BMW Autocrossingu järelkajad...

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

BMW Autocrossingu järelkajad...

Postitus Postitas Cardo »

Ma arvan , et üritus oli pea 100% õnnestunud ja seega suured õnnesoovid Kaidole ja UM tiimile. Eiki suutis taas päästa BMW au ja "rullnokast" Subarule ninaeest uks kinni panna. Hea , et mõni asi ka vahel õnnestub ja ilm alt ei vea.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Ilm oleks võinud siiski parem olla, aga muidu oli jah päris vahva üritus, korraldusepool tuli ka päris bro välja, ei olnud pikki venimisi ega arusaamatusi. Ma sattusin kohtunikuks nii laugesse kurvi, et polnud kordagi vaja midagi teha, sain terve aja rahus sõite vaadata:D, Eiki sõit oli muidugi taas vaatamisväärsus omaette.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Julgeks ka kohtunikuna ürituse kordaläinuks lugeda :)

Ilm oli hea, kui võrrelda sellega, et Tallinnas pidi hommikul kojamehi kasutama autol.
Rahvast oli esimese korra kohta ehk parasjagu?

Loodame, et UM jäi ka meiega rahule :)

jJanno
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

lahe

Postitus Postitas Raivo »

tundub, et üritus läks korda :)

kas keegi siin seal väiksel rajal UM autodega sõitmist kah kommenteeriks?
oleks huvitav teada...

suurel rajal oma 2.0 sõiduga ma eriti rahule muidugi ei jäänud, oleks võinud (nagu alati) ikka paremini minna, aga vast saab Autocrossing järgmisest aastast traditsiooniks, siis tuleb loota parimat;)
selgus, et auto pidurisüsteemist on veel palju palju õppida, finishi joonel sain küll ilusti pidama (isegi liiiga vara) aga nende shikaanide tegemisel võtsin küll hoo way overline vara maha.
huvitav kuda sealt oleks kõige kiiremini läbida saanud? kas üle "äärekivide" sõites, või siis ikkagi kasutades "puhast" trajektoori?

võibolla tahaks kah veel lisada suure raja kohta, et oleks võinud rohkem crossingu "elemente" rajal olla, st rohkem kurve jms koonustega maha märgitud.


aga üldiselt loodame et ka UM jäi asjaga rahule:cool:

PS! Tahaks tänada ka tublisid tüdrukuid registreerimisel ja aegade märkimisel suurel rajal (Diana, Piret...), kes küll olid väga tublid:)

ning loomulikult ka "liputajaid", kes õnneks liputama eriti ei pidanud:P
530d
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

See oli siis esimene selle laadne üritus nii mulle kui ka mu perele. Kõik jäid rahule ja tütar juba küsis et millal jälle läheme.

Huvitav kui palju pileteid müüdi;)
Nuhik
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 06.02.2003 12:51 24
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Nuhik »

Üritus oli päris asjalik, kuigi päris lõpuni ei saanud olla. Nägin suurel rajal naiste ja väikeste masinate sõidu ära, aga kui põnevaks läks pidin kahjuks lahkuma.
Üllatama pani see, et Imprezasid oli terve hunnik kartsin,et panevad ära aga nagu ma Cardo postitusest aru sain,ei läinud see neil korda.
Korraldajatel tasub tulevikus reklaami peal rohkem mõelda, eks siis tuleb kokku suurem rahvamass.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

[quote][i]Algselt postitas Priit Peljo[/i]
See oli siis esimene selle laadne üritus nii mulle kui ka mu perele. Kõik jäid rahule ja tütar juba küsis et[b] millal jälle läheme[/b].
[/quote]

Mina luban et järgmine kord ma teen omale selle päeva vabaks, tulen kasvõi töölt ära :P
Kasutaja avatar
yl
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 11.06.2003 11:29 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas yl »

Minu arust oli hästi õnnestunud üritus,
kuigi reklaami võiks/peaks järgmine kord ehk rohkem tegema ja laiemale ringile, et ka pealtvaatajaid rohkem tuleks.
Lille ees müts maha, et hoidis BMW lippu endiselt kõrgel!
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Kõigepealt tänud kõigile, kes korraldusele kohtunikena kaasa aitasid ja muidugi mandaaditüdrukud - teieta oleks üritus kõrbenud - SUUR AITÄH veelkord.

Nüüd mõned mõtted:

Esimese asjana tuleb moodustada korraldustoimkond, kus ca 3-5 inimest jagavad ülesanded omavahel ära ja viivad asja võiduka lõpuni. Kui ühe inimese käes on kogu info, siis leiad end äkki olukorrast, kus viis inimest esitavad sulle korraga küsimusi ja sina ei suuda isegi enam vahet teha, kellele kõige ennem vastata. Totaalne mälukramp ja lõugade oma veel sinna kõrvale. Õnneks oli üritus piisavalt väike, et sai asi lahendatud, aga tulevikus nii ei pärja.

