Liitusin krimi.ee hea liikleja kampaaniaga!

Vaba teema
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

SiilV12 kirjutas:oma jutuga üritasin sihtida tõsiasjale, et kõike tehakse kampaania korras ning individuaalset lähenemist praktiliselt pole.. võibolla väljendasin ennast valesti - ega ma ei olegi veendunud, et kampaaniad täiesti kasutud on, aga ainult nendega ei lahenda midagi..

eri nuhtlus on muidugi meie küündimatu lapsekingades ajakirjandus, mis ei oska muust pasundada, kui halvast liiklusest ja pritni speersist. selle asemel et midagi asjalikku kirjutada..
Ma ei olegi väitnud, ega arvanud, et see kampaania midagi oluliselt paremaks muudab. Aga Imre Kaas, või kes iganes selle välja mõtles, üritab vähemalt olukorrale mingit lahendust pakkuda. See, kas sellega kaasa minnakse või mitte, sõltub juba liiklejatest. Ise ma pole veel ühtegi teist sellise kleepsuga autot näinud. Liitujaid on küll üle 100 lk. juba. http://www.krimi.ee/kat/healiikleja/
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Ergo750 kirjutas:Kleepsu paigaldamise eest teile diplomit, ega medalit ei anta! Mõne inimese pahameele võite küll välja teenida, kui väiksemagi rikkumisega hakkama saate !
Kui inimene on täiemõistuse juures,sõidab ta niisamagi normaalselt, kui ei siis ei ...kleepekas ei anna midagi !

NB! Üks mõttetuim kleepsutamine oli ka "teed korda", sõidan vastavalt teeoludele 10km/h jms. :?
Kas keegi sõitis nii ja kas keegi tegi kleepekate tõttu rohkem teid korda ?
Ma ei olegi lootnud medaleid, ega preemia rahasi saada. Kui neid jahiks, siis valiks küll mõne teise valdkonna. Mis kleepsu puututab, siis las ta olla, mind ta ei sega. Ja kui teengi mõne pisi-rikkumise, mis sinna teha. Rikkumisel ja rikkumisel on vahe ka. Minu jaoks on pisi-rikkumine see, kui näiteks kiirus läheb korraks kogemata vähe üle. Selle eest ei ole ju keegi kaitstud. Oleks püsikiiruse hoidja, oleks lihtsam. Ja eksimine on inimlik, kui ei eksita sihilikult.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Mikk_O
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 21.07.2005 00:29 24
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mikk_O »

See kleeps on rohkem selle jaoks, et teised liiklejad ka vähe mõtleksid ning võtaks vb ka kiirust vähemaks. Kui see kleepekas oleks mõeldud konkreetse auto (millel see kleeps on) juhile meeldetuletuseks, siis tuleks see rooli külge kleepida. Kleeps ongi selle jaoks, et kui mõni sõidab selle auto taga, millel see kleeps on, siis ehk tal on niipalju aega, et korra mõelda, kas on ikka mõtet kiirust ületada...


Samas olen arvamusel, et Klubi, kui selline peaks propageerima korralikku sõitmist, ning oleks tore, kui Eesti BMW Klubi liikmete autol see kleeps ilutseks. Paljud autoklubid arutavad seda teemat suuremal või vähemal määral. Klubi peaks olema ikkagi eeskujuks.

Kui mõni foorumikasutaja arvab, et linnas 70km/h tunnis sõitmine on normaalne, siis edu talle. Tänu teile see kampaania välja mõeldigi!
Teine asi on liikluses sõelumine. Iga esmaspäev, kui ma mööda vabakat linna poole liigun leidub mõni BMW (tavaliselt kolmeks) kes sõelub nagu segane autode vahel. Ja alati oleme järvel uuesti kokku saanud. Siit järeldus.. Kas on ikka mõtet?

Ning viimasel ajal on ikka näha, et maanteedel vähemalt pole enam nii palju kihutajaid.

Mina isiklikult pooldan seda kampaaniat.

