Jääüritused 2007

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

SwitC kirjutas:
Cardo kirjutas:Kas homme läheks siis mingi seltskonnaga või mis, minul plaan Männiku Klooga seekord, hakkan liikuma 11-12.
Loodan, et auto peab katsesõidud vastu, seekord siis taas karmimate sõidumõnude grupis :), kes tuleb konkurentsi pakkuma ?

Sul on plaan klooga VÕI männiku või siis mõlemale jõuda ? Mina oleksin käpp,samas Mcricco on ka tegijamees!
Läheks siis kuskilt koos näiteks ?
männikul mina homme kah kindlasti platsis :D ilma tagastangeta :P
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

no männiku tiir tuleks ära teha ikka jah :D ...see reedene sõit seal läks ikka hinge :cool: ..krt seekord laen kaamera aku ka täis enne hästi korralikult, loodan et peab ehk tiba kauem kui eile :D
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Algul läheb Männikule, kui seal igav hakkab, siis läheme edasi võibolla Kloogale. Kui keegi tahab ühineda siis tumesinist e28-t peaks jälgima. Ehk hea õnne korral liitub ka üks e30 M3.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Cardo kirjutas:Algul läheb Männikule, kui seal igav hakkab, siis läheme edasi võibolla Kloogale. Kui keegi tahab ühineda siis tumesinist e28-t peaks jälgima. Ehk hea õnne korral liitub ka üks e30 M3.

Aga teeme siis nii,et saame 11 või 11:30 Valdeku ja Männiku tee nurgal olevas automaattanklas (neste vist oli) kokku ?
Ma tulen must E34 836TGL ja diisli lõhn on kaugelt juba tunda :lol:
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

SwitC kirjutas:
Cardo kirjutas:Algul läheb Männikule, kui seal igav hakkab, siis läheme edasi võibolla Kloogale. Kui keegi tahab ühineda siis tumesinist e28-t peaks jälgima. Ehk hea õnne korral liitub ka üks e30 M3.

Aga teeme siis nii,et saame 11 või 11:30 Valdeku ja Männiku tee nurgal olevas automaattanklas (neste vist oli) kokku ?
Ma tulen must E34 836TGL ja diisli lõhn on kaugelt juba tunda :lol:

Olen ka käpp :cool: seltsis ikka segasem :idea:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

tulen otse järvele teatud põhjustel :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Männikul käidud. Kella 11 paiku oli autosid jääl vaid paar tükki, need kah audid. Kuna teisi "liigikaaslasi" ei olnud,siis tegin mõned ringid ja tõmbasin kah uttu.

Samas tekkis üks jama...peale 3-40 minti kihutamist sõitsin jäält maha ja jätsin auto seisma, kopule tuli ette kiri,et õlitase madal :? ...kontrollisin üle,asi normis :roll: ja siiamaani korrutab mulle seda, mida tegema pean ?
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ergo730 kirjutas:Männikul käidud. Kella 11 paiku oli autosid jääl vaid paar tükki, need kah audid. Kuna teisi "liigikaaslasi" ei olnud,siis tegin mõned ringid ja tõmbasin kah uttu.
Muide Ergo,ma ootasin sind 11 paiku Männiku nestes :P
Sind ei tulnud,siis tõmbasin ka mina sealt uttu :D

Täna siis oli seal ikka päris tihe liiklus.Igasuguseid masiniste oli kokku tulnud.Kes jeebiga,kes muude relvadega - mitu kopikameest oli,kes võtsid ikka oma Ladast viimast :D
Samas oli üks mees oma X5-ga.Perakäru järgi ja seal voolas välja kollane E30 kerega ja piikidega suguvend!
Milline vaatepilt,kui see mees oma pedaali põrandasse surus ja tuulutas neid ringe seal nii et jube ;)

Pildid ja videod tehti ka,aga nendest räägib lähemalt kodanik McRicco :)
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Täna siis oli seal ikka päris tihe liiklus.Igasuguseid masiniste oli kokku tulnud.Kes jeebiga,kes muude relvadega - mitu kopikameest oli,kes võtsid ikka oma Ladast viimast :D


Mul on tunne,et käisime erinevate lompide peal :roll:
mina olin seal,kus ümber saare tiirutatakse ja seal küll rahvamassiga ei esinetud
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ergo730 kirjutas:Täna siis oli seal ikka päris tihe liiklus.Igasuguseid masiniste oli kokku tulnud.Kes jeebiga,kes muude relvadega - mitu kopikameest oli,kes võtsid ikka oma Ladast viimast :D


Mul on tunne,et käisime erinevate lompide peal :roll:
mina olin seal,kus ümber saare tiirutatakse ja seal küll rahvamassiga ei esinetud
Ma olin seal kandis,kus see reidi libedarada ja sealt kohe paremale alla ja oledki lombipeal.Oleks pidanud ikka nestesse tulema ;)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

paar klippi siis SIIT.

