Alpidesse!!!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Alpidesse!!!

Postitus Postitas Jan_K »

Hakkan varakult pihta sellise teemaga ja huvilisi kokku ajama. Kes oleks huvitatud tulema järgmisel aastal veebruar-märts-aprill Austriasse lauaga või suuskadega sõitma. Ajaks ühe mõnusa seltskonna kokku. Ise sõidan lauda miskit 7 aastat. Olen käinud Livignos, Ichglis, St.Moritzas, Sierra Nevadas, Dolomiitides ja seda nii omal käel kui ka läbi Germalo korduvalt. Mõlemal variandil omad võlud. Koguks siia erinevaid arvamusi ja pakkumisi ja mõtteid. Ja ehk õnnestubki saada mingi seltskond kokku. Oman paari reisi korraldamise kogemust ja tundub et hätta ei jää. Andke tuld.... :cool:
53 036 056 Jan
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Äkki viitsid anda mingit ülevadet reisist,kuidas see välja näeb,millega minek ja umbes mis rahadest juttu hakkab olema?

Terv

Kristo
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
ala
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 03.09.2005 16:59 20
Asukoht: Eesti ja maanteed

suusatama Austriasse 2009

Postitus Postitas ala »

Märtsis 2009 Austria plaanis suuskadel, kui puhkust saan. See aasta olin Mayerhofenis, sõitsin autoga Hollandist 820km.
E46 Sedaan 318D 1995cm3 85kW 2003 manual5k
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Mina mina mina mina mina :D

Olen nüüd kaks aastat Austrias käinud ja kohe kindlasti ei jäta ka tulevast aastat vahele :cool:

Seekord käisime lennukiga ja väga mugavaks kujunes see reis tegelikult :)
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas siim .j »

kui märtsi keskpaika jääks ,oleks käpp ;)
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Kuidas ta välja näeb. No kui minna läbi reisibüroo siis tuleb ainult papp välja käia. Kuskil 10-12 K vahel on need Austria reisid. Sinna lisandub mäepilet kohapeal ~250-350 EUR oleneb mitu päeva sõidad. Tavaliselt on kuus päeva norm. Võid muidugi võtta 5 päevaks ja ühe päeva niisama linnapeal kohaliku eluga tutvuda. Austria on seepärast väga kõva, et seal on super "afterskid".Itaalias jälle lahja selle kohapealt aga Livigno-Bormeo-St.Moritz on laudurite paradiis igale tasemele. Head laiad rajad ei sega kedagi. Õhtusöökide(nami-nami) poolest on itaalia üle prahi. Super head söögid ja suht odavad hinnad ja korralikud kõhutäied. Diskotekad ka öösel superhead. Shveits-Prantsusmaa on jälle natuke kallis. Just kohalik elu-melu kohapealt. Aga mäed on seal super. Austria oleks nagu selline keskmine variant. Viimane ischgli reis läks mul maksma kokku 24K. No muidugi ega ma eriti hellitanud ka ja võtsin täiel rinnal igasugu üritustest osa.
Ma kujutan ette, et kui omal käel orgunnida ja kokku saaks 10-16 inimest siis saaks hinnas umbes 3000-4500 krooni odavamalt. Aga samas on päris palju sebimist just planeerimisega. Majutus,lennupiletid,rendiautod(just nende pealt saaks kokku hoida) Aga kas see summa on seda väärt, sest vastutust on endal päris palju et kõik õnnestuks ilma suuremata jamadeta. Kindlasti mingeid tagasilööke tuleb. Samas oled oma aja peremees jälle ja sõidad kuhu tahad ja näed hoopis teisi huvitavaid sündmusi.
Viimane suurem reis mis ma orgunnisin oli 24 inimest Barcelonasse. HUH! vot oli ikka sebimist. 6 päevase reisi hind tuli per face: lennupilet 3000.-(ümberistumisega)+majutus 1500.-(superhea villa)+bussirent 1200.-
53 036 056 Jan
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Tegelikult tuleks minna siis kui on saju perioodi lõpp. See on vesi laudurite veskile. Saab korralikult pulbris sõita :cool: :cool: :cool: Ja ma usun, et Märtsi algus-keskpaik peaks selleks sobima ka.
Mis reisibüroodesse puutub siis soovitaks kahte firmat: Germalo - mul seal grupijuhid tuttavad juba ja nendega saab programmivälist tegevust kergemini harrastada. Muidu toredad inimesed aga natuke nõrk organiseerimise tase neil ikkagi.
Alpiekspress- kogemus puudub aga pidi igati tasemel olema.
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Postitus Postitas tanel25 »

24 kilo :shock: Veetsid kõik ööd bordumajas vä? :D Aga tõsiselt on võimalik ka 15 kiloga kõigest osa saada. Puudub autorent ja minek bussiga.
4x6=1x nädalas
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Perkele ussi, just kirjutasin mega pika jutu valmis, ja nüüd see PAGANAMA kräkker-träkker otsustas mu töö nullida :evil: :evil:

