Kaebused klubi suvepäevade pärast

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Kaebused klubi suvepäevade pärast

Postitus Postitas Margus_L »

selline lugu... rääkisime elust ja ilmast ..muidu nagu ikka õlle kõrvane jutt.. ja tuli ka klubi teemaks.. kui kuulis et mina kah liige.. siis rääkis sellise loo, et suvel.. puhkas peipsi ääres..kui tuli rahvas bemaritega..kõik lipud tore vahva.. see kõik on blablabla nö kadetate inimeste blablabla.. kuid, rääkis sellist asja , et bemarid hakkasid ca 4-5 ajal hommikul metsavahel rallit sõitma( vot ise olin tookord tööl ja ei saanud tulla) et laps hakkas tal nutma ja endal vähe sellest et uni läinud ka hirm nahka tulnud :P .. vot.. point selles, et vaidlesin mis vaidlesin temaga et a la klubi ei võta striitreisidestki osa mis illegaalsed , viisakate liiklejate klubi jne.. aga tegelikult jäi see teema kripeldama kõvasti.. ja seepärast küsimus.. kas tõesti klubiüritused lõpevadki nii??? et tehakse metsavahe teedel kiiruskatseid?? rõõmustage mind ja lükake selle mehe väited ümber, usalda aga kontrolli :roll:

tänan tähelepanu eest
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Margus seal oli tee nõnda kehva et isegi 20-ga ei kannatanud sõita :D
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Minu teada seal mingit kiirendamist polnud. Siia klubise nagu debiile ei võeta nagu ma aru olen saanud.
Haige inimese jutt.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

vend istub praegu kõrval ja raiub nagu rauda, et rallitati kõvasti.. vastu hommikut just.. ja ärge sõnumitoojat tapke.. olgu, kui ei siis ei.. lihtsalt pidin ära küsima, muidu nagu suht mõttetu see jutt et liikleme targalt ja ausalt ..
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Margus_L kirjutas:vend istub praegu kõrval ja raiub nagu rauda, et rallitati kõvasti.. vastu hommikut just.. ja ärge sõnumitoojat tapke.. olgu, kui ei siis ei.. lihtsalt pidin ära küsima, muidu nagu suht mõttetu see jutt et liikleme targalt ja ausalt ..
Tõde on tegelikult selline, et enamus rahvast oli juba selleks ajaks magama läinud ja nägi ilusaid unenägusid, aga antud kell saabusid kohalikud kes olid kuulnud antud üritusest. Ise olin samal ajal juba telgis ja kuulsin läbi une ilgemat tuuritamist. Ise uurima ei läinud, aga jäin kuulama ja jutt oli järgmine- "ooo bmw rahvas, tahaks klubisse tulla", "tule vaata auto üle, fa fa fa". Kui mu mälu ei peta, siis oli Kimmo see kes nad esimesest telgist "seenele" saatis ja selle peale läks lahti hullem paarutamine ja itsi andmine kohapeal. Lõpuks sai neil siiber ja anti minna 110'ga kohalt ja mõnisada meetrit edasi kostus suurem pauk, hommikul vaatama minnes oli näha, et armas Bmw oli kohtunud pisema kännuga :lol: :lol:

PS! Antud külalised või huvilised olid tõsises alkoholi joobes :!: :!:
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Neid inimesi ei maksa jah kohe kuidagi EBK siduda...
Kahju muidugi antud olukorrast sest nagu näha jäi märk külge siiki meile endile :? kahju muidugi

See on see igivana "rullnoka" teema, et ise ei ole teinud aga keegi ju rääkis :? :? :?
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ain kirjutas: Tõde on tegelikult selline, et enamus rahvast oli juba selleks ajaks magama läinud ja nägi ilusaid unenägusid, aga antud kell saabusid kohalikud kes olid kuulnud antud üritusest. Ise olin samal ajal juba telgis ja kuulsin läbi une ilgemat tuuritamist. Ise uurima ei läinud, aga jäin kuulama ja jutt oli järgmine- "ooo bmw rahvas, tahaks klubisse tulla", "tule vaata auto üle, fa fa fa". Kui mu mälu ei peta, siis oli Kimmo see kes nad esimesest telgist "seenele" saatis ja selle peale läks lahti hullem paarutamine ja itsi andmine kohapeal. Lõpuks sai neil siiber ja anti minna 110'ga kohalt ja mõnisada meetrit edasi kostus suurem pauk, hommikul vaatama minnes oli näha, et armas Bmw oli kohtunud pisema kännuga :lol: :lol:

PS! Antud külalised või huvilised olid tõsises alkoholi joobes :!: :!:
Nagu siit välja võib lugeda, siis mida Ain tahtis öelda, on see et need ei olnud BMW Klubi liikmed.

Sellise ürituse puhul, kus palju inimesi, ei jääks sellised asjad kahe silma vahele, ning sellised liikmed meil kaua ei püsiks.
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

seda mul vaja oligi..minule sellest piisab... lihtsalt jama see et ikkagi sai selline asi üldse juhtuda.. ja paraku seostatakse kohe kõik bemarid ka EBK-ga .. igatahes saan rahuliku südamega vastu raiuda.. minu pärast võib selle teema ammendatuks lugeda
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aaaamen :!: :cool:
Suletud