Sundteisalduse hind

Vaba teema
Vasta
masuudikas
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 27.06.2011 21:04 38
Asukoht: lõunaeesti

Sundteisalduse hind

Postitus Postitas masuudikas »

Kui teie auto on politsei poolt sundteisaldatud, siis pärast parklast välja ostma minnes uurige kõigepealt järgi, kui palju parklavendadel on teilt õigus raha küsida.
Mind igatahes üritati läbi petta Treilamehed OÜ poolt Tartus. Nad nõudsid algul 128 euri selle eest, et teisaldasid auto linnast 2 km kauguselt, kuid sellist hinda saavad küsida alles siis, kui auto on rohkem kui 20 kilomeetrit linnapiiirist väljas.
Link vabariigi määrusele, kus on täpsed hinnad paika pandud: https://www.riigiteata?ja.ee/akt/121062011004" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
mjäu
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 03.07.2011 23:57 13

Re: Sundteisalduse hind

Postitus Postitas mjäu »

Ei tea kas tegu on sama inimesega, aga ühes teises :mrgreen: foorumis jäi taolise sisuga teema silma.
SIIN
Jutt siuke. Auto sundteisaldati,politsei otsusega. Treilerifirma kodulehel on kirjas, et teisaldus maksab 38,35€ ja linnast väljas 0.92€ km. Auto teisaldati 1,5 km linnast väljas. Ehk kokku oleks pidanud minema sinna 40€ kanti.
Täna tahtsin autot välja osta ja treilerifirmast öeldi,et maksab ilma parklatasudeta 130€.
Küsisin kuidas nii palju,et kodukal on ju kõik ilusti kirjas hinnad. Siis mees hakkas kokutama, et määrused on sellised,et Politseile läheb 90€,kui meid tellivad. Ma ütlesin,et nalja teed muga või? Mul suvel teisaldati ka Politsei käsul ja läks 38€. Siis kokutas,et ikka määrused ja määrused. Küsisin neid näha,ta ütles,et tal pole neid ja ei tea kust võimalik neid näha oleks. Siis ütlesin,et helistan Politseisse ja küsin. Sellepeale treilamees ütles,et 90€ tuleb lisaks sellepärast,et olite 1,5 km linna märgist väljas, kuigi kodulehel on kirjas,et väljaspool linna on 0,92€ km.

Politsei infoliin ei vasta nädalavahetustel janetist sellekohaseid määruseid ei leia.
Äkki keegi teab mõnd targemat sel alal ja oskab nõu anda, kas pean 90€ lisaks maksma selle 1,5 km eest KUIGI kodulehel on hinnakiri paigas??

http://Www.treilamehed.ee" onclick="window.open(this.href);return false; on kodukas neil.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Sundteisalduse hind

Postitus Postitas Riivo »

Said nad ka selle hinna või ainult nõudsid?
´17 4Drive
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Re: Sundteisalduse hind

Postitus Postitas ReinoT »

Oli ka Tartus treilameeste teenust mitte enda soovil vaja kasutada ning mulle öeldi ikka 40€ välja lunastades. Imelik siiski oli see, et kõrvalistujapoolne aken oli all olnud kaks päeva. Kindlasti oli pime kui toodi aga ikkagi minu arust naljakas tähelepanematus.
Vasta