Kõikidele BMW maine päästjatele

Vaba teema
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kõikidele BMW maine päästjatele

Postitus Postitas wirx »

Ürita nii või naa....kuid Meie Mees lasi uue loo välja, mis tegelikult on päris hea, kuid sõnad teevad 0-ks siinse klubi pingutused, sest kust tuli rullnokkade jutt=TV, kust tuleb bmw=rullnokk=päss=meie mees...
teema mõte=suht üritus on BMW mainet hoida, kuna piisab ühest väikesest laulukesest ja kogu tehtud töö=0

Laul ise ka siis -

VINGE PÄSS
AUTO PRÕNN TADA PRÕNN KÄIK SISSE
MA OLEN VELTS MUL NINA ALL ON VUNTS
MUL KOLLANE MOBIIL MA PISUT PEDOFIIL
SÕBER MUL ON PRIIT SEE PRIIT ON AUTOFRIIK
TA ELAB AINULT AUTOS TEEB PIIP PIIP ÄNN TUUT TUUT
MEIL AUTOD VINGED SELJAS ADI DRESS TIBID TEEVAD JESS

PRÕNN TADA PRÕNN TA
KÄRSS SAI FERRARI SEPAL BMW
NAD ON MINU SÕBRAD PRÕNN TUUT HOIDKE EEST
ÜKSKORD KALLI AUTO SÕITSIN VASTU PUUD
PRÕNN TADA PRÕNN TA PURUKS LÄKSID LUUD
KUID MUL ON POHHUI SEST OLEN VINGE PÄSS
OLEN VINGE PÄSS

PRÕNN TADA PRÕNN TA OLEN VINGE PÄSS PRÕNN TADA PRÕNN TA
KUI MA SÕIDAN AUTOS MUL NOKAMÜTS ON PEAS
MA AJAN BEMMI KURJAKS JA SUITS KÄIB ÜLE PEA
MA POLE KUIGI KAINE EI KARDA POLITSEID
OLEN VINGE PÄSS
PRÕNN TADA PRÕNN TA
NAABER MUL ON JOBU SEST TAL ON VANA SAAB
KÄIB KUSEL MINU RÕDUL NING JOOB JA LAABERDAB
VÕIKS sõita TALLE MOLLI JA EI TUNNEKS ÜLDSE SÜÜD KOSTAB VALU HÜÜD AI
PRÕNN TADA PRÕNN TA KÄIB RINGI KETS
OLEN VINGE PÄSS
ÖÖSEL KUI KÕIK MAGAVAD MINA UND EI SAA
MA AJAN PAPUD SUITSEMA JA LINNAS KIHUTAN
MUL VÕIMUD AUTOS VÄGEVAD KÕIK PÕHJA LAJATAN
KÕLAB RÄIGE TÜMPS
VOLGAD MERSUD , MAZDAD FORDID , OPEL LADAD


KUMMI VILISTAN JA AUTOS NÄPIN NAIST
MA KIMAN 110 GA EI PETA MIND MU VAIST
KES TEEPEAL EES MUL KOPERDAB SEL KOHE NÄITAN NÄPPU
PRÕNN TADA PRÕNN TA MA OLEN NII NORMAALNE
OLEN VINGE PÄSS PRÕNN TADA PRÕNN TA
BMW M5 V10
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ütleks, et sõnade autor on vist päris palju kordi pea peale kukkunud. Või siis on see mingi omamoodi andekus millest mina aru ei saa ... ei leidnud nagu üheski laulureas mingit iva. Hale. Aga ju siis müüb.

Indrek
Indrek
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Indrek M kribas :
Aga ju siis müüb.
Selles asi ongi, kodanik Cool D on oma laulus, "Eestlased" ilmekalt ära öelnud kes me valdavalt oleme...
A-Rühm dikteeris ilmekalt ka meie muusikute koorekihi ajupotensiaali ära laulus "popmuusik"

Ega sealt midagi erilist võtta ei ole, vahele satub mõni helgem pärl ka vahele (eilne Tätte kontsert :D ) aga üldiselt sööb eestlane ikka õllelaule ja Riisalu jorisemist ...
Kurb on see, et müüb just see viimane massidele rohkem :cry:
Aga ajusurma vajunud sõnadeautorid ei suuda vast ikka seda mainet p***e keerata, seda teevad ikka need inimesed kes ei taha aru saada, et neile kõlbaks liigelda ainult ostukäruga :idea:
Ükski auto pole "rullnoka" auto, asi on ikka juhis kinni :cry:
Mida rohkem me ise paremini püüame seda rohkem hakkavad ka seda teised tegema...

