Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

pancho villa kirjutas:minu poolt või minu suhtes sooritatud manöövri? mõlemal juhul täispoogen :lol:
ma olen sinuga, vaevalt mindki kotiks kui mingi debiilsusega( vahel ikka juhtub) hakkama saan ja keegi seda filmib ja kirjutab,et näe bemmivend on lollakas :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Mulle küll meeldib,vähemalt on midagi juutuubist vaadata....Või noh,Eesti videod on magedad.
Mul on ka kaamera,ripub peegli juures...On igasuguseid huvitavaid manöövreid peale jäänud aga kui eriti pinda ei käi siis ei säili klipp...
Viimane klipp mille kuhugi kommuuni üles riputasin(ei olnud häbipost,lihtsalt koht kus on keegi kes võib manööverdajat teada) oli minu jaoks piisavalt ohtlik,et manööverdaja ise ka seda vaadata saaks(maanteel reastus ette ja pidurid kohe põhja).
Kuigi noh,enamus videod ei tundu tänu laia vaatenurgaga objektiivile eriti ohtlikud(autos lased täis ennast ja videost vaatad,et polnudki midagi).
Kasutaja avatar
Priidik199
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 12.12.2010 19:04 44
Peamine sõiduk: E60
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Priidik199 »

Pilt
"Krdi BMW juht jälle kaks invakohta kinni parkinud!"
Foto streetrace.org foorumist
Kasutaja avatar
J_V
Huviline
Postitusi: 1497
Liitunud: 18.04.2011 20:33 30
Peamine sõiduk: E65
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas J_V »

Tahaks seda debiilikut näha, kes selle pildi tegi. Näha ju inimesel jalgadega mingi teema, pole väga naljakas. :roll:
E36 328i cabrio & E36 328iT Winterbeater
Kasutaja avatar
Priidik199
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 12.12.2010 19:04 44
Peamine sõiduk: E60
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Priidik199 »

Arusaadav kui inimene haige ja pargib invakohale aga kui kontekst puudub siis jääb ikka kannatajaks BMW maine.
Kasutaja avatar
Priidik199
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 12.12.2010 19:04 44
Peamine sõiduk: E60
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Priidik199 »

Kuno_T kirjutas:Kontekst tulen nn süüdistajal enne hoolega järgi uurida. Kui inimesed on lollid ja arvavad esmamulje põhjal, siis see näitab vaid nende enda puuet.
Nõus.
Offtopic: Wikipedia andmetel on üle 1 miljardi ehk umbes 15% planeedi elanikkonnast puudega.
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

toivoku kirjutas:
pancho villa kirjutas:minu poolt või minu suhtes sooritatud manöövri? mõlemal juhul täispoogen :lol:
ma olen sinuga, vaevalt mindki kotiks kui mingi debiilsusega( vahel ikka juhtub) hakkama saan ja keegi seda filmib ja kirjutab,et näe bemmivend on lollakas :D
Üks sama kõva mees, keda midagi ei koti on Postimehe esikaanel. Seni kuni oma idiootsete manöövritega enda elu ja vara ohtu seate ei koti kedagi teist ka teie manöövrid
M3
Kasutaja avatar
hs_
Huviline
Postitusi: 448
Liitunud: 18.05.2011 19:21 31
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hs_ »

E36 pildiga koos on ju antud ka link, kust pilt pärit on, ning seal ka pildi autori kommentaar asjale. Pole mõtet lahmima hakata, et üks või teine idioot on.
Igatahes, sellega ma pean küll nõustuma, et kui joonte vahele parkida ei suudeta (ligilähedalegi mitte), siis ei tohiks inimest ka liiklusesse lubada, puudega või ilma.
'93 318is | '06 C180K | '95 316i | '15 Golf GTI | '17 Golf R | '18 A4
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

