Pildid: E30

Erinevad BMW mudelid
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Seda ei oska paraku kommenteerida. Pole kokku puutunud. Minu teooria käis nende autode kohta, millel on ka esivõrel M-embleem.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i]
Seda ei oska paraku kommenteerida. Pole kokku puutunud. Minu teooria käis nende autode kohta, millel on ka esivõrel M-embleem.
[/quote]
see käib vanemate sõidukite kohta. uuematel ette enam märke ei panda...
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Jutt oligi vanematest. Vaid see E38 mainimine läks teemast mööda. Üle 95. aasta BMW-st ei tea mina enam suurt midagi.

Põhjus miks ma seda teooriat ikka väga ei usu on lihtne. Kui esinduses paigaldatakse M-varustus, siis on ju loogiline, et ka see "M" märk ise, mis külge lüüake on M-originaal tükk. Originaal M-logo on teostuselt peajagu üle B-kategooria detailist. Paraku kõik need nn. M-varustuses eksemplarid (rooli ja käigukangi nupuga), mis meil sõidavad omavad jumala kadaka turu tasemel embleemi. Ehk siis mitte metallist, vaid hõbedaseks värvitud plastikust. Esinduses vaevalt, et sellist pannakse.

Veidi teisel teemal - Brabuse juhilt võetud intervjuus ütles mees, et suurim Brabuse klientuur on vaid sildi ostja.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

Mul oli see märk esivõrel, võtsin ta hiljem küll maha, aga tundub, et oli siiski originaal. Tagaküljele oli pressitud BMW logo ja numbrid. Vaevalt, et vufloole oleks hakatud logo sisse pressima? Aga asi ise oli plastikust, mitte metallist. Ehk siis esindusest lihtsalt märk ostetud?

Edit: Miks ma neid asju üldse nii täpselt uurin? Lihtsalt tahan, et auto küljes oleks kõik need märgid ja vidinad, mille olemasolu on põhjendatud. Kas siis tehase poolt, või esindusest lisana ostetud. Kui spoiler on ostes autol olnud,siis jääb edaspidigi alles, kui ei siis maha. Sama lugu ka nende M-märkidega. Auto on küll kõigest 318i, kuid kavatsen ta aastateks säilitada originaalkorras.
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

[quote] Auto on küll kõigest 318i, kuid kavatsen ta aastateks säilitada originaalkorras. [/quote]

Selline jutt mulle meeldib.:)
kidra
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 18.11.2003 22:10 05
Asukoht: Tallinn, Tondi

Postitus Postitas kidra »

[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i]
Sellega olen päri, et sellest sinisest 540i koletisest on see auto parem. Kuid lihtsalt selles mõttes, et see sinine on ka täielik maitsetuse tipp. [/quote]

Mis sininekoletis, kas sellest kuskil pilti ka on .Tahaks ka näha!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Keegi väitis siin M540 E39 kerel.. Täiesti usutav sest E34 kere peale on ehitatud 3'e tüüpi 540'e

1)540
2)540 Sport
3)//M540

Kui lingi ülesse leian jagan ka teiega! Igatahes seal oli põhjalikult kirjutatud neist 3'st mudelist! Testid värgid jne!
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Postitus Postitas Xim »

[quote][i]Algselt postitas cklein[/i]
Leidsin ühe huvitava E30-ne pildid.
Alguses vajus suu ikka natuke lahti küll.
Kuna pildid suured, ei hakanud neid siia
foorumisse üles panema, pildid on [url=http://www.hot.ee/cklein/e30.htm]SIIN[/url].[/quote]

Muidu on kõik ilus, aga need e36 taga tuled ja see hybriid tagastange võixid olemata olla...liiga ulmeliseks aetud.
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Re: Pildid: E30

Postitus Postitas Martin_R »

cklein kirjutas:Leidsin ühe huvitava E30-ne pildid.
Kuna pildid suured, ei hakanud neid siia
foorumisse üles panema, pildid on SIIN.
Teema algusesse tagasi. See palju kära tekitanud auto seisab praegu täiesti Eestimaa pinnal. Eesti numbrid ka peal. Kel huvi, minge vaadake järgi. Käisin täna teda kiibitsemas, sees istumas ja sõrmeotstega mööda plekke koputamas (saamaks teada, mis plastikust ja mis plekist).

Tuleb tunnistada, et kvaliteetne töö on. Disain pole just minu maitse, kuid teostus on eeskujulik. Salongis jäi veidi häirima, et muidu igati hästi viimistletud salongis vahib vastu täiesti töötlemata ja veidi väsinud armatuurlaud. Samuti kunstnahaga kaetud lagi oli veidi prosta. Kuid muidu tip-top.

Ah jaa - tegu on muide diiselautoga.

Ja unustasin mainimata, kus ta seisab - autoplatsil Kadaka teel. Kui tulla Laagri (tähetorni tn) poolt mäest alla, siis kohe esimene plats paremat kätt.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Sai ka puhtjuhuslikult antud autole otsa koperdatud. Imestus oli suur, vaeva oli palju nähtud ja ei ütleks sugugi et kapoti all diiselmootor tuksub.

Siiski jättis auto pisut räbala mulje, kuna karbilaienditelt oli värv minema pekstud, ilmselt siis teekattelt lendu tõusnud kivikeste tõttu. Hele salong oli siit-sealt määrdunud päris korralikult. Ka mõned üksikud detailid nagu kroomitud ukselukunupud, riivasid tõsiselt silma, kuid eks see juba minu enda maitse asi.

Soovitan soojalt vaatama minna, missugust tööd on võimalik ühe e30-ga teha ;)
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Päris elus näeb auto parem välja , kui piltidel. Linnapildis lisab ta värvi halli argipäeva. Vaevalt , et keegi suudab seda masinat silmitseda ilma muigeta. Huumorisoont peab ikka ka natukene olema.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Martin_R kirjutas:Brabuse juhilt võetud intervjuus ütles mees, et suurim Brabuse klientuur on vaid sildi ostja.
Seda artiklit juhtusin ise ka lugema korduvalt, arvuliselt on kindlasti sildiostjaid enim, aga kas ka summas :? Samas, ise küll ei paneks suvalisele BMW- le M- silti külge (mõni paneb isegi 524td-le), mulle ei meeldi, kui end võõraste sulgedega ehitakse...
Ja veel, mis te arvate mis see on :)
http://www.carrating.org/documents/cars ... 41f3j2.jpg
nakke
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 15.01.2004 21:36 22
Asukoht: Saku-TLN

Postitus Postitas nakke »

See punane touring seisab praegu Kadaka auto turu vastas (teisel pool teed) müügiplatsil. Käisin ise oma silmaga kaemas.
Vasta