huvitav jutt NÖ unikaalsest e34-jast

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

huvitav jutt NÖ unikaalsest e34-jast

Postitus Postitas Heigo_K »

tükk aega juba seedin ja ei suuda rääkimata jätta.

lugu iseenesest selline.

1994 aasta märts veeres bmw tehasest välja järjekordne punane 520i,augustis 1994 veeres auto eestisse(ls natuke üle 10000),ühele metsa ärimehele(keskealine),kes sõitis autoga ainult pühapäeviti(muidu kasutas vaz 2101-te)
ja nii kuni 1997 aasta detsembrini,kui müüs auto naabrile(vanem meeste rahvas), kes tahtis tütrele kingituse teha ja talle auto kinkida,kuid tütrel siis veel lube polnud oli ta ju alles 16 , siis auto seisis kuni 2000 aasta suveni.(vahete vahel oli ikka paar ringi ka teinud,et auto ikka täitsa kinni ei jääks) 2000 suvi tütrel load käes,ja autoga kohe sõitma , sai siis sõita kuskil kuu aega,kui isa järsku ütles et nüüd aitab,et ei julge lasta tütrel sõita,sest äkki paneb matsu.siis seisis auto veel aastakese,samal ajal tütar liikles jala :D ja kui tütar mehele läks(mees juhuslikult minu tuttav),seebitati vanamees ära et ikka auto niisama seisab ja pole mõtet tast hoida jne. saadi siis vanamees ENAMVÄHEM nõusse :roll: ja pandi auto korralikult jälle tiksuma(õlid ja muud mahlad ja filtrid vahetatud) ja ennäe imet jälle sõita ei lubata,kuid kõige naljakam selle loo juures on see et sõber mul(naise elukaaslane) peab iga suve algus vahetama kumme et siis võibolla suvel ühekorra pärnusse ja tagasi sõita , ja talvel sama jama. ja nii on selle autoga käitutud viimased viis aastat.sõbral juba kopp ees kummi vahetusest tegelt ja TÜV tegemisest :D ühtede ja samade talve ja suve kummidega on juba viimased 5 aastat sõitu tehtud.
auto ise on väga ilus ,ilma mikro kriimudetta jne. läigib nagu juudi muna . ja läbisõit uskuge või mitte aga on müstiliselt väike 74600 ja nati peale.
autos pole elusees suitsetatud,tuhatoosid käivad nagu tutikal masinal,cd makk mis autos on , see pole vist elusees cd-sid näinud,vbl pole kordagi veel sissegi lülitatud :D
eelmine suvi käidi bmw esinduses läbi vaatusel , ja 95%auto kuluvatest osadest pidid olema tehase omad veel :shock:
originaal kasutamata varuratas.

hetkel ainukeseks miinuseks on see et taga numbri paneel on nati kõver , ja pikast seismisest on tagumised amordid juba veits läbi.
ahh jaa lõppu veel niipalju et vanamees ise sõidab kopikaga ringi mis muidugi sõidab sama harva kui bemm :D


kui kedagi see teema häirib või arvab et kuulub kustutamisele, siis andku minna.

kui muidu jahh , mul selline jutukene oligi, loodan et kõik saavad asjast aru, kommentaarid ja lisa küsimuse on teretulnud,kui hästi läheb ja mind ligi lastakse siis vbl on mul isegi pilte võimalik saada

AITÄHH: heigo
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Lahe jutt :D
Läbisõit siiski suht suur. ~7500 km/a. Mul pereemast firmajuhataja sõidab täiesti end tagasi hoidmata aastas 9000km. :roll:

Papit võiks nüüd hoiatada - kohe hakkab juppe minema. Mul olid 75000 km peal (aasta 2000 suveks) vahetatud esimesed sarniirid, tagumised amordi laagrid ja taga amortide tolmukatted. Edaspidi hakkas rohkem minema - veepump, amordid, piduriklotsid....
ravia
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 30.12.2004 23:53 38

Postitus Postitas ravia »

