3-ste uus kogunemine 8.aprill 15:00 Saku Suurhalli juures

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Inimesed, milles probleem?
Reili kirjutas:Bowlingu jaoks panin siiski Al Mares kinni 3 rada, 16:30-st 6-ni. Nii et kui ilm jahe ja sooja vaja minna siis peaks see koht soojaks "sportimiseks" sobima küll ja mida rohkem osavõtjaid seda parem hind :cool: . "Bowlingusokid" kaasa :lol:
Kasutaja avatar
CSR
Huviline
Postitusi: 1079
Liitunud: 22.06.2006 10:52 12
Peamine sõiduk: e38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas CSR »

Noo, aga võiks siis selle cruisi ära teha. Mina pooldaks rohkem piljardit, aga olen täiesti nõus ka bowlingut mängima :)
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

See cruisi mõte pole tegelikult üldse halb :cool: Aga jah, tundub et mina lahendan enda jaoks probleemi sel viisil, et hakkan autode numbreid üles kirjutama ja kasutaja nime ka... kokkutulekul saab siis otsad kokku viia :lol: Nii et kui järgmine kord näete kedagi paberileht käes mööda parklat jalutamas, siis teate kellega tegu on:D Hollow, kas sinu auto oli E36 rivist esimene? Tagant järgi tundus, et võis sinu oma olla...
Ilusaid autosid oli tõesti palju kohal, aga nagu Ceed ütles oli rahvas mööda platsi laiali ja sellega ka lugu vähemalt minu jaoks piirdus. Tõsi, paari inimesega õnnestus ikka mõni sõna vahetada. Pärast 40 min. mööda parklat jalutanud hakkas vilu ja nii ma pillid kotti paningi. Oli muid kohustusi ka, aga tunnikese aega oleks vajadusel ikka leidnud.
Kasutaja avatar
str
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 04.01.2006 10:23 21
Peamine sõiduk: Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas str »

Käidud ja nähtud, kuigi jäin oma E30'ga tagaplaanile, siis veidi aja pärast Reno oma 3.8'ga tuli sekka ja polnudgi enam nii hull, hea oli, ilusaid autosi oli.Järgmise korrani.
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

sai isegi end Pärnust kohale veeretatud ja ma ei kurda küll millegi üle, sai vähemalt üle pika aja(talve) tuttavaid masinaid nähtud ja inimestega juttu aetud, minujaoks kordaläinud pühapäev! :cool:
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

heh ma sattusin sinna parklasse täiesti juhuslikult, tulime puldi subaruga sõitma tegelt :P
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

UPS kirjutas:See cruisi mõte pole tegelikult üldse halb :cool: Aga jah, tundub et mina lahendan enda jaoks probleemi sel viisil, et hakkan autode numbreid üles kirjutama ja kasutaja nime ka... kokkutulekul saab siis otsad kokku viia :lol: Nii et kui järgmine kord näete kedagi paberileht käes mööda parklat jalutamas, siis teate kellega tegu on:D Hollow, kas sinu auto oli E36 rivist esimene? Tagant järgi tundus, et võis sinu oma olla...
Ilusaid autosid oli tõesti palju kohal, aga nagu Ceed ütles oli rahvas mööda platsi laiali ja sellega ka lugu vähemalt minu jaoks piirdus. Tõsi, paari inimesega õnnestus ikka mõni sõna vahetada. Pärast 40 min. mööda parklat jalutanud hakkas vilu ja nii ma pillid kotti paningi. Oli muid kohustusi ka, aga tunnikese aega oleks vajadusel ikka leidnud.
oli jah minu masin esimene... ma olin ka esimene inimene kes juba pool 3 kohal oli :D:D:D aga ma seal kohapeal tegin nii mõnelegi ettepaneku teha cruis... aga laideti mõte maha... valgusfoorid ja asjad ja ei tule miskit välja jne. õhtupoole pilte kah... sai pool tundi võõrast aparaati näpitud ja enamus pilte läks ikka täitsa metsa... paar tykki tuli välja kah
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

mega palju ilusaid autosid sai ära silmatud. Paraku külm ilm pani inmesed kodupoole liikuma ja paar huvitavat cabriot lahkusid enne kui minu järg nendeni jõudis :cool: - aga suvi on veel ees...