Aga kiirelt paari sõnaga uuesti, et milline on reisikorraldaja eesmärk? Kas siit bemaritega Austriasse sõita, või on eesmärk lihtsalt bmwlastega Alpides suustada?
Ise olen käinud 2x Mayrhoffenis. Esimest korda 8 kohalise bussiga (tln-austria-tln, omal käel) ning teine kord Riiast (airbaltic) Munich, ning sealt rendibuss -> austria (u 180km).
Pole vist vaja mainida, kui palju on mugavam lennukiga minna. Ja muide hinna poolest lennuk ehk tuli kokkuvõttes ca 2K kallim (per nägu).
Ütleme nii, et sõit+majutus+mäepilet tuleb ise bussiga minnes ca 7-8K ning lennukiga ca 10-11K.
Kohapeal elamine ja söök on selline a'la soome laadne. Ehk siis praed u 8-15EUR ning õlle ca 3.50-5EUR. Ei midagi hullu. Ning kui otsustad poest kraami tuua (mis on igati mõistlik arvestades, et üldjuhul on elamine ju majakestes) siis saab veel puhta soodsalt.
530d
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

Postitus Postitas Janek »

jah mina oleks ka käpp selles osas.Olen käinud bussiga Mayerhofenis aga bussiga mina ei lähe kunagi vist enam ,parem maksan nats rohkem lennukiga minnes .Hmk lennuki peale ja õhtul oled juba mägedel sõitmas,nii viimane kord Saalbachis nii minuga juhtus.Korra veel ka Meribelis ka lennukiga käinud.Ise olen reisinud Alpiekspressi kaudu kuna tunnen seal juhatuse liiget Renee Tuul .Hinna vahemik on mul olnud 10-15 tuhat,oleneb mis söögi variandi kasuks olen otsustanud.
Tel:56659473
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Mina käisin see aasta alpiexpressiga ja lennukiga minek koos ööbimistega oli 8900.-+mäepilet :)

Kui huvi minna lennkukiga, siis saan järgmiseks aastaks ise asja läbi Alpiexpressi ajada...tuli välja, et hea tuttav seal ees :cool:
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

Postitus Postitas Janek »

Ain kirjutas:Mina käisin see aasta alpiexpressiga ja lennukiga minek koos ööbimistega oli 8900.-+mäepilet :)

Kui huvi minna lennkukiga, siis saan järgmiseks aastaks ise asja läbi Alpiexpressi ajada...tuli välja, et hea tuttav seal ees :cool:
ära siis mind unusta kui organiseerima endale reisi hakkad
Tel:56659473
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Janek kirjutas:
Ain kirjutas:Mina käisin see aasta alpiexpressiga ja lennukiga minek koos ööbimistega oli 8900.-+mäepilet :)

Kui huvi minna lennkukiga, siis saan järgmiseks aastaks ise asja läbi Alpiexpressi ajada...tuli välja, et hea tuttav seal ees :cool:
ära siis mind unusta kui organiseerima endale reisi hakkad
Ega ma üksi ei hakka seda orgunnima :) Võtame Teami kokku ja teeme ära ;)
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Nii super algus on tehtud. Alpiexpressist olen jah kuulnud ainult head. Mul selline tunne et tunnen ka Renee Tuul´t vähemalt sellenimelisega olen ühes koolis käinud. Minek peaks ikka ainult lennukiga olema. Ja kui läbi reisibüroo minna siis pole vaja millegi pärast muretseda. Oma 5-6 huvilist juba on kui veel terve suve seda teemat tõmbame saamegi 15 inimest kokku.
53 036 056 Jan
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Min soovitaks hoopis kiigata Prantsusmaale. Meribel/Val Torens. Võreldes austriaga hoopis midagi muud. Mayrofenis 2 korda käidud ja üks kord Val Torensis. Offpiste seisukohalt super paik. kes rada tahavad sõita siis 3 orgu u 800km laskumisi. Laua/suusa parke 3. Kes niisama lauapargis tahab mässata siis peab kiikama skandinaaviasse. Seal tase kõrgem. Euroopa parke ei hooldata niipalju kui skandinaavias.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas siim .j »

Henrik88 kirjutas:Min soovitaks hoopis kiigata Prantsusmaale. Meribel/Val Torens. Võreldes austriaga hoopis midagi muud. Mayrofenis 2 korda käidud ja üks kord Val Torensis. Offpiste seisukohalt super paik. kes rada tahavad sõita siis 3 orgu u 800km laskumisi. Laua/suusa parke 3. Kes niisama lauapargis tahab mässata siis peab kiikama skandinaaviasse. Seal tase kõrgem. Euroopa parke ei hooldata niipalju kui skandinaavias.
no mayrhofeni vans-park on nüüd küll ikka pea jagu skandinaavia omadest üle ;) http://www.vans-penken-park.com/de/1003 ... ertal.html aga jah mis kas enamus suusamehed nagu ma aru saan siin?
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

siim .j kirjutas:
Henrik88 kirjutas:Min soovitaks hoopis kiigata Prantsusmaale. Meribel/Val Torens. Võreldes austriaga hoopis midagi muud. Mayrofenis 2 korda käidud ja üks kord Val Torensis. Offpiste seisukohalt super paik. kes rada tahavad sõita siis 3 orgu u 800km laskumisi. Laua/suusa parke 3. Kes niisama lauapargis tahab mässata siis peab kiikama skandinaaviasse. Seal tase kõrgem. Euroopa parke ei hooldata niipalju kui skandinaavias.
no mayrhofeni vans-park on nüüd küll ikka pea jagu skandinaavia omadest üle ;) http://www.vans-penken-park.com/de/1003 ... ertal.html aga jah mis kas enamus suusamehed nagu ma aru saan siin?
Hoolduses hooldamatuses on asi. Euroopas tuleb ikka niisama paksus lumes surfata. Parke saab meil ja soomes/rootsis ka sõita.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Vasta