Eesti osavaim autojuht

Vaba teema
Vasta
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Eesti osavaim autojuht

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Ehk on mõned juba märganud, et AutoBild's kuulutati välja Eesti osavaima autojuhi võistlus. Kuna siin tegemist ikkagi autohuviliste ning -juhtidega, siis võiks siitki osavõtjaid leiduda. Samuti on hea naisjuhtidel tõestada, et nad pole nii kehvakesed midagi nagu räägitakse ;)
Link lisainfoga:
http://www.autobild.ee/eoa/index.html
Peaauhinnaks on küll Nissan kuid hea juht suudab ka sellega hakkama saada ;)

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Panen siis ka omalt poolt tõsiste autojuhtide klipi :D

http://138.106.100.10/yetd_movie/00180_ ... _wdl_l.wmv
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

AARE530 kirjutas:Panen siis ka omalt poolt tõsiste autojuhtide klipi :D

http://138.106.100.10/yetd_movie/00180_ ... _wdl_l.wmv
vot see on juba täppisteadus! Respect!
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

tahaks ka näha seda.. :roll:
maha juba võetud ?
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Pagan, huvitav mis värk on, arvan, et tulab tagasi veel, kui Are nägi, siis peab mingi kala kusagil olema... Aga Are'le- ise peaks veel seda asja harjutama :D
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Rõõm näha, et edasisaajate seas oli nii mõnigi tuttav nimi ;) Enesel unus kahjuks teine voor ära :(

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

jjanno kirjutas:Rõõm näha, et edasisaajate seas oli nii mõnigi tuttav nimi ;) Enesel unus kahjuks teine voor ära :(
Ainult selle nime pärast ostsin terve ajakirja! Aga ka mul ununes teine voor saatmata. Seletusest siis lugesin välja, et loosimises osalesid need, kes saatsid veebruari või märtsi (oli vist nii?) numbris olnud testi õiged vastused.

PS & OT aga suureks üllatuseks oli sellest ajakirjast mul pool juba kuu-kaks tagasi saksakeelsetena loetud! Nt. see kolinate ja kaablipuude teema. Ja ma olen kindel, et ma AutoBild-i ei osta, ikka AutoZeitungi.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

priitv8 kirjutas:
jjanno kirjutas:Rõõm näha, et edasisaajate seas oli nii mõnigi tuttav nimi ;) Enesel unus kahjuks teine voor ära :(
Ainult selle nime pärast ostsin terve ajakirja! Aga ka mul ununes teine voor saatmata. Seletusest siis lugesin välja, et loosimises osalesid need, kes saatsid veebruari või märtsi (oli vist nii?) numbris olnud testi õiged vastused.
Kellele see nimi siis kuulub? :)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

kimmo kirjutas:Kellele see nimi siis kuulub? :)
Oomaitia, millist Sa silmas pead :oops: Seal oli 40 nime loetletud.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
kimmo kirjutas:Kellele see nimi siis kuulub? :)
Mul jäi silma kaks Indrekut (Muhv ja Indrek_M).

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

No see on nüüd küll uudis - :shock: Mis kuu lehes see asi oli?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Muhv kirjutas:No see on nüüd küll uudis - :shock: Mis lehes see asi oli?
Kas ma ajan Su nime siis kellegagi sassi? Sellisel juhul andestust paanika tekitamise eest ;)
Kahjuks veebilehel nimesid veel ei ole ning ajakiri on kodus köögilaual.
http://www.autobild.ee/eoa/

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Seega - uus leht. Kui linadevahelt välja kirjutatakse kontrollin järgi ;)
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Nagu värksest Autobilidist kõik lugeda said, osutus see võistlus ühele meie seast vägagi edukaks - palju õnne!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tarvo kirjutas:Nagu värksest Autobilidist kõik lugeda said, osutus see võistlus ühele meie seast vägagi edukaks - palju õnne!
Ütleks, et Tartu alavooru esimesed kaks olid BMW omanikud ... võitjal siis valge E28.
Indrek
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Tarvo kirjutas:Nagu värksest Autobilidist kõik lugeda said, osutus see võistlus ühele meie seast vägagi edukaks - palju õnne!
pole lugenud aga ehk valgustaks :P
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Las ikka asjaosaline ise kommenteerib täpsemalt, aga Indrekule siis auväärne 3. koht nagu ma aru sain.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tarvo kirjutas:Las ikka asjaosaline ise kommenteerib täpsemalt, aga Indrekule siis auväärne 3. koht nagu ma aru sain.
Noh koht oli siiski 2. ja edasipääs finaali, mis toimub kunagi sügise poole Tartus.

Üritusest endast ka ... esimene voor oli ABE mingisugune liiklustest, mis oli vähemalt minu jaoks suhteliselt lihtne.

Teine voor oli siis sõiduvoor ... alustuseks pandi kõiki puhuma. Kuna eelmisel õhtul sai just oma 30-ndat juubelit tähistatud siis alkomeetri nägemine mingeid positiivseid emotsioone ei tekitanud. Õnneks oli kõik normis, loositi stardijärjekord, tehti veel mingid liiklustestid ja saigi rajale.