Bowling oli ka igati tore :lol: parkla 100 - 150 inimesest tervelt kahekesi Reiliga veeretasime kuule. Sain pooled korrad pähe :oops:

Kahju, et nii mõnigi BMW keeras bowlingu ees otsa ringi ja ei viitsinud maja alla tulla (istusin ja ootasin seal ca 20 minutit)

-------------------------------

Kes ei teadnud, mida teha ja kus olla- palun lugege ürituste teemasid korralikumalt- selles olete nüüd küll ise süüdi :!: ja kohapeal 150 inimese joonde majandamine on suht võimatu ülesanne- isegi BMW Cupil 30 võistlejale info jagamine on alati paras väljakutse
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Käidud, nähtud ja päris tore oli. Ainuke asi, et tuul oli jahe :? Järgmine kokku saamine võiks juba toimuda suve poole, linnast väljas ja ööbimisega. Murumängud ja muu säärane :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Bumer318 kirjutas:Järgmine üritus võiks olla kuskil linnast väljas, võiks grilli teha, mingid mängud umbes selline värk, aga siis peaks ilm ka soojem olema.
KristjanS kirjutas:Järgmine kokku saamine võiks juba toimuda suve poole, linnast väljas ja ööbimisega. Murumängud ja muu säärane :)

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... c&start=25
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Need kuupäevad ei sobi esiteks ja teiseks ei ole aprill veel piisavalt soe, et mättal kivi peal istuda.
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

käidud.

Postitus Postitas Kalev_K »

Autod olid ilusad ja neid oli ka üsna palju, aga jah, tulin kaugelt kohale, lonkisin tunni ja lasin jälle jalga, nagu teistelgi kokkutulekutel. Ise lootsin, et tuleb mingi tutvustuse teema ja saab kellegiga lõpuks tutvust teha ja mõne klubiliikme leida, kes mind ka klubisse saamiseks soovitaks, aga kõik lonkisid sama moodi nagu mina niisama ringi ja lasid siis jalga või olid oma pundiga. Olen juba mitmel sellisel üritusel käinud ja tulemus ikka sama, ei tea kas edaspidi on mõtet enam lambist neid sadu kilte maha kärutada, lootes ehk on seekord parem :? Pärnus vähemalt sai inimestega rääkida ja tutvuda, aga seekord kui midagi küsisid või ütlesid, vaadati lihtsalt siukse näoga otsa et "mis tahad lambi ants" ja kogu lugu, paari vanema inimesega sai muidugi mõned sõnad vahetatud ka. Tegelikult on need kokkusaamised minujaoks väga normid asjad, ainult üksiku üritajana on seal väga igav ja raske kontakti luua :|
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

Ürituse korraldaja kaitseks astuks küll välja .. info bowlingu kohta oli ju foorumis väljas ja sellises rahvamassis millegi organiseerimiseks oleks tõesti ruuporit vaja :) Need kes virisevad - alati on ju võimalus ise organiseerida ja paremini teha ;)

Kokkuvõttes oli väga lahe sellist hulka propellerikandjaid koos näha ja nii mõningi huvipakkuv masin sai oma silmaga ära nähtud :)

Mõni üksik e30, mis minu kaamera ette jäi:
080407_01.jpg
080407_02.jpg
080407_03.jpg
080407_04.jpg
080407_05.jpg
080407_06.jpg
080407_07.jpg
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

