Inimesed on hulluks läinud

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

ma tean et te ei taha sellest rääkida aga enamud inimesi ( ka sina ja mina )sõidavad väljaspool tipptundi ca 70- 80 ga ;)
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Kord endla tänaval suunaga paldiski mnt. pool, petra pesutänava juures arvas üks opeli mees, et tema ei pea nii pikalt rivis teistega ühes kulgema ja keeras vastassuunda ning hakkas vastassuunas autodest mööduma. Nähes, et vastu hakkavad autod tulema tõmbas ta jalakäijate ohutussaare taha varju ja hakkas vahele tagasi trügima. Mind ei häirinud see, et ta vahele tagasi tahab tulla... oleks ta pannud suuna sisse siis oleks ma ta vahele lasknud, aga kui lihtsalt lambist hakkab peale pressima siis see mulle ei meeldi. Lasin signaali... jäi korraks seisma ja kohe hakkas uuesti mulle külge pressima... lasin uuesti signaal... ja (peeglid olid juba peaaegu koos) jälle sama... korraks peatub ja siis hakkab pressima... krt. Ma olin rivi viimane auto... reastu minu järgi mida sa pressid :evil: . OK nüüd saan jälle vastu pead, et oleks pidanud järgi andma :D

Teine juhus oli täna kus sõitsin mööda Pärnu mnt.´d linna poole ja ajakirjandusmaja juures võtsin paremasse ritta, et keerata liivalaiasse. Natuke ennem ristmiku vaatasin, et kõrval on üks valge mersu nina on juba üle joone minu pool... vaatasin lähemalt.. takso :shock: ... mõtlesin, et no nii jälle hakkab vahele trügima... aga järgmisel hetkel lasi taksojuht korraks törtsu signaali (suuna oli sisse pannud) ja näitas viisakalt käemärgiga, et sooviks ümber reastuda... näitasin, et aga palun ja lasin takso enda ette. See siis positiivne taksojuhtide kohta :D Kusjuures taga seisis naisterahvas Honda "jeebikuga" ja oli peaaegu hammastega mul juba tagumikus kinni, et mitte vahele lasta... ma siis kenasti pidasin teda ka seni kinni :lol:
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

ma olen täheldanud et enamasti kui hädas reastumisega-kuskilt kõrvalteelt tulles siis bmwd jäävad ilusasti seisma :) aga see vist kõikidel markidel omavahel nii.
isegi lasen-kui teil vaja keerata ja 426 tulemas siis saab ikka pöörde tehtud ;)

siukest olen veel täheldanud-sõidan nii et sisemised tuled põlevad ja välimised ei põle-kohe hea näha kui tuledega vilgutan et sõida vahele. mehed saavad aru AGA naised 5st 1 saab healjuhul aru :D
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

tzonn kirjutas:siukest olen veel täheldanud-sõidan nii et sisemised tuled põlevad ja välimised ei põle-kohe hea näha kui tuledega vilgutan et sõida vahele. mehed saavad aru AGA naised 5st 1 saab healjuhul aru :D
Selle kohta ka, et kui hommikuti keeran endla tänavalt suuna Liivalaia poole (ei tea tänava täpset nime) siis tavaliselt on ennem seda staadionit (paremal ennem seda ministeeriumit) pikk järiekord kes tahaks ka välja sõita, aga keegi ei lase vahele. Ise olen sellest juba teadlik ja võtan eesliikujaga pikema vahe ja kui näen juba juhti kes on mind märganud siis vilgutan korra tuledega ja lasen veel kiirsut allapoole, et 2-3 autot ilusti läbi saaks. Sealjuures ei huvita mind mis marki autoga on tegu... kõik saavad vahele :) ... aga naiste pärast olen pidanud mõned korrad seisma jääma... lihtsalt ei saada aru, et ma vahele luban. Reilist ma ei räägi... tema sai kiirelt asjale pihta (Mooni-Endla ristmik) :) .
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
svenman
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 17.05.2006 23:46 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas svenman »