Olgem viisakad ja küll aeg teeb oma töö, ega Rooma linna ka aastaga ei ehitatud :D
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Omalt poolt võin öelda, et Meie Mees on äriprojekt mitte ansambel. Viimane normaalse tekstiga lugu oli Tütreke Second-hand. :)

BMW mainet mina küll enam kehvaks ei pea. Miks muidu müüakse neid nii palju uutena ja vähem kasutatuna. Ka rullnokad teavad mis on hea ja valivad vastavalt sellele ka liikurid.

BMWd laidavad need kes pole ise sõitnud.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Kõikidele BMW maine päästjatele

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas:teema mõte=suht üritus on BMW mainet hoida, kuna piisab ühest väikesest laulukesest ja kogu tehtud töö=0
Kas sinu jaoks peale selle loo kuulamist võrdubki BMW rullnokaga?
kui sa kujundad oma maailmavaadet erinevate laulusõnade järgi, siis.... on tore
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

minu jaoks mitte...kuid näiteks 15-18 aastastele kindlasti..ja mis maast madalast juba selgeks tehtud...seda tulevikus palju raskem ümber lükata ja ex kindlasti ole teisigi kes oma iidolite järgi mõttemaailma kujundavad, vaevalt, et mõne bmw omaniku jaoks bmw=rullnoka masin, kuid kindlasti on palju neid, kes BMW ostmata jätavad, kuna maine jura
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Mina olen kuulnud enne margi valikut rullnokkadest ning ka peale seda. Tihti on ka ironiseerivaid kingitusi tehtud, teemal nokats ja tühi seljanka purk, et ikka rullis ilusti oleks.

See, kuidas inimene üht või teist asja tõlgendab on sügavalt tema enda probleem. Mina ei leia, et ma millegi poolest teistest parem/kehvem olen, et mul propeller kapoti peal ilutseb ;)

Ja tänaseks on eesti keskmine rullnokk ka juba avastanud, et opelitel ja golfil on odavamat b-varuosad ning vaatavad pigem sinnapoole. Lihtsalt vanast ajast on see nimi BMW-omanikule külge jäänud.

Mis aga laulu puutub - see, kui keegi laulab, et venelased on lollid või neegrid tuleks üles puua ei tähenda, et ma kohe vastavalt tegutsema või arvama hakkan. See, kui mõjutatav keegi on, on samuti iga inimese enda teha.
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Sele jutupeale ütleks " igast autost saab kord OPEL " , kas sellepeale peaks OPELI omanikud maaalla vajuma ?? See, et lapsepõlves palju viina joonud ja suureks saades paljugit ettekujutav sõnadeautor ka mingi mees on - selleüle võib igaüx ise arutleda.
Kui eestlased valiksid eurolaulu siis see punt oleks 10 a järjest esikohal - rohkem viina ja lolli nalja ja .......
Hea, et ma tegelen taas autoga ja ei viitsi muusikasse süveneda !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Ma ei saa eriti aru, et mis maine jama koguaeg käib?
Ega jah kui rahvast ikka tänaval naerab ja näpuga näitab, siis soovitaksin sul marki vahetada..
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mnjaa, õnneks olen Eestist ära ja minu kokkupuude selle looga järgmise poolteise kuu jooksul puudub, samas, ma arvan, et näiteks Power, mida ma Eestis kuulan, ei mängi seda lugu (vast) ja kui ma üldse ei kuula raadiot, siis plaati. Ja mis puutub Meie mehe muusikasse üldse, siis kuigi mul on vist mingi 4 plaati, ei viitsi ma seda enam kuulata, isegi öösel sõites, kuna asi on liiga üksluiseks muutunud ja kuulan parema meelega Matit, Tarmot ja Üllarit :cool:
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

samas ei ole asi kindlasti mitte rahvuses kinni ;)
venelastelgi hea laul olemas nimega "tsornõi bumer" (autorit kahjuks ei mäleta) mis räägib ka ägedast parinist, kellel must bmw ja käib linnas tööl.

sõnad umbes sellised, et "olen ilgelt äge mees, sõidan musta bmw'ga, kõik tütarlapsed naeratavad mulle ja ma meeldin kõigile. Sõidan pargi kõrvale, lasen aknad alla ja panen muusika kõvasti mängima. Oi ma meeldin kõigile, sest mul on must bmw" jne jne jms.