nih...sain ka siis lõpuks koju ürituselt...miski pool 9 startisid viimased Arctic Sport bowlingusaalist ära...ma ei saa aru miks me tõstame häält kui on selgelt kirja pandud mis on toimumas ja eesti keeles :) ...lugesin igatahes selgelt bowlinguvärgi siit välja ja mõningate inimestega sai ka Al Mare Bowlingus käidud...mis siis et piljardisaali aga siiski kohale sai mindud...Reili ja Tauri olid pädevad ja loopisid kuuli seal selleks ajaks..seega olid peale nende veel meph, Marko S, Kairi, Maris, Martin530, Mihkel(Kops) ja mina veel ainukesed kes teadsid asjast??...eks oli ilm ka selline poolkõva et kruiisil oleks pidanud olema ka mingi sihtpunkt/tegevus kuid paljud lõdisesid parklas juba nii et sellest poleks midagi väga suurt nahka tulnud ka vast...aga jah, kel on soovi, võib teha vähe parema alati ;) ...üheks ettepanekuks suurte kogunemiste puhul võiks igaüks panna kasvõi A4 formaadis paberi sissepoole esiklaasi oma fooruminimega, aitaks paljudel viia auto/nimi kokku ja tutvuda ka ehk lihtsam...ärge näkku lööge kui mõte ei sobi :D


Tegin ka mõningased pildid, veidi hiljem saan nendega ühele poole
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Nu minu arust oli väga tore, ei nuriseks, ja selle korralduse koha pealt- kus viga näed laita, seal tule ja aita! Nii, et need kellele üritus ei kõlvanud- teil on alati võimalus paremini teha ;)
Mina jäin igatahes rahule :)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: käidud.

Postitus Postitas Rain. »

vello kirjutas:Autod olid ilusad ja neid oli ka üsna palju, aga jah, tulin kaugelt kohale, lonkisin tunni ja lasin jälle jalga, nagu teistelgi kokkutulekutel. Ise lootsin, et tuleb mingi tutvustuse teema ja saab kellegiga lõpuks tutvust teha ja mõne klubiliikme leida, kes mind ka klubisse saamiseks soovitaks, aga kõik lonkisid sama moodi nagu mina niisama ringi ja lasid siis jalga või olid oma pundiga. Olen juba mitmel sellisel üritusel käinud ja tulemus ikka sama, ei tea kas edaspidi on mõtet enam lambist neid sadu kilte maha kärutada, lootes ehk on seekord parem :? Pärnus vähemalt sai inimestega rääkida ja tutvuda, aga seekord kui midagi küsisid või ütlesid, vaadati lihtsalt siukse näoga otsa et "mis tahad lambi ants" ja kogu lugu, paari vanema inimesega sai muidugi mõned sõnad vahetatud ka. Tegelikult on need kokkusaamised minujaoks väga normid asjad, ainult üksiku üritajana on seal väga igav ja raske kontakti luua :|
Pärnus ma vist sinuga isegi rääkisin, niiet kui soovitajat vaja klubisse astumiseks, siis võid minu peale loota. Täna ei saanud ise kahjuks tulla ;)
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

btw, kelle masin see tumesinine e46 cabrio oli? kas ta valge suunaga tagatulesid ei tahaks ära osta? :D nimelt tal olid kollased...

Pilt
Viimati muutis Zipp, 08.04.2007 23:05 17, muudetud 1 kord kokku.
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Niisis..mõningased pildid SIIN. Väga palju pilkupüüdvaid masinaid. Eraldi väärivad mainimist jah mephi auto kaaperdamine :mrgreen: :mrgreen:, M3, Gristo cabrio ja oli vist üks 335i? :roll: ...afterpartylistele oli meeldejäävaim osa vist bowlingustiil Kand-Kuklasse :D :D
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

...üheks ettepanekuks suurte kogunemiste puhul võiks igaüks panna kasvõi A4 formaadis paberi sissepoole esiklaasi oma fooruminimega, aitaks paljudel viia auto/nimi kokku ja tutvuda ka ehk lihtsam...ärge näkku lööge kui mõte ei sobi
väärt mõte ja samas lihtne, mida kõrvataha panna :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ma poleks oodanud,et NII palju masiniste kokku tuleb.See oli iseenesest hea,aga ikkagi paljusid ei suutnud nime/auto ja näo järgi kokku panna.Sai küll mõningad uued tutvused ja samas ka vanu nähtud :)
Balleriin oli lahe :lol:
Samas oleks võinud ikkagi nii olla,et kuna küll oli tegemist kolmeste kokku tulekuga,siis viiesed oleks võinud ju ka eraldi parkida.Bmw on ju ikkagi bmw,mis vahet mis seeria.Iseenesest oli üritus normaalne,veidi külm oli aga elab üle.Ja sai ka siis bowlamas ja piljardit tagumas .Mina isiklikult jäin asjaga väga rahule.Ja see A4 jutt idee on väga bro.Vähemalt saaks järgmine kord puzzle kokku panna :P

