Mida arvate United Motors-i teenindusest

Vaba teema
Vasta
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

erx168 kirjutas: Aga ajaliselt ei tohiks diagnostikaga vist kaua minna,aju annab kohe selle veasignaali teada, mida asutakse kustutama.
Üldlevinud valearusaam... tihtipeale annab aju absoluutselt mittekäiva auto veasignaaliks 'kein fehler'(vigu pole). Arvesta igaks juhuks paari tunniga.
`93 525i M50
Kasutaja avatar
erx168
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 13.05.2005 19:52 43
Asukoht: Tõrva/Tartu, Valgamaa.

Postitus Postitas erx168 »

Hornet kirjutas:
erx168 kirjutas: Aga ajaliselt ei tohiks diagnostikaga vist kaua minna,aju annab kohe selle veasignaali teada, mida asutakse kustutama.
Üldlevinud valearusaam... tihtipeale annab aju absoluutselt mittekäiva auto veasignaaliks 'kein fehler'(vigu pole). Arvesta igaks juhuks paari tunniga.
Sai siis ära käidud ja tõesti, ma algul sellega ei arvestanud,aga vea leidmiseks läks umbes 2 ja pool tundi.
Aga olen üldiselt rahul, väga kallis ka diagnostika ei olnud ja Teisipäeval uuesti tagasi ning varuosa vahetus,kuna eile kohapeal polnud.
;) BMW 525i E34 93.a
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Respect UM-i meestele ... soovisin autol vahetada esimesi pidurikettaid, klotse, kaitseplekke ... vastus tuli umbes selline "Kas teile sobiks kui toote auto kell 21.00 teenindusse ja saate varahommikul kätte?" :shock:
Ja nii tehtigi ... täna hommikul sain auto kätte kenasti. Tubli töö.
Indrek
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mis nüüd on ka öine vahetus tööl ??
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

jah.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Vihje on lugeda uut Sõidurõõmu.
Päris tõsine samm klienditeenindustaseme tõstmise näol :)
530d
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Ma tõmban UM-ile varasemalt antud stiilipunke kõvasti maha. Auto seisis 2 nädalat nende juures oodates uut genekat, kui viga oli vända rihmarattas.

Kusjuures autole vaadati esimest korda peale päev peale sinna jätmist...Eriti hapuks teeb olukorra see, et tegu on põhimõtteliselt konkreetse mootori (M57N) tüüpveaga.

Lõpp hea, kõik hea, aga tähelepanu võiksid nad küll teritada.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Mina pean jälle kiitma tallinna UM-i , kuna mul oli jahutusvedelikku vähe ja jooksvalt sai sealt läbi hüpatud , kohe aeti auto sisse ja hetke pärast välja tagasi. Valati liiter peale ja asi korras.

Samas sai ka Margus oma tagumiste õhkpatjadega suhteliselt kiirelt asja korda.
Jällegi tänud Tarmo Riibergile.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Mulgi defekteeriti X-i esisild nö käigupealt ära üleeile kui Z-ti käisin sinna viimas ja täna juba töös.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Täna käisin pakkumist võtmas ja homme hommikul masin töösse. Teise auto aja panin järgmiseks kolmapäevaks. Tänud Riibergile! Kui asjad sedaviisi toimivad, siis ju lust ja lillepidu :D Kuuajalised järjekorrad on lühenenud max. nädala pikkuseks :)
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Nu ma räägin kah kuidas Pärnu UMis oli.
Tahtsi 24p testi teha autole. Käisin siis ära panin aja kirja.
Teisipäevaks sain aja, ehk siis ootama pidin u. nädala (komapäeval vist panin aega kirja). Viisin hommikul 8'st auto sinna ja lubati helistada kui asi valma. Umbes kell 11 helistati et asi korras. Läksin siis järgi ja räägiti et tulemused saadetakse emailile. Ootasin siis mõned päevad aga mida pole, olid testitulemused. Mailisin siis arvel oleva emaili peale ja sain scannitud testitulemused ning hinnapakkumine ja vabandused et asi nii läks. Öeldi et tulemused sadetakse nädala jooksul peale teste kliendile. Vbolla olin liiga kannatamatu aga kokkuvõttes on mulje neutraalne.