Autoks oli ülimõttetu Nissan Almera ... mõttetu just seetõttu, et asja manööverdusvõime oli allapoole igasugust arvestust ning ühtegi nurka näha ei olnud. Tagaaknast väljavaade võrdus laskeavast piilumisega.

Rada oli puht tehniline nikerdamine: edaspidi slaalom, edaspidi ring, tagurdades ring, tagurdades slaalom ... külgboks, tagurpidiboks, seejärel ühe posti otsast teise posti otsa mingi julla viimine ning seejärel parema külje ratastega mingite klotside vahelt läbi sõitmine ja stopp täpselt finishijoonel. Siduri sai lahti lasta ainult ühe korra ...

Kuna auto mõõtmetest polnud õrna aimugi siis esimene sõit oli suht aeglane. Nagu ka aegadest näha oli siis reaalselt oligi konkurentsis 3 meest - ülejäänute jaoks moodustas autoga tagurpidi sõitmine ja peeglite kasutamine suhteliselt ületamatu raskuse.

Teine sõit oli juba kiirem ja tõesti aja peale. Sõidu ajad olid võitjal 4.40, mul 4.48 ja kolmandal mehel midagi 6 minuti kanti ... ülejäänute ajad kriitikat ei kannatanud.

Auhinnaks ABE seljakott, mõttetu TEBOILI t-särk ja ABE võtmehoidja ... vist oli veel mingit nänni. Ise ihusin hammast VDO mp3-mängijale.

Indrek
Indrek
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Minu poolt jääb vist fortuuna poolt sülle langenud võimalus kasutamata. Ei leia kuidagi motivatsiooni Pärnusse kehva autoga manööverdama minna.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Indrek_M kirjutas:
Tarvo kirjutas:Las ikka asjaosaline ise kommenteerib täpsemalt, aga Indrekule siis auväärne 3. koht nagu ma aru sain.
Noh koht oli siiski 2. ja edasipääs finaali, mis toimub kunagi sügise poole Tartus.Indrek
Nii see on, aga kuna ma viskasin esmalt ajakirjale vaid põgusa pilgu peale, siis jäi mällu foto esikolmikust, kus sina seisid sellel kohal, kus tavaliselt pronksmedaliomaniku paik :lol:

Tabelis toodud tulemusi kohe ei vaadanud.

Kahju muidugi et auhinnafond suht kesiseks jäi ja kõige tipuks veel Almera piinu taluda tuli..
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Muhv kirjutas:Minu poolt jääb vist fortuuna poolt sülle langenud võimalus kasutamata. Ei leia kuidagi motivatsiooni Pärnusse kehva autoga manööverdama minna.
Ega minugi jaoks oleks motivatsioon pigem VDO makk kui see "peaauhind" Almera kasutusõigus pooleks aastaks :lol:
Sellise võidu üle ei oskaks ei nutta ega naerda.
Indrek
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

No nii-no nii, palju õnne Indrekule, III koht on igati tubli saavutus.
Räägi meile siis ka muljetest ja auhinnast :lol:
pets1
Huviline
Postitusi: 902
Liitunud: 30.09.2002 18:37 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas pets1 »

III koht on kindlasti hea :P
Aga kes võitis?
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

OK,OK, sa olid kõigist parim! :lol:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

pets1 kirjutas:III koht on kindlasti hea :P
Aga kes võitis?
irw :D ma tuletan sulle meelde: keset ööd tartu tänavaid: PAAAALJUUU ÕNNNEEEE PEEETTTSSS!!! :D

Isegi nähtud sind mööda linna ringi vuramas selle väikse punniga ;), mis võtab sul hirmsasti bensu. :lol:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tarvo kirjutas:No nii-no nii, palju õnne Indrekule, III koht on igati tubli saavutus.
Räägi meile siis ka muljetest ja auhinnast :lol:
Tänan õnnesoovide eest.

Muljed võistluse koha pealt sakkisid. Rohkem segadust ei annagi ühe võistlusega korraldada :)
Algselt anti raadio teel juhitavad mudelautod pihku, millega tuli mingeid trikke teha ning nende sooritamiseks kulunud aegade põhjal siis selgitati esimese sõidu järjestus.
Esimese sõidu eelselt räägiti, et võtke rahulikult - kirja läheb kahest sõidust parim aeg. Õppige Nissanit tundma, proovige kuidas boksi mahub, aega on - küll teises sõidus "põrutate" :D
Kahe sõidu vahepeal sai aja peale kokku panna Disney-teemalist puslet :)
Esimese sõidu järel tuli kellelgi vahva mõte, et teist sõitu ei sõidetagi enam Nissan Almeraga vaid Estfield'iga ning ajad hoopis summeeritakse. Ehk siis esimese sõidu "auto tundma õppimine" maksis ikka väga valusalt kätte. Üldiselt oli prohmakaid veelgi aga see oli nagu suurim.

Auhinnad ...
Esikoht sai siis pooleks aastaks Nissani, kõik teised (2. kuni 7. koht) said väga kehva käekirjaga kirjutatud diplomi ning AutoBild Eesti logoga käekella. Esikolmik sai Teboli õli tünnide otsas poseerida.

Positiivne oli tasuta sissepääs autoshow'le, sõidukogemus Estfield'iga ning muhe seltskond.
Indrek
Vasta