Tehke nüüd maha mind!
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Milleks maha teha? :roll: Praegu on vaja hädasti liiklusesse LE`d tundvaid liiklejaid ja kui neid ka BMW rooli satub, siis see teeb ainult rõõmu. Iseenesest kampaania vastu ei ole mul midagi, aga...
Ma ütlen teile mõned nipid, kuidas ise sõidan (muidugi, te võite seda juba ka teada) ja mille pärast ma ei peagi vajalikuks seda kleepsu enda auto külge- niimoodi sõitvat BMW`d märgatakse ning see mõjub samamoodi :D
1. Kui sõidad, siis mõtle kuidas vajadusel pidama saada- uskuge, igasugused 70km/h spurdid linnavahel jäävad ära;
2. Andestage kaassõitjatele nende vead, ka siis kui nad LE vastu rämedalt eksivad. Tagasi tegema minnes pole te ju nendest sugugi paremad;
3. Osake liigeldes mõelda ja olukordi ette näha- näiteks jäävad sellistel puhkudel ära tipptunnil ristmike "kinni sõitmised".
4. Arvestage jalakäijatega- laske nad üle tee ja ärge pritsige neid poriveega. Kui juhtub, siis vabandust palumine sel puhul on ka juba suur asi;
4. Kasutage ennast kaitsvat sõidustiili- tekitage vajadusel maanteel kolmas rida jne. Keegi ju ootab teid kodus :)
Mehed, mis krdi kleebis... muidugi, kes tahab pangu külge. Kahju ainult, et tänapäeval tuleb elementaarsetena näivaid asju eraldi rõhutada.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Ka mina liitusin kampaaniaga ja alguses tõsimeeli oli plaan kleeps külge panna., kuid...ei pannud. Sest...
Mäletate, suvel olid müügil need sinimustvalged lipud :) Idee tore, tekkis natuke uhke, ütleks isegi et isamaalik ülev tunne, nähes jaaniõhtul toredaid ja täiest võõraid inimesi lehvitamas linnavahel, vastusõitvad autod vilgutasid tuledega jne. ( mul oli ka lipp küljes). Kuid paar päeva hiljem nägin, kuidas ühe vana ja koledal O**lil oli ka lipp, aknad all, tümps käis, purjus noorukid sees.. :evil: Ilus ja õilis üritus oli minu silmis täis tehtud.
Ja arvan, et ka praegu on selle kleepsu kandvata autode seas selliseid, kellest eelnev kuri jutt käis.
Ja mina ei taha, et vaadatakse sellise alatooniga mind ja mu autot. :roll:
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Genne kirjutas:Ka mina liitusin kampaaniaga ja alguses tõsimeeli oli plaan kleeps külge panna., kuid...ei pannud. Sest...
Mäletate, suvel olid müügil need sinimustvalged lipud :) Idee tore, tekkis natuke uhke, ütleks isegi et isamaalik ülev tunne, nähes jaaniõhtul toredaid ja täiest võõraid inimesi lehvitamas linnavahel, vastusõitvad autod vilgutasid tuledega jne. ( mul oli ka lipp küljes). Kuid paar päeva hiljem nägin, kuidas ühe vana ja koledal O**lil oli ka lipp, aknad all, tümps käis, purjus noorukid sees.. :evil: Ilus ja õilis üritus oli minu silmis täis tehtud.
Ja arvan, et ka praegu on selle kleepsu kandvata autode seas selliseid, kellest eelnev kuri jutt käis.
Ja mina ei taha, et vaadatakse sellise alatooniga mind ja mu autot. :roll:
BMW-d vaadatakse ju nii kui nii teatud alatooniga. Osa kodanike peavad sind kindlasti rullnokaks, maantemõrtsukaks ja ma ei tea kelleks veel. Nii, et see märk midagi hullemaks teha ei saa. Kui sõidad reeglite järgi, siis pigem paremaks. See on ka üks põhjus, miks ma peale 5 päevast mõtlemist selle märgi kasuks otsustasin.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mina paneks selliseid kleepse külge vaid siis, kui keegi igakuiselt mulle maksab, tobedad kleepsud rikuvad ilusa auto ära !!
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Tunnen end ka vahel puudutatuna, kui räägitakse nn. rulludest.Eks ikka auto margi pärast.Kõik me oleme noored olnud ja vahel võib-olla ka mõne lollusega liikluses hakkama saanud.Või siis midagi jubedat on juhtunud ning pisut kiiremas korras vaja sihtpunkti jõuda.ERAND KINNITAB REEGLIT.Toetan muidugi "eeskujulik liikleja" ettevõtmist väga.Kleepekas on jah pigem teistele meeldetuletuseks,et mõtle topskin! Noh..mõned kahjuks ei valda seda keelt.Äkki peaks ka mõnes teises keeles selle kleepsu veel tegema!Krt seda teab.
Igatahes täna tabakast piritale sõites lugesin huvi pärast autosi ning marke,mis iseäralikke võtteid tegid või siis niisama "vägeva vuhinaga" sõeludes 5 autot ettepoole said.Uskuge või mitte kallid kaasmaalased...seal polnud mitte ühtegi bmw roolikeerajat.Mitte,et üritaksin siin midagi vabandada! Domineerisid golf,renault,mazda ja igast kaubikud.Suunatule näitamine käib päris paljudele veel ikka üle jõu.Aga noh..loodame,et jäetakse see kuu uue nokia ost ära ning paigaldatakse autole selline kang,mis antud operatsiooni võimaldaks.Paganama pihta...ei ole ise teab,mis muster liikleja, aga suunda näitan isegi metsavahel.Tore oleks ju teada,kuhu teine liikleja nüüd kavatseb keerata või minna.Noh mine sa tea tegelt.Mõnda võib-olla mitte.
Süüdi ikka see tihend ,mis rooli ja istme vahel on ning sõidavad nad kõik igasugu markide ja vahenditega.Vaadake ise pulli pärast ringi ja eks otsustage,kas on tõesti nii,et vaid bmw tüüpi sõiduautod huligaanitsevad.

