kell 14-15 Tabasalus liuglemine. (SÕIDETUD)

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

kell 14-15 Tabasalus liuglemine. (SÕIDETUD)

Postitus Postitas Cardo »

Kel silm seletab ja pea kaine kelgutage kohale.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Timmu
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 08.12.2002 22:06 39

Postitus Postitas Timmu »

sai ka täna õhta veel Kristiine taga rajal vurada
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Eile oli väga lahe. Sai jälle 4wd sõiduoskusi omandatud, mis täna juba marjaks ära kuluvad(sid) :cool:

Kas läheks nüüd veel lähipäevil sinna? Lume puudust ei tundu olevat...
530d
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

:) adrenaliini leidmiseks ei pidanud isegi Tabasallu minema. Piisas täiesti Tartu maanteest...
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Ilma veojõu kontrollita ja LSD 'ta 192 hobust asfaldile saada ... jaaaa :|
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Jah, tore oli taas vähe julgemalt sõita kui Nõmme tänavate vahel. Veel toredam, et autot ära ei lõhkunud, kuigi ühel hetkel keeras masin istmiku ette ja libises tagarattaga asfalti servast alla. Omal jalal lonkasin välja siiski.

Ka neliveoga BMW sõidukogemuse võrra rikkam. Sealjuures suured tänud Raivole, kes ei hakanudki ohkima, kui tema silmarõõm minu juhtimisel kaks abitut tiiru tegi ja kuidagimoodi ikka teele jäi :( . Järeldus - sellisega peaks enne kõvasti harjutama, kui vähegi julgemalt vajutada. Ei osanud arvatagi, et nelivedu libedal ikka NII teistmoodi käitub.
E32 750i (1994)
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Raivo kirjutas:Eile oli väga lahe. Sai jälle 4wd sõiduoskusi omandatud, mis täna juba marjaks ära kuluvad(sid) :cool:

Kas läheks nüüd veel lähipäevil sinna? Lume puudust ei tundu olevat...

mina läheks suurima heameelga näiteks homme. Meil homsest kollektiivpuhkus :P
Veiko
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 04.03.2003 13:18 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Veiko »

Mul on ka nüüd 2 nädalat vaba.
Kui minek on, siis andge mulle ka telefonitsi aeg teada (Raivo, Hanno või Kimmo). Mul pole paar nädalat netti :(
Viimati muutis Veiko, 22.12.2003 20:49 01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Tuleks ka hea meelega homme, aga nüüd kaks päeva järjest tööl :?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Niisiis oli see pühapäevane sõit just hea ettevalmistus tänaseks siniseks või siis ülilumisex esmaspäevax.
Ei taha nüüd halvasti ütelda , aga esiveolisega on sõita ikka tunduvalt rahulikum ja muretum kui tagaveolisega kui just arvestada normaalset talvist liiklemist maanteel kui ka linnas. Tänane Nõmme teelt Sikupilli keskse ette jõudmine 2 h ja 40 minutiga on elamus omaette :)

