E30 Pfeba spoilerid

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

E30 Pfeba spoilerid

Postitus Postitas Indrek_P »

...sellise firma nagu Pfeba(?)toodangust (spoileritest). Kas neid on olnud E30-de peal ka originaalina? Lihtsalt tekkis huvi pärast selline küsimus, kuna minu autol selline küljes algusest peale ja olen mõnel veel näinud.
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

Leidsin ühe pildi ka foorumist. Loodan, et selle postitaja ei pahanda, et kasutasin.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

vat ei ole kindel.
mul oli kunagi 325e, millel oli selline terve spoilaring.
mingid paberid olid ostes kah veel kaasas, et see "kit" on eraldi paigaldatud.
kahjuks nime enam ei mäleta.
aga tehas vist seda küll ei paigaldanud.
530d
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Hmn.. see asi lõhnab ikke vist miskise laiema projekti järgi. Ise olen kokku puutunud kahe 325e-ga ning neil mõlemal oli seda tõugu spoiler, no nagu raivo ütles, siis kuulusid sinna juurde ka karbilaiendid ning miskine kandilisem tagapõll. Vaevalt et see kokkusattumus....
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

[quote][i]Algselt postitas Lauri_L[/i]
Hmn.. see asi lõhnab ikke vist miskise laiema projekti järgi. Ise olen kokku puutunud kahe 325e-ga ning neil mõlemal oli seda tõugu spoiler, no nagu raivo ütles, siis kuulusid sinna juurde ka karbilaiendid ning miskine kandilisem tagapõll. Vaevalt et see kokkusattumus.... [/quote]
Ei ole vist jah kokkusattumus. Haynesi remondimanuaalis ka E30 sedaanil pildil selline kit küljes.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Pakun, et tegemist on spoiler kitiga, mida BMW pakkus aastatel 83-84?. 85/86 lisavarustuse kattaloogis on sees analoogne asi minimaalsete muudatustega (lõpused horisontaalsed), samas on selles kataloogis mingi katuseraami reklaam, kus autol just teemaks olev spoila RING küljes. '86 asendas antud teema see mõnusalt etteturritav nokk.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas Muhv[/i]
Pakun, et tegemist on spoiler kitiga, mida BMW pakkus aastatel 83-84?. 85/86 lisavarustuse kattaloogis on sees analoogne asi minimaalsete muudatustega (lõpused horisontaalsed), samas on selles kataloogis mingi katuseraami reklaam, kus autol just teemaks olev spoila RING küljes. '86 asendas antud teema see mõnusalt etteturritav nokk. [/quote]

mul oli 86a auto. võibolla oli siis juba see "uuem" ring peal.
530d
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

Heh-heh, üritame siin ajaloolist tõde välja selgitada. Aga tegelikult hakkab nimetatud kit mulle järjest enam huvi pakkuma. Ehk siis sinna kuuluvad karbilaiendid ja tagapõll. Kui kellelgi on olemas ja ise ei vaja, andke teada.
See jutt peaks küll juba varuosade teema alla kuuluma:P

[i]Edit by Hanno:
http://content.hooddumpe30.com/technica ... -spoilers/
(07.09.08)[/i]
Vasta