Ai ja point oli selles,et kui allan4 tõesti omale selle kleepsu pani,siis annab ta kindlasti oma panuse,et mõni noorsant end ribadeks ei sõida.Vähemalt üritas.
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

to allan4

Postitus Postitas Olari525 »

Eks see, kes tahab liituda healiikleja kampaaniaga see liitub ja see kes ei taha see ei liitu. Lihtne :) Mina ise ei liituks, sest ma leian, et minule küll sellist märki juurde pole vaja. Mul pole vaja seda, et pisima rikkumise korral mingi tont vaatab seda kleepsu minu autol ja teeb sealt omad järeldused :D

http://www.krimi.ee/kat/liiklushuligaan/ on minumeelest pealekaebamis koht, kus mõned inimesed oma kaebamis vajadusi rahuldavad :evil: Otsest kasu sellest rubriigist ei tule, ega hakkagi tulema. Piltidena topitakse sinne igasugust rämpsu ülesse ja siis pannakse sinna mingi suvaline tekst alla, kontrollimata selle õigsust :evil: Niikaua kuni sinna saab anonüümselt pilte lisada puudub ka kontroll sinna lisatavate piltide ja muu sellise üle. Samuti pildistatkse maanteel enda autost kiiremini sõitjaid, kirudes veel, et see on ohtlik, aga samas saamata ise aru, et ka kõrvaliste asjadega roolitaga tegelemine on (pildistamine) ohtlik.

Tule taevas appi, inimesed on ikka lolliks läinud :shock:
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Eks see asi olegi nii, et kas tahab ja kes ei taha.
Mina olin üks liituja ja ma ei tunne, et midagi oleksin valesti teinud.
Kleeps on hetkel kleepimata, kuna plaanis natuke valget äärt eemaldada ja siis juba sobib kleebis paremini autoaknale.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Viljar kirjutas:Eks see asi olegi nii, et kas tahab ja kes ei taha.
Mina olin üks liituja ja ma ei tunne, et midagi oleksin valesti teinud.
Kleeps on hetkel kleepimata, kuna plaanis natuke valget äärt eemaldada ja siis juba sobib kleebis paremini autoaknale.
Anna teada, kui kleebitud on. Siis mul ei olegi ainuke BMW sellise kleepsuga. Ausalt öeldes ei ole siiani ka ühelgi teisel autol veel kleepsu näinud.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=48252
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Mikk_O
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 21.07.2005 00:29 24
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mikk_O »

mina ka kleepekaga!!
Kasutaja avatar
Tõnis525
Huviline
Postitusi: 2358
Liitunud: 15.06.2007 21:53 50
Telefon: 56231835
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Tõnis525 »