Indrek_M kirjutas:
AndresS kirjutas:Antud kohas jookseb 2 rida üle ristmiku. Ja need 2 rida jooksevad ikka mõnisada meetrit veel peale ristmikku. Kas te arvate, et see esimene rida on ainult Autobussikoondisse või bensukasse keerajatele? Ei ole! Sealt võib ka otse sõita.
Otse muru peale? Point polnudki selles, et sealt ei tohiks otse sõita vaid pigem selles, et minu meelest polnud õigustatud muru peal ja puude vahel sõitmine ja kiunumine, et esimene ettejuhtuv autojuht kohe vahele ei lasknud - järgmine ju lasi. Mõne sekundi võib ju rahulikult oodata ka.
Kui poindile pihta ei saa, siis ei ole mõtet ilkuma hakata. Võtsin hoo uuesti üles, et teise rea liiklusega sama kiirusega kulgeda ja sujuvalt teise ritta reastuda (rõhutan selle juures, et suunatuli oli juba aegsalt sisse lülitatud.) Ei lasknud järgmine vahele, lasi eelmine, kuna nägi et tema järel olev autojuht absoluutselt ei pidurdanud, vahe oli vbla pool meetrit. Ma ei kiunugi tavaliselt kui keegi vahele ei lase, las siis tal olla hea päev, aga see oli juba nahhaalsus. Üldiselt ei ole minu eesmärk, juhtugu mis tahes esimesena üle ristmiku jõuda, kui näen et on vähe autosid, siis jään antud ristmikul rahulikult teise ritta ja jõuan foori tsükliga üle. Ristmikud, mille esimene rida mingi aja pärast ära lõppevad ongi mõeldud selleks, et ristmiku läbilaskevõimet suurendada.
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

Mõni aeg liigelnud Soomes...seal liiklus rahulikum ja organiseeritum.Nüüd siis Tartu vahel jälle. Tundub ikka , et eestlane on tige rallirahvas. No kasvõi üle sõidetakse sust, kui 65km/h mööda Turu tänavat liikled. Mingil audimehel oli nii kiire, et hakkas taga tulesid vilgutama ja signaalitama... No mis ma ikka siin heietan, ühesõnaga rallirahvas, te ei liikle ju üksi tänaval. Sellistele rallimeestele , kes tunnevad ennast kihutamise koha pealt puudutatuna : minge kiirendusvõistlustele, või rallit sõitma vms.
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

nokkel kirjutas:Mõni aeg liigelnud Soomes...seal liiklus rahulikum ja organiseeritum.Nüüd siis Tartu vahel jälle. Tundub ikka , et eestlane on tige rallirahvas. No kasvõi üle sõidetakse sust, kui 65km/h mööda Turu tänavat liikled. Mingil audimehel oli nii kiire, et hakkas taga tulesid vilgutama ja signaalitama... No mis ma ikka siin heietan, ühesõnaga rallirahvas, te ei liikle ju üksi tänaval. Sellistele rallimeestele , kes tunnevad ennast kihutamise koha pealt puudutatuna : minge kiirendusvõistlustele, või rallit sõitma vms.
Käisin eile Lätis üle tüki aja, Tallinna liiklus on ikka tõeline meelakkumine võrreldes sellega....
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