..heigo.. kirjutas: Üks sama kõva mees, keda midagi ei koti on Postimehe esikaanel. Seni kuni oma idiootsete manöövritega enda elu ja vara ohtu seate ei koti kedagi teist ka teie manöövrid
jah ma arvan ka, et asi, mis oleks neli laipa ära hoidnud, oleks saanud olla video, mis filmis randyt (ei oma mingeid illusioone oma lapsele sellise nime pannud vanemate kasvatusoskuste suhtes) harvesteri sohu ära uputamas. kuna seda polnud, siis polnud ka midagi, mis teda avalikult korrale kutsuks. nagu kohtuistungid või midagi.
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

pancho villa kirjutas:
..heigo.. kirjutas: Üks sama kõva mees, keda midagi ei koti on Postimehe esikaanel. Seni kuni oma idiootsete manöövritega enda elu ja vara ohtu seate ei koti kedagi teist ka teie manöövrid
jah ma arvan ka, et asi, mis oleks neli laipa ära hoidnud, oleks saanud olla video, mis filmis randyt (ei oma mingeid illusioone oma lapsele sellise nime pannud vanemate kasvatusoskuste suhtes) harvesteri sohu ära uputamas. kuna seda polnud, siis polnud ka midagi, mis teda avalikult korrale kutsuks. nagu kohtuistungid või midagi.
See jutt ei käinud video kohta, vaid selliste meeste kohta, kes liikluses sigatsevad ja neid midagi ei koti.
M3
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

aaokei. ma juba kartsin, et üldistad lõuna-eesti audiomanikke :oops:
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/f ... d=72168271" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Heigo_K »

Täna öösel sõitis taas linnavahel üks mainekujundaja.
Tagajärjed kurvad...
http://tallinncity.postimees.ee/3325751 ... autos-mees" onclick="window.open(this.href);return false;
avicii
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 09.02.2012 11:39 59
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: siinseal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas avicii »

Juba ma ei tea mitmes mats, kus masin korralikult käkkis. Ja ühtegi airbagi lahti ei ole.
avicii
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 09.02.2012 11:39 59
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: siinseal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas avicii »

Teadagi.
Näitab kenasti omaniku suhtumist.
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas marek555 »

avicii kirjutas:Ja ühtegi airbagi lahti ei ole.
Piltidelt on küll näha, et E46-l on rakendunud kõrvalistuja peakaitse turvapadi ja paistab, et ka kõrvalistuja küljeturvapadi on lahti.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri_J »

eesistujad jäid ellu.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7832
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas arnis »

Tagaistuja sai surma põhiliselt sellepärast, et ta turvavööd ei kasutanud.
Avarii ei pehme, tagumised turvapadjad ei oleks olnud abiks kui vöö pole kinnitatud.

Puht kogemuste põhjal ütlen, et viimase suvega on tagaistujate vöö kinnitamine läinud
väga allamäge. Minu autodes isikud vanuses 17-64 umbes 7/10 "unustavad" vöö peale
panna. Ma olen tõsiselt väsinud. Olen suht kuri, et auto ei piiksuta lõputult. Absoluutselt
iga reisijaga vaatan taha. 3x on juhtunud, et sõidu ajal on eemaldatud.

Eelmisel aastal oli see number umbes 4/10.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

2 kommentaari;
1. Kõrvalistuja sensormati "käkk" seisneb selles, et tehas ei ole ette näinud, et esiistet kasutatakse selleks mittekohaldatud esemete transportimiseks. Rumalusel ja lühinägelikkusel on oma hinnasilt. Tehas ja auto kasutajad näevad neid asju erinevalt. Tehas projekteeris sellele istmele inimese parameetrid aga kasutaja tahab sellel toolil transportida ehitusmaterjali, tervate servadega laste turvatoole (juhendis on hoiatus muide!), masinaid, õllepunsut, UPS-e jne, mis sõna otseses mõttes lõhuvad sensormati aktiivse primaarkihimaterjali.
2. Turvavarustus on 10 aastat tehase kontrolli all ehk selle aja jooksul asendab või remondib tehas kõik vaegused. Sensormati lõhkumist see loomulikult ei sisalda.
Lisaks meeldetuletus, et püropadrunite "parim enne" tähtaeg on 10 aastat. Pärast seda aega puudub igasugune kindlus ja ka kellegi vastutus, et need triggerdusel lõhkeksid. Püropadrunid on vaja 10 aasta täitumisel välja vahetada uute vastu. See koht aga demonstreerib seda, kui palju hindab auto omanik enda elu ja millise teadmisega riskib teadlikult(!) nende eludega, kes on pardale võetud.
Selles mõttes on BMW suurim käkk see, et on teinud auto, mis kestab üle 10 aasta aga see pisiasi on tuvastatud ja trend liigub selles suunas, et auto sulatuse aeg just sinna punkti nihutada, sest EU on seisukohal, et inimese elu hind ja väärtus ei tohi olla korrelatsioonis sellega, millise ja kui kalli auto ta omale lubada saab.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Rooli ja istme vaheline tihend andis järele - milleks tehast süüdistada?
Kuno_T kirjutas:Bemmide tüüpjama on kõrvalistuja istmemati rikkiminek ja selle tõttu AB süsteemi väljalülitumine.
See ei ole minuteada korrektne väide. Olenemata andurmati seisukorrast ikkagi avatakse kaasõitja padjad avarii korral.

