Itaalia paberitega auto saksast?

Vaba teema
Vasta
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Itaalia paberitega auto saksast?

Postitus Postitas ruut »

Kuna otsingust ei leia (praegusel ajal) vastavat teemat siis teen uue. Nimelt kolleeg on Saksamaal sõbraga autot otsimas. Eraisik pakub Itaalia paberitega masinat. On kellelgi kogemust, kuidas sellise auto vormistamine käib? Kas sellisele saab Saksamaa (punased) transiitnumbrid, et maadmööda koju sõita?
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mul Pärnust üks semu just sehkendab sarnase case'iga- toodi Itaaliast S6, veebruarikuus saabus asi Eesti ja senimaani ei ole autoga veel ARKi jõutud- pidavat olema mingi teema, et Itaalia ei saada oma riigi registreerimistunnistusi riigist välja ja eesti ARK ei ektsepteeri paberite koopiaid ka, surnud ring tundub olema... Vähemalt selle auto puhul selline teema on... Eks ükskord kuidagi ikka saab asja jonksu vast, aga krt seda teab, kui kaua see aega võtab... :roll:
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

just olen isegi ostnud saksa kaudu itaalia paberitega auto, võtsin arvele pool aasta hiljem ja ostu-müügigilepingu tegin ka ise uue.itaalia pass on kaks a4 suurust värvilist paksemat paberlehte
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

mulk2 kirjutas:just olen isegi ostnud saksa kaudu itaalia paberitega auto, võtsin arvele pool aasta hiljem ja ostu-müügigilepingu tegin ka ise uue.itaalia pass on kaks a4 suurust värvilist paksemat paberlehte
Arvelevõtmise pärast kolleeg ei muretse. Plaan on lihtsalt autoga läbi Poola tagasi sõita aga kas sellisele autole Saksast transiitnumbreid saab? Ma saan aru, et auto on toodud Itaaliast aga Saksas pole (veel) arvel. Tõenäoliselt pole tal ka kehtivaid Itaalia numbreid.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

saksa transat jah ei saa, treileriga tuli minule auto
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Itaalia paberitega auto saksast?

Postitus Postitas Valdek »

ruut kirjutas:Kuna otsingust ei leia (praegusel ajal) vastavat teemat siis teen uue. Nimelt kolleeg on Saksamaal sõbraga autot otsimas. Eraisik pakub Itaalia paberitega masinat. On kellelgi kogemust, kuidas sellise auto vormistamine käib? Kas sellisele saab Saksamaa (punased) transiitnumbrid, et maadmööda koju sõita?
saab saksamaal ka sellisele isendile punased transiit numbrid, lihtsalt raha ja aega kulub nati rohkem...
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Re: Itaalia paberitega auto saksast?

Postitus Postitas ruut »

Valdek kirjutas:saab saksamaal ka sellisele isendile punased transiit numbrid, lihtsalt raha ja aega kulub nati rohkem...
seega siis eelnev saksas arvele võtmine ja ülevaatus?
kuna aeg on kriitiline faktor, siis jäetakse see auto valikust välja. minu poolest võib teema lukustada
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
karmo666
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 14.08.2006 21:25 53
Asukoht: räpina

Postitus Postitas karmo666 »

tõin ise leedust nädalavahetusel auto itaalia nr olid küljes ja oh imet hakkasin sis koju sõitma ja võetigi läti leedu piiripeal paberid käest ja suuanti auto kõrvale...jamasime jamasime ja lõpux saime paarisaja euri eest auto parklast tagasi:P
CREW
Huviline
Postitusi: 133
Liitunud: 11.11.2006 17:09 29

Postitus Postitas CREW »

TÕIN KUUAEGA TAGASI .KÕIK OLI OKEI .. A6 2,0 16V QUATTRO
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

CREW kirjutas:TÕIN KUUAEGA TAGASI .KÕIK OLI OKEI .. A6 2,0 16V QUATTRO
Miskipärast tuli seda posti lugedes esimese asjana meelde Bläk Rokit - Vaata mind :D
tulevikus on mul plaan teha võimas firma
seal mul töötab neli töölist, mina olen rahul
kunagi mul pole igav,kuna olen huvitav
isegi kui mul on igav ,kõik mul tuleb välja

Nagu ma juba ennist ütlesin, kaotas teema minu tuttavate jaoks aktuaalsuse aga kui sul on sellesse teemasse midagi asjaliku öelda, kuidas ja kustkohast tõid, siis anna tulla. Ehk on kellelgi hiljem asjast kasu.
Aga võeti hoopis saksa paberitega 328 coupe
e10 & e21 & e24 & e30 & R
CREW
Huviline
Postitusi: 133
Liitunud: 11.11.2006 17:09 29

Postitus Postitas CREW »

Ah-jaa arusaamatu lugu - sinu tuttavate foorum?? Suur tutvusring!? :roll:

Aga Sinu tuttavatele teadmiseks, et ma tõesti tõin Itaalia paberitega auto ja sõisin maadmööda läbi Poola Eestisse.

Auto oli toodud transiidina Saksamaale - koostasin toojaga ostumüügilepingu, ark- is tehti järelpärimine auto endise omaniku kohta ja saadeti faksiga koopia (3 paberit). Sain punased numbrid, kindlustuse ja siis veel ülevaatusele, päris pikaajaline protseduur oli - tavalisest poolest tunnist sai 4 tundi. Auto võiks muidugi väga heas korras olla, kuna eksportülevaatust ei tunnistata ja lisaks kõigele topitakse auto veel gaasikambrisse ja kontrollitakse kõike väga põhjalikult.
Vasta