kapa kirjutas:ma tean et te ei taha sellest rääkida aga enamud inimesi ( ka sina ja mina )sõidavad väljaspool tipptundi ca 70- 80 ga ;)
No mina võin öelda, et linnas ikka 80-ga ei sõida.
Kui sina seda teed, siis palju õnne.
Jaanus_P kirjutas:Kord endla tänaval suunaga paldiski mnt. pool, petra pesutänava juures arvas üks opeli mees, et tema ei pea nii pikalt rivis teistega ühes kulgema ja keeras vastassuunda ning hakkas vastassuunas autodest mööduma. Nähes, et vastu hakkavad autod tulema tõmbas ta jalakäijate ohutussaare taha varju ja hakkas vahele tagasi trügima.
Vot selliste tegelaste puhul pole ka ime, kui vahele ei lasta. Olen isegi näinud Toompuiesteel kus 1 vend mõtles, et vastassuund on tipptunnil hea tee, kust teistest mööduda, aga... ülejäänud liiklejad solidaarselt leidsid et sellise triki puhul vahele laskmine ei tule kõne allagi. Küll üritas ja üritas.
tzonn kirjutas:isegi lasen-kui teil vaja keerata ja 426 tulemas siis saab ikka pöörde tehtud
Mis asi see 426 on? Mingi automark või - mudel? :):)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kord oli Rootsi-Norra piiril täpselt sama seis, kus piirijärjekord (tollipunkt oli rekkasid täis ning seetõttu ka maantee kinni) seisis ning üks ka üritas trügida et saab kiiremini, a seepeale üks rekka tõmbas end kääri ette, et kus sa **** lähed, meie peame ootama ja sina üritad kiire olla :D
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

täna juhtus valgamaal selline tore lugu mul et 50ne alas tuli üks X5 hullu lennuga sappa. Kuna liiklesin diisel vectraga (55kw) siis tõmbasin paremale ja näitasin suunaga et mine mööda , kuna vastu tulev auto oli päris kaugel.Aga ei ta hakkas nii stanges sõitma et oleks ma korra pidurdanud siis oleks ta mul kärukonksu otsas olnud. kui lõpuks mööda sai siis vehkis käega nagu märguanne on ; no mida sa teed; tegelt asja teravat polnud aga mõte oli selles et kõikidel pole teab mis kiirendus masinad. kui saad ja eriti tehakse võimalus siis mine oma teed aga ära passi stanges ja vehi kätega, kuna on ka veel vanemaid ja nõrga mootoriga masinaid
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8455
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

hanno kirjutas:
kapa kirjutas:ma tean et te ei taha sellest rääkida aga enamud inimesi ( ka sina ja mina )sõidavad väljaspool tipptundi ca 70- 80 ga ;)
No mina võin öelda, et linnas ikka 80-ga ei sõida.
Kui sina seda teed, siis palju õnne.
Jaanus_P kirjutas:Kord endla tänaval suunaga paldiski mnt. pool, petra pesutänava juures arvas üks opeli mees, et tema ei pea nii pikalt rivis teistega ühes kulgema ja keeras vastassuunda ning hakkas vastassuunas autodest mööduma. Nähes, et vastu hakkavad autod tulema tõmbas ta jalakäijate ohutussaare taha varju ja hakkas vahele tagasi trügima.
Vot selliste tegelaste puhul pole ka ime, kui vahele ei lasta. Olen isegi näinud Toompuiesteel kus 1 vend mõtles, et vastassuund on tipptunnil hea tee, kust teistest mööduda, aga... ülejäänud liiklejad solidaarselt leidsid et sellise triki puhul vahele laskmine ei tule kõne allagi. Küll üritas ja üritas.
tzonn kirjutas:isegi lasen-kui teil vaja keerata ja 426 tulemas siis saab ikka pöörde tehtud
Mis asi see 426 on? Mingi automark või - mudel? :):)
Ma arvan et tema auto number
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
max55
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 29.12.2005 12:59 24
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas max55 »

