X3

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

X3

Postitus Postitas Kaido S »

Täna siis tuli esimene ametlik info X3 kohta. Mootoritest saada esialgu 3.0 bensiin (170 kW) ja sama mahuga turbodiiseldiisel (150kW, 410 Nm), standardis kuuekäiguline manuaal ja lisana viiekäiguline automaatkast. Lisaks on suurema uudisena nimetatud inteligentset xDrive'i, mis rataste pöörlemiskiiruse ja veeretakistuse järgi jaotab veojõudu võimalikult optimaalselt kõigi nelja ratta vahel (minu kui veendunud puristi jaoks kõlab see üsna jubedalt). Ametlik debüüt toimub septembris Frankfurdis. Disain võtab jälle ohkama, seekord nõks liiga tagasihoidlik.

[img]http://www.bmw-club.ee/uudis/x3/x3eest.jpg[/img]

[img]http://www.bmw-club.ee/uudis/x3/x3seest.jpg[/img]

[img]http://www.bmw-club.ee/uudis/x3/x3tagant.jpg[/img]
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Oh :( :( :( Ka minagi lootsin midagi enamat. Loodetavalt on võimalik 2000.- lisatasu eest värvitud põrkerauad saada. See mazda joon keskkonsoolis aga lausa peletab...

X5 minu mastaapidele mõtetult suur ja kallis, oodatud terava x3 asemel nüüd selline piiiiiiiiiiiiiiiiiiks :o
Kasutaja avatar
MargusM
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 29.05.2003 16:23 54
Peamine sõiduk: E91 330d touring
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MargusM »

X5 meeldis mulle kohe, kui tuli!
X3 jätab kuidagi ükskõikseks. Auto sisemuses viitab ainult rooli peal olev märk sellele, et tegu BMW-ga. Salongi oleks võinud teha rohkem X5-e sarnaseks:)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

esituled meenutavad vaat et Nissan X-traili, ning tagatuled meenutavad eelmise põlvkonna Ibizat.

ning tundub et need värvimata põrkerauad on kah mingi uus teema, Volvo maastikumudelil on sama teema, vist Subarutel, ja eelpool mainitud Mazdal:o

kuigi teatav X5 joon on siiski aimatav.
ning sisul pole küll häda midagi:)
530d
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Damn, mulle on hakanud uus seitsmene juba päris meeldima ja uue viiesega olen ka juba harjuma hakanud ja nüüd nad siis viskavad sellise asja seedimiseks ette...:(
See ei ole ka shokeeriva disainiga nagu 7´ne ja 5´ne vaid lihtsalt kole. :mad:
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

[quote][i]Algselt postitas Anti[/i]
Damn, mulle on hakanud uus seitsmene juba päris meeldima ja uue viiesega olen ka juba harjuma hakanud ja nüüd nad siis viskavad sellise asja seedimiseks ette...:(
See ei ole ka shokeeriva disainiga nagu 7´ne ja 5´ne vaid lihtsalt kole. :mad: [/quote]
ehh.. eks silm harjub.. harjumise kiirus sõltub hinnapoliitikast :)

aga üldiselt jätab masin tõesti kahvatu mulje. kui seitsmekas üsna räigelt üllatas oma disainiga, siis x3 seda ei tee. välimuse pärast seda autot ei ostaks :(
võibolla rabab isend tehnikaga?
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Eriti masendav on see välimus silmas pidades ideeautode fantastilisi lahendusi.

Tasuks vaadata siin samas mõni aeg tagasi olnud teemat BMW esitleb sügisel oma uut maasturit v ms.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

530d
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Olen kuulnud sedagi, et X5 pidi üsna väikese kasumikattega auto olema BMW-l. Põhjus selles, et auto on väga kallilt ja kvaöliteetselt ehitatud. Kasutatud salongi materjalid olid ka liiga kvaliteetsed ja see ajas omahinna kõrgeks.
X3 juures lubas BMW selle vea parandada ja asendada kvaliteetsed salongimaterjalid odavamatega. Seega tore lugu küll. Samaväärne käru kui superhea Honda CRV.
Vasta