Lk. 12 lõpus sellest juttu:
http://www.bmwclub.lv/files/Tab_5_MRS_III.pdf
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Jah padjad avatakse sõltumata sensorkihist aga on 1 suur AGA! Nimelt sellel toolil ei lõhke turvavöö padrun, mis tähendab seda, et avarii korral lodeva torso otsas kõlkuv pea liigub koos torsoga G suunas ning halbade asjaolude kokkulangemisel saab padjalt piki kolpa sellise laksu, mis keerab pea selgroo küljest lahti. Seda on korduvalt juhtunud ja ilmselt juhtub ka tulevikus, sest liikvel on palju sõidukeid, kust on sensorkiht nõdra lükkega välja progetud.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Mille põhjal seda väidad, et just turvavöö eelpinguti padrun ei rakendu?
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Ei viiiiiiiiiitsi aega kulutada, et seda välja otsida. Tõestada tuleb antud teemas nendel, kes vastupidist tahavad näha.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Samas nii palju viitsimist on küll, et igasugu huvitavaid stsenaariumeid lavastada. Mind huvitab ikkagi antud väite pädevus. Äkki ikka viitsid mingi viite tuua?
Kuna müüd siin foorumis tööriistu(a'la BMW Scanner), millega on võimalik mõne hiireklikiga eeldused eespoolkirjeldatud stsenaariumi realiseerumiseks luua, siis kas südametunnistus piinama ei hakka? :lol:
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Ei allu provokatsioonidele ja tänan reklaami eest! Töövahendi vale või süüdimatu kasutamine on selle kasutaja südametunnistuse teema nagu ka mega-terav kokanuga on asendamatu töövahend köögis aga samas ka ehe mõrvavahend.
Justnimelt propageerin seda, et lihtsate lahendustega oleks auto omanikul ja kasutajal võimalus ise oma auto juures midagi (tarka!) ära teha, sh vajadusel ka korda teha turvavarustus, mis on mõne jope poolt ära progetud.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Ehtne näide keerutamisest. Selle asemel oleksid võinud mingi viite mõnele dokumendile tuua.
Mõisted oled kah segamini ajanud. Tegemist on kodeerimise, mitte "progemisega". Näit. E46 kerel olevaid airbag'i plokke vähemalt diag. seadmega progeda-programmeerida pole võimalik.
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Pühapäeval 5" ekraanilt selliseid postitusi lugedes lihtsalt muigan. :lol:
PA Scanneriga on võimalik justnimelt ka progeda ja justnimelt seda turvavarustuse jaoks väga tihti ka tehakse; loomulikult, kes oskab.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Muiga, kui tahad. Mida sa seal airbag'i plokis programmeerid, kui räägid turvavarustuse muutmisest? Laadid teise tarkvara peale vms? Kas üksikute bittide muutmine on siis progemine?

Suht vastuollu lähed oma varasemate stsenaariumidega. Selle loogika kohaselt ei tohiks seal üldse midagi "progeda", kuna kes tagab airbag'i süsteemi korrektse toimimise peale manipuleerimist? Räägid oskustest, aga kas annad mingi user manual'i kah siis kaasa tollele BMW Scanner kaablile, et ostja oma autot kogemata surmalõksuks ei muudaks? Mingeid hoiatusi/meeldetuletusi see programm igatahes eelnevalt ei anna.
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Just, muigan ja need bitid ei ole üksikud.
Samalaadne manual on töövahendiga kaasas nagu kokanoal ehk kasutaja peab arvestama turvanõuetega. Tasuta lõunaid ei ole teatavasti olemas. See on vastus 5" ulatuses ülejäänud provokatiivset laadi küsimustele.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas PeeterA »

Äkki saadad mulle PM-i selle vankade poolt aretatud BMW-kräkkimistarkvara kasutusjuhendi?
Lausa hakkas huvitama, mille eest seal kasutajat hoiatatakse :lol:
tel. 51 949 859
Vasta