nokkel kirjutas:Mõni aeg liigelnud Soomes...seal liiklus rahulikum ja organiseeritum.Nüüd siis Tartu vahel jälle. Tundub ikka , et eestlane on tige rallirahvas. No kasvõi üle sõidetakse sust, kui 65km/h mööda Turu tänavat liikled. Mingil audimehel oli nii kiire, et hakkas taga tulesid vilgutama ja signaalitama... No mis ma ikka siin heietan, ühesõnaga rallirahvas, te ei liikle ju üksi tänaval. Sellistele rallimeestele , kes tunnevad ennast kihutamise koha pealt puudutatuna : minge kiirendusvõistlustele, või rallit sõitma vms.
Täpselt õige soovitus. Käisin isegi reedel töökaaslastega karti sõitmas. 2 tunniga sai naha korralikult märjaks ja klaaritud ka see, kes meist ikkagi kõige kiirem on ning pärast tänavatel liigeldes polnud enam kuhugi kiiret ega soovi üle lubatu kihutada.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Natuke küll OT, kuid professionaalsed ralli- ja vorlemisõitjad on enamuses ühed korralikumad liiklejad ;)
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

AARE530 kirjutas:Natuke küll OT, kuid professionaalsed ralli- ja vorlemisõitjad on enamuses ühed korralikumad liiklejad ;)
See tuleneb vist, ka sellest, et kaotada on palju, töökoht, trahvi%, maine jne
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

isegi asmer on UM i ees CSL- iga katsi lasnud :D
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

AARE530 kirjutas:
Natuke küll OT, kuid professionaalsed ralli- ja vorlemisõitjad on enamuses ühed korralikumad liiklejad


See tuleneb vist, ka sellest, et kaotada on palju, töökoht, trahvi%, maine jne
jutt jummala õige. tean isegi mõnda mitte kuulsat tehnikasportlast kes ikka normaalselt piitsa annavad.
ja paljud hakkavad kihutama peale millegi kiire nägemist-hea näide oli see viimane ralli katse tallinna kesklinnas. kui ära lõppes siis pealtvaatajate seas ikka oli üsna palju ketsi laskjaid ja kiirendajaid :D

koomiline pilt oli eile sõpruse pst. mingi tüüp sõitis vana suzuki swiwtiga, kena blondiin kõrval ja pigistas autost ikka täiega viimast. tuure oli metsikult aga minekut ei olnud (tunni jooksul sõitis mingi 5 korda meie eest läbi ja blondiin vaatas millegipärast meie autosi alati)
natuke võiks ikka vaadata millega sõidad enne kui rallima hakkad. mul ei ole suzukide ega kia omajate vastu midagi aga see on tõsiselt naljakas kui mingi 1,1 mootoriga naisele ralli teha keset linna :D
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

tzonn kirjutas:ja paljud hakkavad kihutama peale millegi kiire nägemist-hea näide oli see viimane ralli katse tallinna kesklinnas. kui ära lõppes siis pealtvaatajate seas ikka oli üsna palju ketsi laskjaid ja kiirendajaid :D
See on suht tavaline nähe siin banaanivabariigis- igasugu kiirusega seotud etendused kanalis, haapsus ja mujal tekitavad vist pealtaatajail pettekujutelma, et nende autode kapoti alla on läbi mingi maagilise aura tekkinud vähemalt 100 lisahobujõudu :D

Aga näe, ei ole ikkagi... A proovima ju peab :D
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Eile peale OMC linna tagasi tulles oli neid maniakke rohkem kui üks,kelle arvates jumala armust 100+ kw kapoti alla juurde oli tekkinud.
****,kui te arvate,et nii kõvad masinad tagumiku all on,siis regage ennast ära ja kihutage legaalselt.Mitte ärge maanteel oma adrenaliini välja laske pimedates kurvides möödasõite tehes ja sirgetel 150+km/h vajutades... :evil: :evil: :evil:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8455
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Ise vaatasin eilse võistluse ära ja kulgesin tagasi tallinna rahulikult 100-105km/h.

polnud mingit tuju kihutada.
ja lisahobuseid ka ei leidnud kapotialt.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Õige ta on ka, Tarts :P Minu seisukoht on selline, et see paarutamine paistab välja pehmelt öeldes NÕME... Mingid käkid hakkavad ilgelt ringi tossutama, pinin taga... Või siis need pseudoröögatused, millel kapoti all on mingi närused 4 pütta heal juhul 85kwga, kuid röögivad kui metsalised...
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek J »