Mõne klõpsu tegin ka : http://switc.planet.ee/aftekas%2008.04.07/
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

väike ot...see oli see mephi breigipilt? :lol: :lol:
Pilt
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Tauri kirjutas:
...üheks ettepanekuks suurte kogunemiste puhul võiks igaüks panna kasvõi A4 formaadis paberi sissepoole esiklaasi oma fooruminimega, aitaks paljudel viia auto/nimi kokku ja tutvuda ka ehk lihtsam...ärge näkku lööge kui mõte ei sobi
väärt mõte ja samas lihtne, mida kõrvataha panna :!:
Ka minu arust päeva mõte!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Riivo kirjutas:väike ot...see oli see mephi breigipilt? :lol: :lol:
Pilt

sama jah :lol:
päeva pilt! ;)
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Muhv kirjutas:
Tauri kirjutas:
...üheks ettepanekuks suurte kogunemiste puhul võiks igaüks panna kasvõi A4 formaadis paberi sissepoole esiklaasi oma fooruminimega, aitaks paljudel viia auto/nimi kokku ja tutvuda ka ehk lihtsam...ärge näkku lööge kui mõte ei sobi
väärt mõte ja samas lihtne, mida kõrvataha panna :!:
Ka minu arust päeva mõte!
väärt mõte :P järgmisel korral teemegi sedasi...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Tauri kirjutas:Kes ei teadnud, mida teha ja kus olla- palun lugege ürituste teemasid korralikumalt- selles olete nüüd küll ise süüdi :!: ja kohapeal 150 inimese joonde majandamine on suht võimatu ülesanne- isegi BMW Cupil 30 võistlejale info jagamine on alati paras väljakutse
Sorry, et sõna võtsin. Kui tõesti oli see siin kusagil kirjas, siis minu viga. Lihtsalt platsi peal jäi kõrvu kumama see lause, et "kas peale kogunemise midagi muud ei toimugi".
Kuna endal ei ole aega lugeda seda teemat rida realt(segapudru koos) ja esimeses postis ei olnud ka kirjas, siis jäigi minu jaoks info vajaka.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Helis_M kirjutas:
Muhv kirjutas:
Tauri kirjutas: väärt mõte ja samas lihtne, mida kõrvataha panna :!:
Ka minu arust päeva mõte!
väärt mõte :P järgmisel korral teemegi sedasi...

ohoh...et siis sobib...sain enda oma juba valmis prinditud, et viimasel momendil meelest ei läheks ;)
´17 4Drive
Kasutaja avatar
str
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 04.01.2006 10:23 21
Peamine sõiduk: Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas str »

Minu masin ka paar pildi peal, E30 Beež metallik kupee, 393 ANO, et tagant järgi A4 pole mõtet panna siis ütlen :).Ka esimest korda selle masinaga.
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Minu meelest oli kairi stiil märgatavalt efektsem :)

Pilt
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

märgusõnaks stretch :D ...ei aga...väga asine afteparty igatahes...sai käe ka kuulis üle tüki aja soojaks...mis siis et ei leidnud sobivat palli ja kogu aeg viimane :roll:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

minu meelest oli väga lahe kokkutulek autosid oli ikka väga palju ja rohkem kui ma oodata oskasin. igatahes väga lahe. ja afterparty oli vaata et veel ägedam. Vähemalt väga fun oli ja sai päev korralikult sisustatud :D ei peab ikka vist tihedamalt mängimas käima
Ja bowlingus läks kõigil viimane mäng "väga hästi" :D vä. Kairi kes tegi oma võiduka skoori ja eks seal see paras kino ka koguaeg käis.
minu poolt ka siis väike pildimaterjal:

(seekord läks pilttidega suts kiiremini kui tavaliselt)

PILDID 3MANDA SEERIA KOGUNEMINE
Vasta