Rõhutan: NEUTRAALNE.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Ain kirjutas:Täna käisin pakkumist võtmas ja homme hommikul masin töösse. Teise auto aja panin järgmiseks kolmapäevaks. Tänud Riibergile! Kui asjad sedaviisi toimivad, siis ju lust ja lillepidu :D Kuuajalised järjekorrad on lühenenud max. nädala pikkuseks :)
Noh aga enam ju pole tasuta veermikukontrolli kah - seal see uba oligi :lol:
visla
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 19.08.2004 09:10 34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas visla »

Teeninduses oskavad mehed ainult kojamehe kummi ja pukse vahetada. Vähegi tõsisema mootori või kasti probleemi korral soovitqatakse sul uus detail panna. Olen sinna idiootliku vea pärast 100 tonni raha viinud ja sitakotid oleksid sama asja ka odavamalt saanud lahendada.
X5 E70 3,5D, X5E70, F11
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Tarmo kirjutas:Samas sai ka Margus oma tagumiste õhkpatjadega suhteliselt kiirelt asja korda.
Jällegi tänud Tarmo Riibergile.
Suhteliselt.. :D Tänud ja kiitus Tarmo Riiberg`ile
Õhtul kõne, hommikul UM-i ja lõunaks oli auto korras.. SUPER!

ja loomulikult tänud sulle Tarmo, et olid abiks (võiksid mulle Ps-i kribada oma joogi eelistused..)

Terv,

Margus
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

visla kirjutas:Teeninduses oskavad mehed ainult kojamehe kummi ja pukse vahetada. Vähegi tõsisema mootori või kasti probleemi korral soovitqatakse sul uus detail panna. Olen sinna idiootliku vea pärast 100 tonni raha viinud ja sitakotid oleksid sama asja ka odavamalt saanud lahendada.
eks siin tuleb ka ise natuke mõelda. Olen suht kindel, et BMW pole oma diileritele edastanud remondimanuale stiilis DIY :)

kasti vea puhul on ettenähtud uuega asendamine- mingi sõlme 1 detaili järgiandmisel on ettenähtud vahetada terve sõlm! Kui nad seda ei teeks siis saaks BMW kurjaks- see on poliitika!

Alati tuleb küsida, et mis on teised võimalused. kui oled ise normaalne klient siis vast räägitakse ka lähemalt!

Muidugi kui on vea vale diagnoosimine ja vea kõrvaldamiseks vahetatakse kõik teised detailid välja siis hakkaks mina protestima!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

H_Margus kirjutas:[Suhteliselt.. :D Tänud ja kiitus Tarmo Riiberg`ile
Õhtul kõne, hommikul UM-i ja lõunaks oli auto korras.. SUPER!
Ärge nüüd nii palju ka seda meest kullake. Läheb veel uhkeks ja laseb taseme alla. Või siis edutatakse ja kes meid siis hästi teenindab? :P
Tegelikult on seal letis veel häid mehi. Harjunud ühe juures käima lihtsalt.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Just nii see ongi , mina olen kõik korrad Tarmo Riibergi juures käinud.

Ja selle pärast ei oskagi kedagi teist välja tuua, kindlasti on ka teised mehed tasemel.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

visla kirjutas:Teeninduses oskavad mehed ainult kojamehe kummi ja pukse vahetada. Vähegi tõsisema mootori või kasti probleemi korral soovitqatakse sul uus detail panna. Olen sinna idiootliku vea pärast 100 tonni raha viinud ja sitakotid oleksid sama asja ka odavamalt saanud lahendada.
Kui sõimata, siis peavad faktid ka tagataskus olema. Mis viga see siis oli, mis 100K maksma läks? Mootorivahetus?
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Postitus Postitas tanel25 »

Ma saan nii aru et UM-is vahetatakse juba varuosa ära kui kulumine antud osal on alles 30%. Kas sellel on mõtet? Minu arust peaks detail kuluma 80% ja siis alles vahetus.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

tanel25 kirjutas:Ma saan nii aru et UM-is vahetatakse juba varuosa ära kui kulumine antud osal on alles 30%. Kas sellel on mõtet? Minu arust peaks detail kuluma 80% ja siis alles vahetus.
:lol: Et siis põhimõte, et enne ei remondi kui küljest ära kukkunud pole. :lol:
Normaalne on siiski vahetada jupp kohe kui see näitab väsimise märke.
Kui jupp on juba "30% kulunud" siis hakkab see mõjutama ka temaga seotud juppide kulumist ja kokkuvõtteks tuleb see ülejäänud 70% ikka väga kiirelt ning lisaks tuleb siis ka juba teisi juppe vahetada.
Indrek
JBA
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.10.2005 15:33 44

Postitus Postitas JBA »

Tervitused siis kõigile!

Minu nimi ei ole siin foorumis tuttav, kuid olen olnud siin pidev lugeja ja hoian ennast asjadega kursis. Leides selle teema ma väga rõõmustasin, kuna mul on väga palju öelda.

