse. Nad võtavad ainult pool liitrit :D Ainuke asi, mis võib segada pärast rallimist on side ümber küünarnuki, mis ei lase väga hästi kätt kõverdada. Ametlikult on soovitav seda vist 3h peal hoida aga eks selle saab alati ka natu lõdvemalt peale keerata ;)

jJanno
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Esk me peame Tallinnas ka ühe doonoripäeva tegema.
Praeguse seisuga saaksin sellest osa võtta, aga kunagi ei te milla afereesile kutsuvad.
Mercedes EQS 450+ 2022
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

http://www.ph.ee/index.php?menuID=85

Selgub, et verekeskuse lahtioleku ajad on Pärnus kõige magusamal tööajal. Karta on, et suurt üritust selletõttu ei saa teha aga teadmiseks, et mina lähen 28 veebruar kell 12.00. Loovutan oma lõunapausi heateoks. Kes soovib ja kellel on võimalus saame antud ajal seal kokku.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Aaro kirjutas:http://www.ph.ee/index.php?menuID=85

Selgub, et verekeskuse lahtioleku ajad on Pärnus kõige magusamal tööajal. Karta on, et suurt üritust selletõttu ei saa teha aga teadmiseks, et mina lähen 28 veebruar kell 12.00. Loovutan oma lõunapausi heateoks. Kes soovib ja kellel on võimalus saame antud ajal seal kokku.
Tööandja on KOHUSTATUD laskma sul minna ka tööajal verd loovutama.
Ehk verekeskusesse sõit, vere loovutamine, taastumine ja tagasisõit võivad kõik toimuda tööajal.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

See kuupäev ei sobi kuidagi kohe :( Muidu oleks heameelega käpp,aga kahjuks seekord jääb pärnu reis ära...
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

Väike UP siis.
All good things come to those who wait.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Vampiiride juures käidud, võib teema lukku panna.

Kahju ainult, et huvilisi ja liikmeid NII vähe esindatud oli ehk siis peale minu polnudki kedagi.

Need kes kardavad ja esimest korda siis lohutuseks mul oli ka esimest korda ja hirm oli ka nahavahel :lol: Tegelt ei ole midagi hirmsat, saab hakkama küll. :roll: Ma muidugi ei julgenud verejooksu ja käekallal toimetusi vaadata.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

oleks ise heameelega töölt täna vaba päeva võtnud ja ka tulnud aga tervisliku seisundi tõttu ei oleks mult verd võetud praegu. Siiski toetan samuti selliseid aktsioone, sest kunagi ei tea millal endal või mõnel lähedasel seda vaja läheb
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

Ma loobusin kah kaks tundi enne üritust, kuna inff tuli, et mingine ropp viirus ringi jalutab. Hetkel kolm lähedast selles viiruses, ja mitte ei tahtnud endale seda hankida. Nõme küll siin vabandada, aga tahaks tervist hoida. Järgmine kord uuesti. Nüüd igaks juhuks seespidist 'määrimist' tegema(mine tea, igaks juhuks) :)
All good things come to those who wait.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Midagi rändab ringi jah, ma sain oma litaka üleeelmine nädal tallinnas kätte. Nüüd terve kui purikas, sellekorra viirusele organism antikehad ära tootnud.
Suletud