aux, usb, blueteeth

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
ringo34
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 16.09.2011 12:19 20

aux, usb, blueteeth

Postitus Postitas ringo34 »

Tere
Oman E39 ja mingis ajalises perspektiivis hakkan tegelema stock multimeedia/sound süsteemi edasi aitamisega. Auto on hetkel ilma modifikatsioonideta ja lisade arvu poolest eestis üks haruldasemaid. Nüüdseks omab juba M5 416 carbon black värvkatet samuti (AK auto teenus). Kuna see jääb mul olema suviseks autoks ja samas sooviks omada tänapäevaseid tehnolog. lahendusi, siis pean midagi multimeediaga ette võtma. Olen ise aux, usb ja bluetooth maastikul pime nagu must öö. Sama suudan ette kujutada tuleviku vajadusi ja sooviks auto nendele vastama panna. Küsimus kaasfoorumlastele, et mida ma vajaksin kasutusmugavuse seisukohalt?
Kujutan ette, et üks osa mobiilsest multimeediast jääb edaspidi olema telefoni tasemele. Kõik see CD majandus taandub. Ala kaasreisiha tahab, et laseks mingit X head lugu - tal see youtubes või telefonis juba allalaetud, kuidas seda autole edastada? aux/usb/bluetooth? Või nt. lood on USB pulgal mp3 formaaid. Ehk mida tulevikus aina enam vaja läheb ja mis otstarbel neid (aux, usb, bluetoot) sisendeid kasutakse?

Ps-hetkle 6x Cd box taga ja sellega ka olen piirdunud. Sellest autost ehitangi hobi auto, kuhu püüaks stiilitunnetusega lisada tänase päeva tehn. lahendusi.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: aux, usb, blueteeth

Postitus Postitas ooDDoo »

Tuleb osta aux adapter mis emuleerib cd box-i hakkas kohe sinu auto varustus huvitama. Äkki räägid lähemalt.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4332
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: aux, usb, blueteeth

Postitus Postitas PeeterA »

Mis aasta ja mis helisüsteemiga auto?

Alates 09/2002a. ja 16:9 naviekraaniga isenditel on AUX valmidus juba tehasest. Tuleb ainult AUX juhe lisada. Selline on mul pakkuda ;)
tel. 51 949 859
ringo34
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 16.09.2011 12:19 20

Re: aux, usb, blueteeth

Postitus Postitas ringo34 »

Auto on 09/2000 e esimene facelift. Seega pean siis minema AUX-adapteri ostmise teed?
Blueteeth ka vajalik või seda tänapäeval väga ei kasutata?
Lisaks küsimus - mida ma vajan, kui muusika on USB pulgal mp3 formaadis ja sooviks sealt edastada?

PS- see kombo (voll, manuaal), millega auto tehasest tuli, on haruldane. Mina ei näe enam midagi varustuse nimekirjast, millest E39 puhul puudust tunnen ja vaja oleks. Igasugu eksootilised lisad, mida reaalses elus kasutad harva, ei paku lisandväärtust. Nt. on massaaziste, aga kasutan harva. piix all midagi mudib.

Hetkel teen autol põhja - hull töö ja vaev, aga siis olen kerele ringi peale teinud ja loodaks, et suveautona kestab aastaid.
ringo34
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 16.09.2011 12:19 20

Re: aux, usb, blueteeth

Postitus Postitas ringo34 »

Oleks-poleks, aga võinuksin kohe otsingut kasutada. Järgnevatele põlvedele jätan siis märgi siia maha. Kuna see multimeedia maa oli tume, siis ei teadnudki kohe, kust kinni hakata. Infot on siin foorumis aux/usb teemadel piisavalt. Head lugemist soovitan aga kõigepealt alustada kõige põhilisemast, ehk mida aux ja usb endast kujutavad ja mis on erinevused või eelised:
https://www.lifewire.com/difference-bet ... aux-534612" onclick="window.open(this.href);return false; see on väga hea, ühelt poolt põhjalik, samas ka algajale arusaadav ülevaade.

Ja seejärel leiab juba meie foorumist lugemist, mis adaptereid kasutada ja kuidas:
viewtopic.php?f=47&t=243148" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=39&t=229701" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=47&t=228551" onclick="window.open(this.href);return false;

Mina sain enda jaoks selgeks, mida vajan. Lähen GROM aux/usb adapteri teed. Ostan sellele veel lisaks OEM aux/usb sisendi pesa
Pilt
Vasta