Ostsin enda e39 523-e Tallinna UM-ist. Auto aastaks on 2000. Internetis tehes ära eeltöö ja rääkides maailma kõige uimasema mehe- hr. Kraaviga sain kokkuleppele proovisõidu osas. Suundudes läbi uute autode salongi jõudsime kasutatud autode saali. Minu hõbedase e39 asemel ilutses seal 1,8 mootoriga e46 sinine kupee. Küsisin, et miks siis nii- me leppisime kokku teise auto proovisõidu osas. Viipasin siis *viiese* peale, Kraav pomises midagi ja läks tooma võtit ise samalajal küsides, et kas tõesti see ei olnud? See-selleks, juhtub kõigil. Edaspidised asjad ei ole enam nii labased...

Vaadates *viiest* sai küsitud igasugu küsimusi. Muuhulgas- kas auto on olnud ka avariiline? Ei-ei-ei! Kindlasti mitte! Selge! Ma ei peaks ju sellise maineka ettevõtte jutus kahtlema. Ise veel vaatasin, et nina juurest koorub pöidlaküüne suurune värvilaik. Proovisõidu ajal ukse sees oli kolin. Nende jutu järgi see, et äkki on mingi kruvi valla pääsenud. Okei!

Mis siis hiljem selgus? Selgus see, et auto on olnud avariis Pärnus mingi Opel Asconaga kannatanu poolena. Küsiks, et miks vassida? Juhul kui ei ole järgi vaadanud, siis ära väida midagi. See selgus alles hiljem lkf.ee-sse vin-koodi toksides. Tagant järgi ma UM-i kella lööma ei läinud.

Talve oli teinud mu autol oma töö. Peenike must spoiler esistange alt oli natuke nurgast katki ja ka logar oli praguline. Helistasin ja panin UM-i aja kinni. Vahetati jupid ära- logar on suht odav, kuid see spoiler täies mõõdus maksab 1800 EEKi. Saades auto kätte ei olnud mul vähimatki soovi ronida auto alla ja vaadata kas asjad said ikka vahetatud või ei, aga asjatult. Hiljem Angelaris sillaremonti tehes, kui auto oli õhus nägin siis tõe ära- selle sama spoileri nurgad olid maha lõigatud(mis narmendasid) mingi rellaka taolise tööriistaga. Töömees pani raha tasku ja asi vask. Arvel kajastub see kenasti.

Kui kaebasin kolina peale ukse sees, siis selgus, et uks istub viltu ja mingid jumpstükid on seal üldse puruks. (Teadagi mille tõttu)

Läks põlema Oilservice tuli ja otsustasin siis taaskord lootes parimale minna UM-i. Kõik oli okei. KUNI! läksin 10 tuh. km hiljem Angelari tegema sama protseduuri. Mehed olid paanikas ja küsisid, miks ma ei ole siiamaani enda autol õli vahetanud. See oli olnud nii tükkis, et vaevu saadi mootorist see välja. Kostja küsis, et kus ma siis ennem käisin õlivahetusel? UM-is. Tšekk/ tehtud tööde leht jällegi väidab, et õlivahetuse eest sai tasutud. Normaalne!

Rääkimata sellest, kuidas UMi mehi kätte saada?!?! Sekretär lubab tagasihelistamist. Kõige viimane kord (sügisel 2006), kui mul oli asja sinna, lubati, et varuosadest helistatakse tagasi. Ma ootasin 2 nädalat. Siis proovisin uuesti ise. Siis taaskord vastati- me helistame teile tagasi. Sellepeale ma vastasin kurvalt- aga te ei tee ju seda, ma ootasin teie viimast kõnet täpselt 2 nädalat. Naine läks nii närvi ja ütles, et sellisel juhul me ei saagi teid aidata ja viskas toru hargile :S .


Neid asju on veel. Saage aru, ma ei ole vihane. Ma olen pettunud ja olen saanud petta. Nii lihtne see ongi. Paljud Teist ütlevad, et pooled asjad on minu enda viga- aga ma olen ka ju inimene JA KLIENT! Eelpool mainitud asjad on kõik firma siseprobleemid- mina leidsin lahenduse muude ettevõtete näol. Ma arvan, et minunäol kaotatud klient ei ole nende jaoks suurem asi. Las siis nii jääb- siiamaani on nad seda tahtnud sedasi.



Olen nõus oma sõnade eest vastutama!