Sellist kleepsu ikka ei topiks autole.
Bmw 525tdsa
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Täiesti debiilne kampaani minu silmis.

Kas on vaja panna mingi rõve kleepekas auto peale, et näidata, et liiklen korralikult? :D EI!

Täielik perverssus
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Arvamusi on sadu, keegi ei sunni seda kleepsu kleepima kui tundub perverssus. Minule tundub perverssus näiteks BMW-le kulmud ette sättida, aga pole keegi mulle ultimaatumit esitanud, et osta kulmud ja ei ole ma ise läinud ka kellegi autolt neid kulme ära kiskuma. Äkki arvab keegi, et BMW Klubi kleeps autol on ka rõve perverssus? Võib-olla teeks kõigepealt endale selgeks mida sõna "perverssus" tähendab?
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Mikk_O
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 21.07.2005 00:29 24
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mikk_O »

see kleeps on mõeldud siiski teiste tähelepanu püüdmiseks, mitte kekutamiseks.

ja fakt on see, et tavaliselt on siiski rullnokad need, kellele ei meeldi olla hea liikleja.
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

kaspar kirjutas:Täiesti debiilne kampaani minu silmis.

Kas on vaja panna mingi rõve kleepekas auto peale, et näidata, et liiklen korralikult? :D EI!

Täielik perverssus
Maitse asi, kuigi jah, ole tubli tüdruk ja vaata leksikonist, mida see sõna perversus üldse tähendab, enne kui seda kasutama hakkad.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Pikalt mõtlesin, kas kirjutan siia üldse...
On ka minul need kleepsud autos olemas. Alguses võtsin suure hurraaga, et näete nüüd kõik miks ma nii sõidan ja teile jalgu jään. Paraku olid need kleepekad ebamugavalt suured ning mu autol lihtsalt ei olnud nii suurt vaba pinda, kuhu neid kleepida. Esimesel nädalal jälgisin väga pingsalt enese sõidustiili ning avastasin, et ma ei julge enese autole sellist kleepsu peale panna. Ma küll väga üritan, aga vahest ikka tuleb apsakaid sisse. Peaks selle kleepeka hoopis enesele rooli peale kleepima. Siinsed vanemad foorumikasutajad teavad ilmselt milline rullnokk ma olen ;)
Küll aga ei taha ma nõustuda nende inimestega kes väidavad, et Tallinnas on võimatu sõita LE'd järgides. Kasvõi seesama kiirus 50 km/h. Et kui kõik sõidavad 65'ga ning üks "loll" julgeb siis 50'ga sõita siis ta tekitab hoopis liikluses ohtu. Julgeks vastu vaielda olles nüüd juba terve selle kampaania üritanud väheke viisakamalt sõita. Kui 1 juht hakkab sellele tänavatel valitsevale korralagedusele vastu, siis jugevad ka teised jalga gaasipedaalilt tõsta ning 50'ga sõita. Lolliks muutuvad liikluses siis hoopis need, kes kangekaelselt üritavad 65'ga edasi uhada. Lisaboonusena saab selgeks ka "roheliste lainete" süsteem.
Sama lugu on ka igasuguste reavahetamiste ning "tõmbluku" süsteemidega. Lase ise ja teised lasevad Sind vahele.

Proovige. See toimib. Vahet pole, kas liituda selle kampaaniaga ametlikult või ainult enese jaoks.

jJanno
exTouring
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

See, et sa allan pidasid vajalikuks mind solvata põhjusel, et sinu arvamus ei ühti minu omaga muidugi näitab suurepäraselt sinu arengutaset. Sinu avataris kirjutatu ütleb selle kohta muidugi kõik, kuid õnneks on ka normaalseid ja haritud inimesi, kes töötavad selle ala peal (nagu näit. truumu).