Kui leian MP3 üles, võin lingi üles panna. Iseenesest jällegi rullnoklust ja bmw nime ühendav lauluke, kuid pigem on selliseid laule naljakas kuulata kui et midagi tõsist sealt järeldada BMW või tema maine kohta.
I had a life once. Then I bought a BMW
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

No minu arvates pole bmw maine küll halvemaks läinud ega lähe ka, mingi ühe laulupärast. Mina panen ikka tihti tähele seda et kui sõidad bmw-ga, siis millegi pärast suurema osa inimeste silmad on ju bmw peal (järelikult meeldib). Ja tavaliselt lasen ka inimese ületee ülekäigurajal peale seda tegu saan alati naeratava näo inimeselt kelle lasin viisakalt ületee. :cool: ja ka tihti näidatakse ka "ülesse suunatud pöialt" no teate küll seda mida hääletajad näitavad, lootes autopeale saada :D

Ei usu mina et see laul rikub nüüd bmw mainet. On ju ka laule teistest autodest, ei tasu seda siis kohe hingega võtta. Kusjuures see laul on ju tegelt üsna andekalt lauldud ja ka kontsert-tuuril oli üsna lahe seda kuulata. :D Ja olen nõus kodanik rzz eelmainituga.
Viimati muutis MairoG, 22.08.2005 20:13 31, muudetud 1 kord kokku.
inc13

Postitus Postitas inc13 »

Mida vahet .. Meie Mees on ju Utter Crap
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

pseudoprobleem
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

pseudoprobleem
Ja enamgi veel - et miks seda üha uuesti ja uuesti lahata - seda stereotüüpi ei muuda ei EBK ega keegi muu.... kui üldse miski, siis aeg, aga see ka kahtlane.

Sysi @ whatever!
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

wirx kirjutas:minu jaoks mitte...kuid näiteks 15-18 aastastele kindlasti..ja mis maast madalast juba selgeks tehtud...seda tulevikus palju raskem ümber lükata ja ex kindlasti ole teisigi kes oma iidolite järgi mõttemaailma kujundavad, vaevalt, et mõne bmw omaniku jaoks bmw=rullnoka masin, kuid kindlasti on palju neid, kes BMW ostmata jätavad, kuna maine jura
Ma arvan, et BMW omanikud ei tunne puudust nende respectist, kelle iidol on Meie Mees :lol: Ja need kelle iidol Meie Mees on, jätavad vbla BMW tõesti ostmata aga mitte sellepärast, et laulus maha tehti, vaid kuna BMW pole just kõige odavam auto ülalpidamiseks.
Kasutaja avatar
Ilus Punane
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 12.08.2005 15:39 35
Asukoht: Mähe-Lasnamäe-Mustamäe

Postitus Postitas Ilus Punane »

Reiliga samal arvamusel.
520i 1992 E34 110kW
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

mul on tunne, et need kes istuvad bemari seljas ajavad kõige rohkem seda maine juttu- teiste suust suurt midagi ei kuule ja kui siis pigem sellise sõbraliku (kadedusliku) tögamisena :P
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Roman
Huviline
Postitusi: 432
Liitunud: 23.07.2004 17:01 10
Telefon: 58226717
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Roman »

kujutage nüüd ette tõsist ex linnaosa vanemat ja mitme firma omanikku kes õhtu hakul võtab üles viisiubina sõnadega "prõnn tada prõnn olen vinge päss" :lol:
tel: 58226717
Kasutaja avatar
Ilus Punane
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 12.08.2005 15:39 35
Asukoht: Mähe-Lasnamäe-Mustamäe

Postitus Postitas Ilus Punane »

Oijah. Samas: AutoLeht, 24.august 2005, lehekülg 16.
Piisab ühest tõrvatilgast meepotis ja ...