Tere

Ise ei ole küll sellisesse olukorda sattunud, kuid juhtusin pealt nägema ühte sellist juhtumit, kus kaherealises pärisuunavööndis pressis üks bike ühe kamazi ja sõiduauto vahelt läbi, mille peale rekkajuht vist vihastas ja järgmise punase fooritule all bikei juhi musta diislipilve sisse meelega jättis..
Selle peale sõitis bikejuht talle kimaga järgi kuni järgmise foorini, sõitis täpselt rekka taha, astus bikeilt maha, tõmbas rekkajuhi ukse lahti ja viimasele otse vastu vahtimist paar korda äigas.. naljaka faktina kukkus veel rekkamehe suss ka autoteele..

Ei oska öelda nüüd, kas selline käitumine oli õige, aga ise olin bikeri poolt!

Indrek
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Üldiselt Kamazi mees pole rekkajuht vaid traktorist üldjuhul ja teiseks on nende üsna vanade ja väsinud Kamazidega pea võimatu sõita sedasi, et õlivingust tomu maha ei jääks. Need kamazi mehed tegelt põevad vist mingit kompleksi küll, sest nad üritavad igal võimalikult juhul kõigil jalus olla ja teele ette keeratakse julmalt.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

biker oli täielik tola, oleks nagu mees ära kannatanud, tihtipeale tekib mul endalgi tunne,et mõnele bikerile tekitas siuske kummisuitsupilve või paneks uksega , aga nii madalale ma ei lange,et läheks kallale.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

MP kribas
Üldiselt Kamazi mees pole rekkajuht vaid traktorist üldjuhul ja teiseks on nende üsna vanade ja väsinud Kamazidega pea võimatu sõita sedasi, et õlivingust tomu maha ei jääks. Need kamazi mehed tegelt põevad vist mingit kompleksi küll, sest nad üritavad igal võimalikult juhul kõigil jalus olla ja teele ette keeratakse julmalt.

Kummikuid viskavad nad alla küll kytte asemel see on selge.
Aga kui ikka edasi aparaat ei l2he siis on raske ka teda sundida ja kui l2hebki edasi siis on raske teda pidama ju saada.
Siis ju tekib kysimus, et milleks nad edasi s6idavad ja kuidas see legaallne saab olla...
Ei saagi aga see juba teine teema...

Seda vaest inimest kes seal roolitaga on ja kellel paremat kohta kuskilt leiva saamiseks v6tta ei ole nüüd peksma minna, no selle kohta ma küll ei oska midagi 6elda.
Mingu vaadaku loomaias ringi see kes kallale l2ks, seal on yks suurte sarvedega pyhvel, tema eesnime ma ei m2leta, aga sellel loomakesel on komme vastu mingit puunotti joosta seal peaees :shock:, siis v6iks see rusikakangelane taskuarvuti v6tta ja pyhvli ning enda ajurakud kokku arvutada.
Pole just ylem6istuse summa vist :P

Kuna meie liiklus on hullumajand siis ongi raske mingite kiirendavate pervertide vahelt veoautoga v2lja keerata isegi s6idumasinaga on see raske :evil:
Syydi pole ka ainult need kaherattalised vaid ka see lasteaed kes neljarattaliste rooli on lastud...