Perversne (ladina keeles perversus - pahupidi pööratud) tähendab lihtsalt rikutust ja loomuvastasust. Tõepoolest see kehtib ka tunde- ja suguelu kohta, kuid kindlasti mitte ainult selle kohta. Ilukirjanduse lugemine tuleb kasuks, kuigi sul ilmselgelt võib seda raske mõista olla!

Antud juhul on see kleepekas ja sageli sellega kaasas käiv topeltmoraal lihtsalt minu jaoks mõttetu. 5.4l 240kw/500nm ja piiranguteks 50/90? - :lol:

Kas varsti tuleb siia ka mõni 540 (6k manuaal) või m5 omanik, kes väidab, et hoopis tema on kõige viisakam liikleja?

See on teada värk et võltsmoraal on autofoorumites väga kõvasti levinud, kuid kui linnas 60'nega sõitjaid hakatakse juba halvustama, siis see on minu jaoks tõesti perversne!
Kasutaja avatar
erx168
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 13.05.2005 19:52 43
Asukoht: Tõrva/Tartu, Valgamaa.

Postitus Postitas erx168 »

Ka ise liitusin selle kampaaniaga, aga kleepsu pole autole peale toppinud.
Igal juhul tuleb näidata ka BMW-ga liiklejaid heast valgusest.
Muidu alati nii,et võetakse kaadrisse bemarivennad,kes kuskil jälle midagi kokku keeravad.
;) BMW 525i E34 93.a
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

kaspar kirjutas:Antud juhul on see kleepekas ja sageli sellega kaasas käiv topeltmoraal lihtsalt minu jaoks mõttetu. 5.4l 240kw/500nm ja piiranguteks 50/90? - :lol:
Näe rekkamehed ja bussijuhid saavad hakkama ... kuigi nende masinad lüpsavad su auto liitreid, kilovatte ja njuutonmeetreid igast poosist. Ei pikene nende peenis miskipärast niipalju, et nad arvaksid, et võimsa masinaga LE enam ei kehti.
Indrek
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

Indrek_M kirjutas:
kaspar kirjutas:Antud juhul on see kleepekas ja sageli sellega kaasas käiv topeltmoraal lihtsalt minu jaoks mõttetu. 5.4l 240kw/500nm ja piiranguteks 50/90? - :lol:
Näe rekkamehed ja bussijuhid saavad hakkama ... kuigi nende masinad lüpsavad su auto liitreid, kilovatte ja njuutonmeetreid igast poosist. Ei pikene nende peenis miskipärast niipalju, et nad arvaksid, et võimsa masinaga LE enam ei kehti.
Bussijuhtide kohta ei tea midagi, IRW, sõitsin üle pika aja marsaga, no see juht oli tõsine närvihaige. Keilast Tallinna 2x signaalitas nagu pöörane ja tulesid vilgutas oma 7-8x. Minu arvates pikenes juhi peenis küll, millega muidu seda seletada :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kidd kirjutas:
Indrek_M kirjutas:
kaspar kirjutas:Antud juhul on see kleepekas ja sageli sellega kaasas käiv topeltmoraal lihtsalt minu jaoks mõttetu. 5.4l 240kw/500nm ja piiranguteks 50/90? - :lol:
Näe rekkamehed ja bussijuhid saavad hakkama ... kuigi nende masinad lüpsavad su auto liitreid, kilovatte ja njuutonmeetreid igast poosist. Ei pikene nende peenis miskipärast niipalju, et nad arvaksid, et võimsa masinaga LE enam ei kehti.
Bussijuhtide kohta ei tea midagi, IRW, sõitsin üle pika aja marsaga, no see juht oli tõsine närvihaige. Keilast Tallinna 2x signaalitas nagu pöörane ja tulesid vilgutas oma 7-8x. Minu arvates pikenes juhi peenis küll, millega muidu seda seletada :)
Tore, et sa postituse pointi ära tabasid ja 5-liitriste mootorite kontekstis marsast rääkima hakkasid.
Indrek
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