Nüüd siis meenutused pühapäevast. Sai siis proovitud viibida koos enad autoga kokku 5 - es BMW -s . 520 , 327 , 320 , 325 ix , 325 touring LSD.
Ette tahaksin ära märkida selle , et sõidumõnu piirasid mitte just kõige uuemad rehvid.
Ei kritiseeri kellegi autot vaid pigem oma arusaami erinevatest autodest.
Üldkokkuvõttes sarnaseid omadusi sõiduvõtetes ei olnud ühelgi. Tunda andis pigem üldiselt rehvide halb pidamine kolmel autol kaasaarvatud ix.
Esimesel jäigi mõistmatuks kas oli liiga hea või halb (327) , sest pära ette saada soov jäigi suurex katsumuste lõpuks. Hilisem analüüs vist annab rehvidele paremad punktid kui katkisele gaasipedaalile :P
IX-i sõidumõnu rikkus suures osas a-la suvine vihmarehv. Külge oli võimalik ette saada ilusti kuid sellega ka asi piirdus , sest asja sirgex enam ei saanud. Hilisem Raivo sõiduõpetus ja ettenäitamine andis tunnistust , et on võimalik sõita küll. Võrdlusmomenti oleks suurel jaol andnud kui ka Muhv oleks ix.ga kohale ilmunud. Minu mäletamistmööda käitus eelmisel talvel Muhvi auuto tunduvalt meeldivamalt ( ikkagi rehvid ).
Kui enamik oli juba lahkunud saabus siis see hetk mida olin ammu oodanud. Ülinahhaalselt surusin end RNT kõrvalistmele ja jälgisin siis teadjatemeeste sõidustiili. Peale kolmandat ringi oli lausa lust ennast seljatoesisse nõjatada ja tunda sujuvat liikumisstiili ( enne paremat kurvi rool vasakule tagaots ülegaasiga libisema rool paremale pära vastassuunda ja hooga kurvi jõulise külglibisemisega sisse..... . Kõik enamus toimus suurepäraselt väljaarvatud mõned kiiremad jeebuvennad :) . Üks asi millest aru sain on LSD töötamise vorm. Tagarataste libisemise kontrollimine tundus täpne ja plaanitud mida mina üherattaveolisega nii ei suudaks , meeldiv kiirendamine kus rattad ei rapsi nii kuidas tuju on . Siinjuures vihje minu LSD müügikuulutusele :P. Lahkumine peale 2,5 tunnist rajalolekut andis hästi tunda ka liikluses kus nagu ei tekkinudgi soovi kellestki mööduda ja kiirust ületada. Kõik närviline sai rajale jäetud.
Kokkuvõtteks siiski soovitan kasutada eriti BMW -del korralikke naastrehve .
Siiski kui RNT seda loeb kas need viimased ringid rajal ma liikusin kiiremini või võtsid sa hoo maha ??? sinupoolt abs- iga pidurdamisel tundus et mina ilma hakkasin 2 autopikkust hiljem pidurdama. ABS ja kulunud rehvid ei tähenda minuarust midagi head.

Tänan kõiki kes lasid mul oma autot kiusata !
Viimati muutis Cardo, 22.12.2003 23:20 35, muudetud 1 kord kokku.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Seoses sinu jutuga Cardo tekkis mõte, et võiks laupäeval(pühapäeval) näiteks teha suurema-väiksema koosviibimise Tabasalus.Testiks rehvide pidavust lumel ja kuulaks targemate inimeset nõuandeid!

Mis arvate? Kas sobivad need päevad? Palju inimesi saaks tulla ja kas huvi on?
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Küll tulijaid oleks kui aga libe püsiks...
http://www.emhi.ee/4oop_new.php3
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kui teha miskit, siis ise pakuks kpv'ks kas 25.12 või 26.12
Nagunii pikad pühad ja kodus igav istuda...

Kui keegi jagab veel minuga arvamust, siis ootaks konkreetseid kuupäevasid.

Kellaaeg võiks olla nii 13.00
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Need sellised vanavanemate külastamise kuupäevad. Ise plaanisin homme hommikupoole rajalt läbi käiia (kui too ikka avatud on)
Kasutaja avatar
RNT
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 04.03.2003 21:07 22
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Postitus Postitas RNT »

Cardole: Ma niisama ukerdasin seal edasi. Kuna loodetud sula ja vihma asemel tuli rohkem löga peale ning seda ära nühkivat rahvast jäi vähemaks, siis ma loobusin lõpuks. Aga minust aeglasem oli miski Acoord seal ainult, ladaauto ka rohkem ette jäi.

Tabaka rada on 24 ja 31 kinni, aga ma ei mäleta kas 25 oli ka kinni või mitte. Kurvad kogemused on eelmistest aastatest kus ta just puhkepäeval hea ilmaga on kinni olnud.
Ei viitsi neid rattaid alla keerutada vastavalt ilmataadi tujudele, tahaks naelutuid asfaldil kulutada enne kui jääradade jaoks naelikud alla panna.
-- E30 316i (2.7) --
Fun is not a straight line!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Vaadates tänast ilma on jälle sula käes ja kas laup , pühap ka veel lund on ???
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Cardo kirjutas:Vaadates tänast ilma on jälle sula käes ja kas laup , pühap ka veel lund on ???
irw... tundub et kokkulepe ilmataadiga oli vaid jõuludeks :P
Lauri_M
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 10.11.2003 16:41 40
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Lauri_M »

iccc natuke teemast mööda aga jah mina oma masinal teelpysivust parandasin betoon plokiga (140kg) pagassi lisaraskust ja asi seisab nii kenasti teel muidu oli võimatu sõita :lol: egas jah e30'le talvex 205 lai rehv ei ole just kõige sobivamat mõõtu :cool:
Vasta