Poisid tasa ja targu, m6istusega ja ajudega ikka liigelgem.
terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

See jalus olemise teema nende poolt on mulle, kui suure masina juhile, igapäevane probleem ja seda mitte ühe korra mööda ringteed sõites vaid ikka päev läbi ja nii iga jummala päev.
Ja muidugi ei õigusta ma nende peksmist. Aga mõne võiks küll põlema panna.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

M.P kirjutas:See jalus olemise teema nende poolt on mulle, kui suure masina juhile, igapäevane probleem ja seda mitte ühe korra mööda ringteed sõites vaid ikka päev läbi ja nii iga jummala päev.
Ja muidugi ei õigusta ma nende peksmist. Aga mõne võiks küll põlema panna.
Tean täpselt mis tunne sul on... Aga rekkajuhte ei peeta nagu millekski, umbes et suured ja kogu aeg jalus ja ei tea mis veel... Ühesõnaga ainult nuhtlus enamuse meelest...
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

AARE530 kirjutas:
M.P kirjutas:See jalus olemise teema nende poolt on mulle, kui suure masina juhile, igapäevane probleem ja seda mitte ühe korra mööda ringteed sõites vaid ikka päev läbi ja nii iga jummala päev.
Ja muidugi ei õigusta ma nende peksmist. Aga mõne võiks küll põlema panna.
Tean täpselt mis tunne sul on... Aga rekkajuhte ei peeta nagu millekski, umbes et suured ja kogu aeg jalus ja ei tea mis veel... Ühesõnaga ainult nuhtlus enamuse meelest...
Kui rekka mul terve Järvevana tee ulatuses ees uimerdab, siis ajab ikka s**a keema küll.

Üldiselt pole nende vastu midagi, aga mõnes kohas ajavad ikka väga leili. Aga just sellised põhjuseta teises reas venimised käivad üle mõistuse. Ok, Tartu maanteel lennujaama juures saan aru, rekkaga pole tihedas liikluses lihtne rida vahetada, seda enam, et keegi ei taha rekka taga sõita, aga justnimelt Järvevana või Peterburi teel on poolhaagistel või kruusakalluritel pidevalt vaja teises reas haiseda.
Kiirus kui selline polegi nii oluline, aga meie s**a suusailmaga loobivad igast lobi üles ja varjavad vaatevälja.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

No vot, hakkab tulema- loobivad lobi üles ja varjavad vaatevälja- keegi peaks siis rekkad lendama panema ja imepisikeseks muutma... teises reas sõitmine, kui kiirus vastav pole, on tõesti vast omaette teema, aga no palun öelge ometi, mismoodi peaks rekkad siis sõitma, et midagi ei lendaks- see ei ole ju rekkade süü (ja juhtide), et meie teed- tänavad nii puhtad pole... ja miks ometi inimesed aru ei saa, et sama leib, mis tuleb näiteks ühel kontorirotil lauale päev läbi arvutit klõbistades, tuleb teisele ketast keerates...

Jälle seesama igivana teema... Proovige järgi see amet ja rääkige siis...
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

AARE530 kirjutas:No vot, hakkab tulema- loobivad lobi üles ja varjavad vaatevälja- keegi peaks siis rekkad lendama panema ja imepisikeseks muutma... teises reas sõitmine, kui kiirus vastav pole, on tõesti vast omaette teema, aga no palun öelge ometi, mismoodi peaks rekkad siis sõitma, et midagi ei lendaks... ja miks ometi inimesed aru ei saa, et sama leib, mis tuleb näiteks ühel kontorirotil lauale päev läbi arvutit klõbistades, tuleb teisele ketast keerates...
Mina saan sellest väga hästi aru. Ja saan ka sellest lobi loopimisest aru, et parata pole midagi (kui siis paremad porikummid installida), põhirõhu paningi just sellele teises reas uimamisele. Kõrvalsõitev rekka loobib ka soppa ja haiseb, aga siiski märkimisväärselt vähem kui eessõitev rekka.

Olen isegi mõelnud variandi peale, et tulevikus hakkan ehk baranka taga leiba teenima ;)
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Nagu M.P. enne ütles- kamazid ei ole rekkad... ja rahvusvahelistel vedudel olev rekka ei haise ka, muuseas, see käib nii puhtalt et ei saa arugi ;) Sama käib kõigi uute lääne veoautode kohta :)
Suletud