kogemused poolekohalise autotreileriga?

Vaba teema
Vasta
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

kogemused poolekohalise autotreileriga?

Postitus Postitas ruut »

Uurin praegu võimalusi, kuidas kiirelt (kahe nädala jooksul) üks mittesõitev auto saksast siia saada. Kuna omal suure käru load puuduvad ja sõbral, kellel need on, aega napib siis otsin alternatiive. Kas kellelgi on kogemusi kuidas tõlgendatakse sellise käruga sõitmist, kuhu kinnitatakse auto üks sildadest ja teine lihtsalt veereb järgi? Mäletamist mööda suhtuti sellesse, kui auto pukseerimisse aga ma ei ole kindel. Ja mida võivad arvata läti, leedu, poola ja saksa politseinikud sellest? Kui see on pukseerimine, siis bahni peale vist mina ei tohi.
Kui kellelgi on oma/tuttava autotreiler saksas, millel vaba koht, siis võiks ka mulle teada anda. Auto asub Hannoverist veidi lõuna poole.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

ei tea kuidas selle nn poolekohalisega mujal ilmas on, kuid mittekogenud juht võib lihtsalt sellega veetava auto tiivad ära äestada (manööverdamisel).
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

streetrace.org foorumist keegi riceboy tegeleb vist toomisega. vähemalt allkiri oli : Treilerikohad saksast.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: kogemused poolekohalise autotreileriga?

Postitus Postitas Viljar »

ruut kirjutas:Uurin praegu võimalusi, kuidas kiirelt (kahe nädala jooksul) üks mittesõitev auto saksast siia saada. Kuna omal suure käru load puuduvad ja sõbral, kellel need on, aega napib siis otsin alternatiive. Kas kellelgi on kogemusi kuidas tõlgendatakse sellise käruga sõitmist, kuhu kinnitatakse auto üks sildadest ja teine lihtsalt veereb järgi? Mäletamist mööda suhtuti sellesse, kui auto pukseerimisse aga ma ei ole kindel. Ja mida võivad arvata läti, leedu, poola ja saksa politseinikud sellest? Kui see on pukseerimine, siis bahni peale vist mina ei tohi.
Kui kellelgi on oma/tuttava autotreiler saksas, millel vaba koht, siis võiks ka mulle teada anda. Auto asub Hannoverist veidi lõuna poole.
Seda treilerit tohib kasutada ainult eestis, üle piiri sellega asja ei ole(oleme selle kohta juba uurinud).
2 nädala jooksul treila kohta leida, see saab raske olema, kui siis ainult suure raha eest.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Selle treileriga võib ikka küll autot tuua , kuna seda loetakse eelikuks siis ei vaja ka registreerimist. Sellisega toodi üks auto ja probleeme polnud. Paar miinust sellega siiski on, ei tohi teda nimelt tühjalt järgi vedada!!! Teiseks on oht, et keerad sealt lihtsalt auto maha. Selle peal tekib keerates hirmus vääne. Uurisin isegi seda ARK-ist ja vastatii konkreetselt,et ei kuulu registreerimisele ja seadusandluses olevat paras auk selle kohapeal. Lisaks veel,et veetaval autol peab olema kindlustus. Eelik ise seda ei vaja ja ei saagi teha.
E 39 535 1997.a.
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

No aga võta hoopis mõne firmaga ühendust, kes saksast asju toovad. näiteks RMW. Enda uus masin tuuakse just selle firma poolt ja toomisaeg peaks mingine nädal olema vist.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Jama on veel selles, et kuna teine auto on juppidena kaasa, siis treilameestel pole seda kola (plekid, sisu, sillad, mootor jne) kuhugile panna. Pean ikkagi ise ka ennast kohale vedama.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Vasta