Stagnaajal,kui Ladasid sai ostulubadega, hoidis pensjonärist papi oma tutikat 06 garaazis pukkidel ja ise sõitis sapakaga.Ehk oleks pidanud bemmi ka pukkidele vinnama,oleks vedrud korras. :lol:
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

kui pilte saad, oled minu iidol :cool:
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

Kuulge mehed kas te ise ka usute mida suust välja aate....pikast seismisest amordid väsinud :D
Aga lahe lugu sellegipoolest.
Mul oli kunagi, väike merss 190, raip oli seest ja väljast nagu tutikas.....ja odomeetril oli ostes 54 tuh :roll: usu või ära usu...ega ma ise ka ei uskunud.
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

Muhv kirjutas:Lahe jutt :D
Läbisõit siiski suht suur. ~7500 km/a. Mul pereemast firmajuhataja sõidab täiesti end tagasi hoidmata aastas 9000km. :roll:

Papit võiks nüüd hoiatada - kohe hakkab juppe minema. Mul olid 75000 km peal (aasta 2000 suveks) vahetatud esimesed sarniirid, tagumised amordi laagrid ja taga amortide tolmukatted. Edaspidi hakkas rohkem minema - veepump, amordid, piduriklotsid....
nohjahh , aga võtta sellest küljest et aastas vbl kaks korda autoga pärnus käiakse,ja mõni üksik sõit veel .viimastel viiel aastal sellega vist üleüldse 2/3tuhhi ainult sõidetud :shock:


nokkel kuule , kui auto seisab ikka pikalt garaazhis siis need amordid/vedrud kannatavad jubedalt.


proovin pilte orgunnida, kuid kas see võimalik ka on ei tea , sest ega see vana mees ikka ei taha sinna oma väimeestki lasta õieti.
ennem hakkavad vist põrsad taguripdi lendama ,kui pilte saan, kuid minesatea
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

No aga mis sellisest läbisõidust arvata.auto aastast 1979 ja läbisõitu 13200.Autoks küll vaz aga kui papil neli-viis aastat tagasi hakkasid nägemisega probleemid siis on ka need kirikus käimised lõppenud mida varem selle autoga tehti.Me naersime et papi ei sõida autoda vaid lükkab garaazist välja et autolt tolmu pühkida vms. oli plaan see auto endale muretseda,aga oh ei,isegi peale papi surma pole lootust et mutt selle ära müüks,küll lapse-lapse lapsed sõidavad kunagi.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

acid kirjutas:see auto endale muretseda,aga oh ei,isegi peale papi surma pole lootust et mutt selle ära müüks,küll lapse-lapse lapsed sõidavad kunagi.
Oota oota. Lapselapsed müüvad selle auto kohe algatuseks 5K eest maha, sest kesse normaalne mees siis ladaga sõidab!? Ja ostavad "ära tehtud" vana sierra vms. Või uue sex mobiiltelefoni.

Näind :|
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

eero kirjutas:sest kesse normaalne mees siis ladaga sõidab!?
Mina sõidaks.
group
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 20.02.2004 19:41 15
Peamine sõiduk: BMW E30 Touring
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas group »

kuid kõige naljakam selle loo juures on see et sõber mul(naise elukaaslane)

Kes sina siis oled? :D
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

group kirjutas:
kuid kõige naljakam selle loo juures on see et sõber mul(naise elukaaslane)

Kes sina siis oled? :D



daaaa

mina olen sõbra sõber ??? ja selle naisterahva isa tuttav ;)
Kasutaja avatar
Herli
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 21.02.2004 19:07 27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Herli »

Kas 94a topiti cd sisse? :roll:

Mul samalaadne story. Kopikaga sõitnud härra ostis ka endale 97a mersu lilla :cool: aga sõidetakse endiselt kopikaga. Arusaamatu, sama et enne ei tohi uut leiba võtta kui vana söödud. Krt elust tuleb mõnu tunda, mitte lihtsalt läbi elada. Aga noh igaüks on iseenda peremees või miskit nii ta oli!
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

Herli kirjutas:Kas 94a topiti cd sisse? :roll:

ei see ei ole tehase oma , see sinna peale auto eestisse toomist paigaldatud ;)
Vasta