PS! Ega see pole põhjuseks, et loobuda BMW-st.
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

JBA kirjutas:Talve oli teinud mu autol oma töö. Peenike must spoiler esistange alt oli natuke nurgast katki ja ka logar oli praguline. Helistasin ja panin UM-i aja kinni. Vahetati jupid ära- logar on suht odav, kuid see spoiler täies mõõdus maksab 1800 EEKi. Saades auto kätte ei olnud mul vähimatki soovi ronida auto alla ja vaadata kas asjad said ikka vahetatud või ei, aga asjatult. Hiljem Angelaris sillaremonti tehes, kui auto oli õhus nägin siis tõe ära- selle sama spoileri nurgad olid maha lõigatud(mis narmendasid) mingi rellaka taolise tööriistaga. Töömees pani raha tasku ja asi vask. Arvel kajastub see kenasti.
No seda asja ei tasuks küll nii jätta. Siinkohal on tegemist sulaselge vargusega ja kui seda tõestada suudad, siis võin mina isiklikult või ükskõik kes klubi juhatusest asja UM-s üles tõsta. Olen täiesti kindel, et UM on ise väga huvitatud, et selliselt käituvad inimesed nende firmas ei töötaks.
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Sellised tainad nii raha teevadki ja oma vana jubina sinu auto alla ja uue tainapea autole või siis panevad müüki.
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Minul viimati selline seik, et kui E30-l UM-s roolikardaani puksi vahetati, öeldi et töö käigus jäi rool väheke viltu ja et selleks et otseks saada, on vaja esisilda uuesti reguleerida. Ma küsisin et kas sillageomeetria ka muutus selle töö käigus, et peab kindlasti just silda reguleerima? Öeldi et ei muutunud. Ma ütlesin et palun tõstke siis rool lihtsalt sirgeks - vastati et ei, nii ei pidavat ikkagi saama. Ja nii ma siis sõidangi siiani viltuse rooliga.
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Tarvo kirjutas:Minul viimati selline seik, et kui E30-l UM-s roolikardaani puksi vahetati, öeldi et töö käigus jäi rool väheke viltu ja et selleks et otseks saada, on vaja esisilda uuesti reguleerida. Ma küsisin et kas sillageomeetria ka muutus selle töö käigus, et peab kindlasti just silda reguleerima? Öeldi et ei muutunud. Ma ütlesin et palun tõstke siis rool lihtsalt sirgeks - vastati et ei, nii ei pidavat ikkagi saama. Ja nii ma siis sõidangi siiani viltuse rooliga.
Aga sa Tarvo tõsta ise rool otseks, see ju paras vormistamise küsimus ja saadki otse rooliga sõita :)
Carclassic OÜ
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Tarvo kirjutas:Ma ütlesin et palun tõstke siis rool lihtsalt sirgeks - vastati et ei, nii ei pidavat ikkagi saama.
Uskumatu. Selleks on vaja lihtsalt rooli mutter lahti lasta ja rool õigesse asendisse panna. Mõneminutiline operatsioon, kui just roolil õhkpatja pole.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

No ma räägin et uskumatu.
Pean rattaristi üles otsima. 800.- eest saab juba nii mõndagi.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

ruut kirjutas:
Tarvo kirjutas:Ma ütlesin et palun tõstke siis rool lihtsalt sirgeks - vastati et ei, nii ei pidavat ikkagi saama.
Uskumatu. Selleks on vaja lihtsalt rooli mutter lahti lasta ja rool õigesse asendisse panna. Mõneminutiline operatsioon, kui just roolil õhkpatja pole.
Kui ei pandud rooli sirgeks. Siis miks ei keeldunud tõõd vastu võtmast. Vaid jätsid asja niisama. UM on selline koht mis küll selliseid apsakaid ei tohiks lubada, arvestades kuidas raha jaksavad küsida iga pisiasja eest.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

losto kirjutas:
ruut kirjutas:
Tarvo kirjutas:Ma ütlesin et palun tõstke siis rool lihtsalt sirgeks - vastati et ei, nii ei pidavat ikkagi saama.
Uskumatu. Selleks on vaja lihtsalt rooli mutter lahti lasta ja rool õigesse asendisse panna. Mõneminutiline operatsioon, kui just roolil õhkpatja pole.
Kui ei pandud rooli sirgeks. Siis miks ei keeldunud tõõd vastu võtmast. Vaid jätsid asja niisama. UM on selline koht mis küll selliseid apsakaid ei tohiks lubada, arvestades kuidas raha jaksavad küsida iga pisiasja eest.
Ise muidugi süüdi ka ja tol hetkel polnud aega vaielda ega piisavalt kiunu üles tõmmata ja nüüd muidugi ammu hilja. Aga fakt on kirjas.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

ruut kirjutas:..kui just roolil õhkpatja pole.
See ei muuda mitte midagi.
Vasta