Krt käsi külmetas ja värises aga välistingimustes ongi kvaliteet nati soovida :D :D


Pildid õhtupoole.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Siin siis PILDID
´17 4Drive
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

SwitC kirjutas:Aga kuidas see aasta need lood politseinike ja muude tegelastega lood?
Ma siin poole kõrvaga kuulsin,et eelmine aasta oli sellest paksu pahandust,kui jääl sai trallitatud või eksin mina millegiga ? :roll:
mis pahandust politseiga olla saab..minu arust nad ei saa sulle jää peal ju midagi teha.. saavad ainult pealt vaadata ? :roll:
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

MuiduMees kirjutas:
SwitC kirjutas:Aga kuidas see aasta need lood politseinike ja muude tegelastega lood?
Ma siin poole kõrvaga kuulsin,et eelmine aasta oli sellest paksu pahandust,kui jääl sai trallitatud või eksin mina millegiga ? :roll:
mis pahandust politseiga olla saab..minu arust nad ei saa sulle jää peal ju midagi teha.. saavad ainult pealt vaadata ? :roll:
Saavad küll teha ja kuni 6000.- selle eest. Peast ei mäleta aga siinkandis piirduti 900.- EEK.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

mis protokolli kirjutati? ehk mis rikkumine oli....
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

kollerimees kirjutas:
MuiduMees kirjutas:
SwitC kirjutas:Aga kuidas see aasta need lood politseinike ja muude tegelastega lood?
Ma siin poole kõrvaga kuulsin,et eelmine aasta oli sellest paksu pahandust,kui jääl sai trallitatud või eksin mina millegiga ? :roll:
mis pahandust politseiga olla saab..minu arust nad ei saa sulle jää peal ju midagi teha.. saavad ainult pealt vaadata ? :roll:
Saavad küll teha ja kuni 6000.- selle eest. Peast ei mäleta aga siinkandis piirduti 900.- EEK.
Mingu nad piixu eesti keeles...krt platsidel lustida ei tohi, kukuvad fööniga vehkima ja üle 39 kmh eest väänama....jäärajal ka ei tohi käia, jälle nendel asja....krt hakkan linnatänavail driftima nagu torust tuleb :evil: ....vargaid püüdku, et saaks ööse rahulikult magada
´17 4Drive
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

McRicco kirjutas:
kollerimees kirjutas:
MuiduMees kirjutas: mis pahandust politseiga olla saab..minu arust nad ei saa sulle jää peal ju midagi teha.. saavad ainult pealt vaadata ? :roll:
Saavad küll teha ja kuni 6000.- selle eest. Peast ei mäleta aga siinkandis piirduti 900.- EEK.
Mingu nad pe***e eesti keeles...krt platsidel lustida ei tohi, kukuvad fööniga vehkima ja üle 39 kmh eest väänama....jäärajal ka ei tohi käia, jälle nendel asja....krt hakkan linnatänavail driftima nagu torust tuleb :evil: ....vargaid püüdku, et saaks ööse rahulikult magada
Tegelikult on asi siiski nii, et mõistusega võttes neile jalgu ei jää. Probleemid tekivad siis kui tegu on massiüritusega (paarkümmend autot), või siis kui järvede peal kalameeste vahel slaalomit sõidetakse. Iseenesest saab ka maaomanik sõitjatele sinised kraesse saata, juhul kui neid häirib. See on aga kokkuleppimise küsimus.
Juriidiline alus on politseil olemas, teedeta maastikul tohib sõita ainult omaniku loal ju.

Ma usun millegipärast, et Männikul võib probleeme tekkida juhul, kui liiklus liiga tihedaks läheb ja seeläbi tekib oht inimestele. Ja trahvid tulevad mängu juhul, kui välja on pandud keelumärgid ja/või on palutud antud veekogu autodest vabastada.

Eelmisel aastal oli mingil seltskonnal tüli politseiga Harku järvel just eelnimetatud põhjustel (kalamehed, seetõttu tuli keeld, seda eirati ja oligi tüli majas).

Tahaks loota küll, et mõistliku suhtumise korral ei tohiks Männikul probleeme tekkida.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

kalameestel kohti küll kus tilkuda...krt aga palju neid norm veekogusid on kus harjutada saab :evil: ...täna ka oli jääraja peale 2 auku puuritud :evil: ...puuriks neile endile paar hingamisava juurde sellesama jääoherdiga :D :D :D...sai neid suunatud rohkem kalda äärde kükitama
´17 4Drive
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

McRicco kirjutas:kalameestel kohti küll kus tilkuda...krt aga palju neid norm veekogusid on kus harjutada saab :evil: ...täna ka oli jääraja peale 2 auku puuritud :evil: ...puuriks neile endile paar hingamisava juurde sellesama jääoherdiga :D :D :D...sai neid suunatud rohkem kalda äärde kükitama
Ei taha küll kedagi solvata, aga miks sa arvad, et keegi (politsei, maaomanikud jne.) peaks sinusse paremini suhtuma, kui sina neisse kalameestesse? Ok, kui oli lahti lükatud/sisse sõidetud ja tähistatud rada, siis saan aru, et teeb tigedaks, aga kui tegu lihtsalt kaootiliste jälgedega veekogul, siis pole põhjust nagu turtsuda. Kalamehed on samamoodi inimesed ja tegelevad oma hobiga nagu sinagi.

