auto ostmine aga omanik surnud.

Vaba teema
Suletud
raikoooh15
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 04.07.2015 16:09 11

auto ostmine aga omanik surnud.

Postitus Postitas raikoooh15 »

kas keegi oskab aidata sellise kohapealt et auto omanik on surnud ja oleks vaja teada kes omanik on sest keegi eitea kas ta kirjutas auto ümber või ei. kas on üldse võimalik kuidagi teada saada. mnt ametist uurisin aga nad ütlesid et pärija peab pöörduma notari poole aga prst on äkki auto ümber kirjutamata. dokumendid on ka kadunud ja ostumüügi lepingud ka.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: auto ostmine aga omanik surnud.

Postitus Postitas prelude20 »

Pärijad saavadt peale surma kadunukese kola omale. Kui nimelist testamenti pole siis jagatakse see nägude vahel ära. Nt mulle kuulus isa autost 1/4dik :mrgreen: . Et sellega mingeid toiminguid teha on vaja kõigi 4ja nõusolekut ja allkirjastatud paberit milles siis antakse ühele õigus sellega toiminguid teha. OM jne pole olulised kuna pärimis paberites kirjas kellele see kuulub. Need saavad teha paberi kellelegi kes asjatab edasi. Ehk mul tegid kodused avaldused ,et kõik õigused kuuluks mulle. Selle pabeiga sain siis arkis taotleda uued dokumendid, vormistamised , arvelt maha kandmised jne. Suht jura ja jooksmine oli. Vb nüüd miskit muutund aga tol ajal see nii käis.
Suletud