Vabandan kõigi vabatahtlike abiliste ees, keda liiga vara kohale ajasin ja kes lõpuks isegi ülesandeta jäid. Tulevikus püüame seda vältida. Kindlasti tuleb leida tulevikus üritusele kohtunikud, kes ise võistlusel kaas ei löö (või siis võimalikult minimaalne arv). Praegu näiteks jäi TQHQ vabatahtlik Andri väikese ringi teisest voorust infopuudusel ilma.

Osalenud klubiliikmete autod olid tehnilise komisjoni hinnangul suht räämas, parandame ennast.

Sai vist praegu kõik, kaon nüüd umbes nädalaks
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Väikesest rajast

Postitus Postitas Martin_R »

Olin väikesel rajal kohtunik ja ühtlasi ka osaleja. Suure raja sündmustest jäin kõrvale.

Väike rada oli tegelikult päris vahva. Autost ei sõltunud palju, sest kõik sõitsid ju võrdsete autodega. Seega puhtalt sõiduoskuste peal mängimine. 325i oli just parajalt võimas ja 17 tollised veljed tegid ta piisavalt hästi juhtiavaks.

Asi ise oli lihtne - start, siis kohe ussisõit vist mingi 8 vahet, seejärel hoog nii üles kui julged, läbid ühe kiire kurvi ja sõidad läbi reavahetusharjutuse. Ehk siis torbikute vahel järsk pööre vasakule, otse ja kohe järsk pööre paremale tagasi. Ümberpöörd ja vastassuunas sama lugu.

Asi pakkus päris pinget, sest pidi aduma seda õiget kiirust, mille juures auto veel torbikute vahelt läbi mahtus. Reavahetuse harjutus osutus lihtsamaks, kui asi algul tundus, sest seal ei ajanud keegi ühtegi torbikut maha. Küll tuli paar korda ette raja vale läbimist ja seetõttu vooru tühistamist sellele sõitjale. Omaette pähkliks osutus sõitjatele hoopis uss. Mehed hindasid oma võimeid üle ja muidu päris head ajad rikuti torbikute riivamisega. Torbikute vahed polnud liiga suured ja auto vahelt läbi mahutamisega pidi ikka veidi vaeva nägema. Pealegi algas uss tagasiteel kohe pärast kiiret kurvi ja seega siseneti sinna tihti liiga suure kiirusega.

Ringiajad oli umbes nii, et hea aeg oli alla minuti, vilets aeg 1.10.00 ja midagi sellist. Minu parim aeg oli 00.56.00. Peaaegu lootsin selle tulemusega võistluse võita, kuid päris nii ei läinud. Päeva parimaks tulemuseks sõideti 00.54.90 ja seega jäin üldkokkuvõttes teiseks.

Minugi poolt tänu kõigile, kes tulid kohale nii korraldama kui sõitma. Au ja kiitus ka United Motorsile, kes selle ürituse algatajaks oli ja kes kokkuvõttes ka suure koguse auhindu välja pani. Auhinnad olid minu arvates päris väljapaistvad.
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Ei vahva, meenutuseks vaataks veel pilte, kuskil üleval juba miskit?...ja siis pole muud, kui järgmise ürituse peale mõelda:)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

pilte ootaks jah.

ise proovin lähipäevil oma mõned kaadrid kusagile üles riputada.
530d
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Tulemused, kes veel pole näinud: http://www.auto.ee/sport/autocrossing/030712_t.html
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

ikka veel ootame pilte.

Erkki v oli ka pildistaja , kus su pildid on???
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ah et lausa 39 osalejat oli.Kimmo ütles et mingi 25 tk.39 ju hoopis rohkem :).
Kasutaja avatar
Erkki_V
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 26.10.2002 14:28 39
Asukoht: Raplamaa Kohila v. Aespa ja Soomes Helsinki

Pildid

Postitus Postitas Erkki_V »

Piltidega selline paha lugu, et pole nagu kuhugi ülesse panna, ei hakka kellegi peale näpuga näitama, aga Margus millal mulle servus kettaruumi teed, ootan seda juba 1,5 nädalat :mad:
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Sa vaata oma maili:)
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Suured tänud korraldajatele ka minu poolt! Väga mõnus päev oli
:) elus esimest korda rajal ja automaatkastiga :D Endale püstitatud eesmärk sai ületatud - ei jäänud viimaseks ega ka eelviimaseks.

Omast kogemusest tean, et kunagi pole vara järgmise aasta üritust ette valmistama hakata, seetõttu panen kohe oma kommentaarid ja ettepanekud kirja.