Rohkem mõistmist, kuigi selge see, et kohati on kompromissi saavutamine päris keeruline.
Lisaks tasub arvestada, et kalameestel on juriidiline taust korras, meil mitte.
Ja miks mitte sõita linnast pisut kaugemale mõnele veekogule, seal ju ruumi rohkem, segavaid faktoreid vähem.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
tyyp07
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 08.09.2006 00:40 27
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas tyyp07 »

kollerimees kirjutas:
MuiduMees kirjutas:
SwitC kirjutas:Aga kuidas see aasta need lood politseinike ja muude tegelastega lood?
Ma siin poole kõrvaga kuulsin,et eelmine aasta oli sellest paksu pahandust,kui jääl sai trallitatud või eksin mina millegiga ? :roll:
mis pahandust politseiga olla saab..minu arust nad ei saa sulle jää peal ju midagi teha.. saavad ainult pealt vaadata ? :roll:
Saavad küll teha ja kuni 6000.- selle eest. Peast ei mäleta aga siinkandis piirduti 900.- EEK.
Kohalike jääraja meestega suheldes selgus, et keskonnaamet võib kuni 18 000.- teha männiku karjääris sõitmise eest, kuna seal kalad sees.See jääplats mis jäi pealesõidust vasakule on Rate libedaraja omanike oma ja ka seal ei tohi sõita.
Viimati muutis tyyp07, 11.02.2007 20:43 25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

suvel agitatsioon: kalad karjäärist!...kaovad kalad, kaovad kalamehed, kaovad probleemid
´17 4Drive
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

McRicco kirjutas:suvel agitatsioon: kalad karjäärist!...kaovad kalad, kaovad kalamehed, kaovad probleemid
Hmm. Aga kui kalamehed seevastu agiteeriksid salajaste jääaukude tegemist jääradadele. Põhimõttel - kaovad autod, kaovad kihutajad, kaovad probleemid. Mis sa siis asjast arvaks?
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sõda siis :lol: :lol:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Käisin ka mingi aeg täna tammemäelt läbi. Cardo ja Eiki Lill sattusid samal ajal seal olema... sai paar sõna vahetatud.

Rada kui sellist seal samas ei eksisteerinud. Vähemalt mina ümber saare külgees libisemist eriliseks rajaks ei nimetaks.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Jõudsin ka koju lõpuks, väike saun tegi ainult peale üritust head :)
Üsna tihe liiklus oli tõesti, ise jõudsin kella 13 paiku ja olin rajal üle 3 tunni.
Paagitäis kütust sai maha sõidetud ja keskmiseks kütusekuluks tuli tagasihoidlik 70l sajale.
Sel nädalal tuleb tegeleda mootori töölesaamisega, ehk laupäevaks on kiirus ja kütusekulu parem, eks näis.
Arvatavasti tuleval nädalal lähen ikka Kloogale, seal vähemalt ei ole nii tuima rada olnud kui Männiku karjäär pakub, vähemalt testisõidud tehtud.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

jah..on männikul ka kiiremaid radasid :D
´17 4Drive
ilckurat
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 07.10.2004 14:16 27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ilckurat »

Sai pühapäeval Kloogal käidud, kokku ehk kümmekond autot oli ja tingimused väga head. Kindlat rada ei olnud küll veel välja kujunenud.
Kasutaja avatar
Morten
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 16.09.2006 22:04 00

Postitus Postitas Morten »

Sai isegi kloogale ja männikule korra nina pistetud, kloogal oli suht sile ja peal ca 6-7cm lahtist lund, rada oli kaootiline. Lamellidega puhta jää peal ikka pole midagi teha, kui veidi lund all on siis veel kuidagi kannatab sõita.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

McRicco kirjutas:jah..on männikul ka kiiremaid radasid :D
Mina sain männikul selle kiiruse kätte http://picuhost.com/images/viu1171305416j.JPG

järgmine pilt oli see http://picuhost.com/images/bwy1171305674v.JPG

Kalameeste huvides ei tahtnud rohkem pingutada :D
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Spido võib olla petlik :), ise mõõtsin GPS-iga ja erinevus oli 15 km/h
Vennaga koos tegime tippkiirust ja tema sai tagakurvis 99,9 ja mina 101.
Pealesõidu poolses kurvis oli kiirus minul u 97. Mootor tundus olevat 110kw asemel 60kw, naljakas on see, et täna hommikul töötas taas ilusti ei puterdanud nii palju, kuid jõud on kusagile kadunud, homme truumu üritab leida süüdlast ja kui see ka ei aita, siis on üks koht veel varuks, tahaks ikka hoogu ka üles saada :)

Paar pilti ka

Pilt


Pilt
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta