EBK BMW Cup 2008 III etapp - ESTRING - 26.07.2008

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
s._ivasik
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.07.2008 08:05 07

Postitus Postitas s._ivasik »

tervist kõigile,

Yritus oli tõesti hea, kuna lõpuks sai ka kiiresti sõita mitte torbikuid sihtida.
Ilm oli tõesti ilus ja auto pidas ka laitmatult vastu.
Tegin enda, silveri ja eiki logidest võrdluse, täitsa huvitav on vaadata, et ma kogu aeg pedaal põhjas istusin, aga auto võimsus ja pidurid seadsid piirid. Nimelt kaotasin ma aega liiga vara pidurdades ja kiirendustel kus mu masin jäi tugevalt alla. Enda imestuseks peab tänavakumm võrdlemisi hästi isegi slikiga võrreldes, sest kurvikiirused olid kõik pea võrdsed ja külgkiirendused tipnesid minu puhul 2.16G-ga.

Suured tänud korraldajatele selle aasta parima yrituse eest, kus osalenud olen.
Kasutaja avatar
antti22
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 15.11.2002 23:17 59

Postitus Postitas antti22 »

s._ivasik kirjutas: sest kurvikiirused olid kõik pea võrdsed ja külgkiirendused tipnesid minu puhul 2.16G-ga.

Suured tänud korraldajatele selle aasta parima yrituse eest, kus osalenud olen.
Mitte paha pärast aga see on suhteliselt ulme ;) RaceChrono imporditud driftboxi failiks, ei tasu muud vaadata kui kiirusi ja graafikut kuna GPS ei saa kuidagi külgkiirendust mõõta.
Jesper
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 25.01.2008 12:39 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jesper »

Ta saab seda tuletada, aga jah, 2,16G on ulme, seda ma arvan saaks Audrus ehk F1-ga, kui sellegagi (F1 igapäevane külgkiirendus on 3G tuuris, aga seda pikas kiires sweeperis, kus tiivad hästi töötavad, Audrus selliseid pole).

Piltlikustatud näide: 2G vasakkurvis võiks sa panna täis õllepudeli küljeakna peale seisma, ilma et sisu maha läheks. Märja karteri puhul juhtub sarnane asi õliga, see arvab et auto on külili ja reageerib vastavalt, tulemuseks kuival olev õlivõtt ja sada muud häda.
Vasta