Okei, et ise korralik juht aga tekst oli sellegipoolest natuke solvav.
520i 1992 E34 110kW
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Kui mõelda mis automargil üldse, meil siin, tänasel hetkel mingi positiivne maine on??
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mis minu arvamusse puutub, siis minu poolest võib see MM laulda mida tahes, mina isiklikult sõidan HEA AUTOGA nimega BMW, mitte halva mainega nimega BMW :roll: Aga muusikast rääkides- minu silmis langeb sellise lauluga minu silmis MM maine veel enam, mitte BMW... Vot :idea:
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

seda eesti p**** pole kuulanud kunagi ja ei hakka ka kuulama. Ja maniest on ka suva. Praegu 3 BMW ja tuleb ka 4 ja 5 jne.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Näed ei tea miks, aga mind see laul ei riiva. Iga päev tööle minnes haugub ka ühel tänavanurgal üks koer - kuidagi ükskõikseks jätab.

Ansamblina vaja müüa mis müüb. Sõitmiseks kasutada autot mis pakub mõnu. Minu silmis üks ei välista teist. Muidugi võiks klubi tellida mingi MEIE MEES´t halvustava plakati ja siis igaüks kleebib selle auto tagaaknale aga - see oleks vii väiklane. Pigem tänu, et taas keegi Propelleri autot meelde tuletab ja seda igal kontserdil.

Ausõna, minul ka peale laulu täpselt sama hea oma autos kui enne. Seega SAVI sest laulukesest!
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Henrik88 kirjutas:Praegu 3 BMW ja tuleb ka 4 ja 5 jne.
Mul küll alles teine, aga viimane ta kindlasti pole :cool:
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

mul 5-es bmw ja mitte viimane
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Weix
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 29.05.2005 18:35 27
Asukoht: Tartumaa

Re: Kõikidele BMW maine päästjatele

Postitus Postitas Weix »

wirx kirjutas: VINGE PÄSS
AUTO PRÕNN TADA PRÕNN KÄIK SISSE
MA OLEN VELTS MUL NINA ALL ON VUNTS
MUL KOLLANE MOBIIL MA PISUT PEDOFIIL
SÕBER MUL ON PRIIT SEE PRIIT ON AUTOFRIIK
TA ELAB AINULT AUTOS TEEB PIIP PIIP ÄNN TUUT TUUT
MEIL AUTOD VINGED SELJAS ADI DRESS TIBID TEEVAD JESS
Bändiliikmed laulavad ju enda tõsielust :lol:.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kõikidele BMW maine päästjatele

Postitus Postitas AARE540 »

Weix kirjutas:
wirx kirjutas: VINGE PÄSS
AUTO PRÕNN TADA PRÕNN KÄIK SISSE
MA OLEN VELTS MUL NINA ALL ON VUNTS
MUL KOLLANE MOBIIL MA PISUT PEDOFIIL
SÕBER MUL ON PRIIT SEE PRIIT ON AUTOFRIIK
TA ELAB AINULT AUTOS TEEB PIIP PIIP ÄNN TUUT TUUT
MEIL AUTOD VINGED SELJAS ADI DRESS TIBID TEEVAD JESS
Bändiliikmed laulavad ju enda tõsielust :lol:.
Lugesin seda jupikest sellest laulust ja üritasin mingit mõttekäiku arendada. minu meelest on siin tegemist natuke alaarenenud ja ka vbl seksuaalselt metsaläinud inimestega, nimelt esiteks: noortel ei ole tänapeäval vuntsid moes,
teiseks: kollaseid mobiile ma ei ole meesterahvastel eriti näinud (teine variant peale pooletoobise on see, et tüübil on mingid abstraksed moekalduvused :D)
kolmandaks: selle, et ta pedofiil on, selle ta ütles ise välja :P
neljandaks: selge, et kui ta selle välja ütleb, ei taha teda ükski naine
viiendaks: sellepärast ongi ta ainuke sõber asotsiaalist sõber, kes elab mahajäetud autos , nagu ka Politseikroonikas ja muudes saadetes nähtud on vahel :D :D

Siuke mõttekäik siis :D
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

kas ma olen ainuke inimene, kes arnold oksmaa, meie mehe või anu saagimi tempe millekski ei pea ja selle odava reklaami vastu huvi ei tunne? Täiskasvanud inimestel peaks olema ikka muud eluga peale hakata kui juurelda joomabändi loomingu üle? Mina loeks selle pulli lõpetatuks ja passiks peale, et ise nii rumal mitte välja näha kui mõned Eesti eliittainad.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

AARE530 kirjutas:
Henrik88 kirjutas:Praegu 3 BMW ja tuleb ka 4 ja 5 jne.
Mul küll alles teine, aga viimane ta kindlasti pole :cool:
Sama ka siinpool :D
Vasta