aga loodame et siis kõik kes kleepsu autole panid ka sõidavad järvevanal 70ga olenemata kellaajast,linnas kiirus üle 50km/h ei tõuse ega ka maanteel üle 90km/h .Paljud teist kleepsuomanikest panevad käe südamele ja ütlevad et nii see on? :roll:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Indrek_M kirjutas:
kaspar kirjutas:Antud juhul on see kleepekas ja sageli sellega kaasas käiv topeltmoraal lihtsalt minu jaoks mõttetu. 5.4l 240kw/500nm ja piiranguteks 50/90? - :lol:
Näe rekkamehed ja bussijuhid saavad hakkama ... kuigi nende masinad lüpsavad su auto liitreid, kilovatte ja njuutonmeetreid igast poosist. Ei pikene nende peenis miskipärast niipalju, et nad arvaksid, et võimsa masinaga LE enam ei kehti.
Indrekuga nõus- krt võtame kasvõi Rootsi ja Soome, lähimad näited, arvan, et seal ei ole mingi 240kw kaugeltki mingi näitaja,usun, et seal on ka 300-400kw SÕIDUAUTOSID ja keegi ei nurise, seal samamoodi kiiruspiirangud samad. Ja sa kirjutasid, 50/90, krt mul ka töömasinal 460HP/ 2200Nm, kas ma peaks siis näiteks Pärnu kesklinna sisse uhama, ja seda piloodiga 90 peal?
Mis näitaja see kw/Nm LE kontekstis nüüd veel on?
Kummalised mõttekäigud küll ikka mõnel :D
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Minu arust jaksavad ka pisemad mootorid kui 5,4l 240kw üle 90 km/h sõita, ei ole küll märganud, et kiirteel hinge kinni võtaks kuigi vaid 141kw, kuidas see võimsus siis piirangutega seotud on?

edit:nägin paar kuud tagasi Saksas Lamborginit, kulges 80-ne alas 78-79 km/h, vaevalt tal vähem kui 240 kw oli...
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Wilson kirjutas:aga loodame et siis kõik kes kleepsu autole panid ka sõidavad järvevanal 70ga olenemata kellaajast,linnas kiirus üle 50km/h ei tõuse ega ka maanteel üle 90km/h .Paljud teist kleepsuomanikest panevad käe südamele ja ütlevad et nii see on? :roll:
Ma liiklen niimoodi ilma kleepsutagi ... on sul sellega probleem?
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Üldiselt ... kokkuvõtteks ... probleem pole ju tegelikult kihutamises vaid vajadusel pidama saamises.
Gaasipedaali põhja lüüa oskab iga loll - selleks ei pea eriti mõistust olema. Enamasti ei ole ka. Kahjuks on vaja vahepeal ka pidama saada - sellega iga loll hakkama ei saa. Ja ongi laibad taga, avariid, postid maha sõidetud, palju mõlgitud plekki ja verist asfalti.
Indrek
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Selgitaks siis oma arusaamatut mõttekäiku natuke. Näiteks tõin selle seetõttu, et inimesed, kes ostavad omale võimsa auto (mida 750 iseenesest ju on) tahavad seda ka aeg-ajalt sihtotstarbeliselt kasutada ehk siis kiireks sõiduks :)

Leian, et busside ja veoautode võrdlus antud kontekstis on kohatu, kuna neil on see võimsus selleks, et nad üldse edasi liiguksid, mitte et vajadusel kiiresti sõita. Massivahe või mis?!


Solvav alatoon on muidugi jälle tore aga üldiselt on mul hetkel A8 4.2Q ja vahel liigun ka Toyota Yarisega. Indrek_M'i teooria järgi on mul siis kas kohutavalt väike peenis või väga suur peenis. Või äkki on lihtsalt tegemist tavaliste sõiduautodega ja ei pea täiesti iganenud peenisepikenduse juttu pidevalt ajama?
Suletud