Tehnilisest komisjonist. Lugesin siit et klubiliste autod polnud korras olnud, samas mulle komenteeriti vaid, et vale firma küünlajuhtmeid kasutan (NGK). Meelsasti oleks kuulanud ka teisi etteheiteid, oleks siis kohe teadnud mille kallale asuda. Ettepanek, kuna asi toimub BMW egiidi all võiks UM korraldada soovijatele mõistliku hinnaga ettevalmistava kontrolli, mille käigus ilmsiks tulnud puudused võivad osalejad ise kõrvaldada või lasta neil teha. (mõte - kõik margi austajad näiteks Lille veel ei tunne). Uuemaid autosid lastakse nagunii esinduses teha, samas olen kindel, et tavasõidus olevaid autosid vaadatakse seal majas pisut teise pilguga kui võistlema minevaid margifänne.

Seekord oli osalejaid parasjagu nende kolme klassi jaoks. Kujutledes nüüd ette pisutki suuremat üritust, teeksin ettepaneku tuua sisse klubi poolt paar täiendavat klassi teemadel -
Parim uunikum
Tuunitud uunikum
Parim originaalkorras masin
Kauneim tuunitud masin

Sellest peaks esialgu piisama. Mõte - Kui lisa klasse ei tehta tulen järgmine kord oma peresedaaniga ja saavutan kindlasti parema tulemuse (ka ilma enda oskuste parandamiseta). Valge tuunimine ei seisne mul mitte osade ära keeramises vaid nende külge kruvimises (ega kellelgi e30 elektriventikat üle pole - saaksin kondi peale)

Üks auto võiks võistelda mitmes erinevas klassis (tehniline määrab sobilikkuse)

Võibolla teeksin veel ka klassi - huvitavaim BMW - mis valitaks rahvahääletuse teel ja populariseeriks marki kui sellist.

Üldist. Järgmine kord kasutaksin teist välitoitlustus firmat.

Praeguseks kõik, kui midagi veel meenub - lisan hiljem juurde
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Välitoitlustus oli nagu oli ja üks tuttav kes soovis osaleda ei olnud olukorra tingimustega rahul sest sissemaxe ületas mõistlikugi kasumi. Ja nagu näha ega ka näljaseid teabmis palju olnud. Järgmisel koral tulex need kurjad tingimused maha võtta ja enamik saaks süüa odavama raha eest ja paremini. Kaido ma ei kritiseeri aga kui sissemaxe on ütleme X summa siis toiduportsioni hinnale lisandub see X osadena ja pealemaxtes pole mõtet toitlustada.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Pildiaparaad tegi mul vinkasi aga mõned pildid panen üles.
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ei, rohkem ei pane.
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

[quote][i]Algselt postitas Raivo[/i]
mul on kah pilte, aga pole neid kusagile riputada.
kui kellelgi peaks kusagil ruumi leiduma, siis saaks vast pildid lõpuks üles kah. [/quote]

Raivo, saada pildid mulle mailile, panen nad kuhugi üles ja siis saab siia ka lingi... kui sobib? Õhtuks peaks olemas olema!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

ok, lõunaks saadan pildid ära.

EDIT: ole hea ja pane oma meili aadress kah siia.
või vaata oma meili.

EDIT 2: saatsin pildid hotmail aadressile ära.
igaksjuhuks saatsin ka sinna hot aadressile, kuna andis mingit veateadet, et hotmaili ei läinud kõik meilid läbi.



rahvas kes veel pilte tegi, katsuge ikka oma jäädvustused kah üles kusagile riputada!
530d
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Kasutaja avatar
Erkki_V
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 26.10.2002 14:28 39
Asukoht: Raplamaa Kohila v. Aespa ja Soomes Helsinki

Pildid siis

Postitus Postitas Erkki_V »

Paneks siis siia oma piltide aadressi ülesse, mingil hetkel saab neid ka näha, kuna üks väike password vaja veel maha võtta, et teie kah neid näha saaksite, aga füüsiliselt on asi olemas juba, niiet ärge pikka viha pidage ja näkku lööge, kui pildid ei meeldi :)

http://www.hagen-racing.com/erkki/Autocrossing/
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Nii, Raivo tehtud autocrossingu pildid peaksid nüüd üleval olema järgmisel aadressil
http://www.hot.ee/curves/autocrossing

Kui leheküljega probleeme, siis andke teada.
:P
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

[quote][i]Algselt postitas Erkki_V[/i]
kuna üks väike password vaja veel maha võtta, et teie kah neid näha saaksite [/quote]
Mingi jama vist ikka selle salasõnaga veel :)

jJanno
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Nüüd ligipääs olemas kõigile,sry et nii kaua läks, tööd üle pea.
Vasta